Přejít k hlavnímu obsahu

Špatná energie v domě: Víte, jak poznáte, že se v něm ukrývá? Odhalit to lze jednoduchým testem

Info ikona
špatná energie, smutek

Víte, jak poznáte, že ve vašem domě sídlí špatná energie? Vnímaví lidé to dokáží vycítit, ale pokut tento dar nemáte, můžete zkusit jednoduchý test, díky kterému budete mít jasno. Rovněž si přečtěte o dalších známkách toho, že vaším domem proudí negativní energie.

Test se sklenicí vody

Chtěli byste zjistit, jestli ve vašem domě přebývá dobrá, nebo špatná energie? Jedním ze způsobů, jak to zjistit, je jednoduchý a rychlý test se sklenicí vody. Budete potřebovat sklenici s čirým sklem. Do ní nalijte čistou vodu. Sklenici umístěte na místo v domě, kde po dobu 24 hodin nebude nikomu na očích. Pak už se jí nedotýkejte, nechoďte se na ni dívat. Následující den se vraťte a podívejte se, jak voda ve sklenici vypadá. Pokud je průzračně čirá, je to dobré znamení, že vašemu domu vládne pozitivní energie. Problém nastává, pokud se voda ve sklenici zakalí, uvidíte ve vodě bublinky nebo nečistoty. To je potom známka špatné energie, a tu je nutné vyčistit. Níže uvedeme další známky, které vám napoví, že se ve vašem domě uhnízdila negativní energie.

Špatná energie v domě: Ve kterých věcech se ukrývá a jak prostor vyčistit?

svetzeny.cz

Divné pachy

Negativní energii nejenže vnímáme, ale někdy ji dokonce dovedeme i cítit. Pokud v domě zničehonic ucítíte divné pachy a nepodaří se vám zjistit jejich příčinu, je to známka špatné energie v domě. Obvykle se bohužel jedná o velmi nepříjemné pachy – zatuchlina, vlhkost, síra. Takto se projevuje energie, která se zde zasekla a touží místo opustit, ale nemůže, jelikož je zde uvězněna.

Ohnisko konfliktů

Velký pozor také na chování všech členů rodiny. Zejména pokud vypozorujete, že po návratu domů vždy nastávají hádky, které nabírají na intenzitě. Problém leckdy nemusí být ve vás, ale jen se necháte ovlivnit energií daného místa. Dům by měl být místem, kde vládne harmonie a klid, tak to bývá v domech s dobrou energií.

Info ikona
Hádka

Noční můry a nespavost

Zde je třeba rozlišovat, jaký je váš psychický stav. Ano, nejpravděpodobnější možnost je, že vlivem stresu a problémů se vám ve snech mohou zjevovat strašlivé obrazy a v noci se začnete budit. Zarážející ovšem je, když máte časté noční můry, i když jste psychicky vyrovnaní a v pohodě. V ten moment mohou být tyto zlé sny důsledkem špatné energie v domě. Typickým příkladem je, že se mladý pár nastěhuje do staršího domu, který se chystají opravit, a přestože jsou oba velmi nadšení a těší se z nového bydlení, začnou se tyto noční můry vkrádat do jejich snů. V tom případě je pravděpodobné, že zde zůstala špatná energie, která nechce, nebo nemůže odejít. Prostor je nutné vyčistit, jinak se nočních můr nezbavíte.

Info ikona
Noční můry

5 známek toho, že špatná energie proudí vaším tělem: Dokud se jí nezbavíte, nebudete šťastní

svetzeny.cz

Míhající se tmavé stíny

Tohle je známka opravdu velmi špatné energie v domě, kterou byste nikdy neměli ignorovat. Samozřejmě není třeba se bát každého stínu, ale dejte si pozor na ty, které vidíte periferně a zjevují se na osvětlených místech, kde není předmět, který by tam vrhal stín. Zvláště pokud máte pocit, že za vámi někdo stojí, neustále v domě cítíte něčí přítomnost. Tmavé stíny jsou už vyloženě projevem temných entit, jako jsou například duchové.

Když duše bloudí: 3 snadné způsoby, jak najít smysl života a štěstí

svetzeny.cz

Tarotový výklad na následující týden: Vytáhněte si jednu ze tří karet a zjistěte, co vás čeká. Budete mít štěstí v lásce, kariéře či ve financích?

svetzeny.cz