Přejít k hlavnímu obsahu

Psychologický test: Vyberte si místo, které vás nejvíc děsí a zjistěte, co vám v životě schází

Míváte někdy pocit, že vám v životě něco schází, ale nevíte přesně, co to je? Vyzkoušejte náš psychologický test, který vám prozradí, co vám v životě chybí. Stačí si vybrat jeden z osmi děsivých obrázků a přečíst si jeho výklad.

Jak test provést?

Je to úplně jednoduché, stačí se zadívat na obrázek a vybrat si místo, které ve vás vzbuzuje největší úzkost a strach. Na výběr je celkem 8 míst, která jsou očíslována: studna, strašidelný dům, temné schodiště, chatrč, tunel, ponurá chodba, ledová jeskyně a tmavý průchod. Až budete mít hotovo, pokračujte na číslovaný výklad.

Info ikona
Psychologický test

1. Studna

Pokud vás nejvíce vyděsil obrázek studny, znamená to, že vám v životě chybí dobrodružství a nové zážitky. Studna je totiž místo, kde když uvíznete, jen těžko se bez pomoci dostanete nahoru. A vám v současné době přijde, že ve vašem životě jste ustrnuli na jednom místě, ze kterého se nemůžete pohnout. Zoufale vám chybí nové impulzy a každodenní rutina vás už ubíjí. Nastal čas někam vyrazit a začít si opět užívat života plnými doušky.

2. Strašidelný dům

Pakliže vám vstávají vlasy hrůzou ze strašidelného domu, znamená to, že vám v životě chybí někdo, s kým byste mohli věci sdílet. Nemusí se jednat jen o partnera, ale třeba i kamaráda, který má stejné zájmy, nebo podobně uvažuje. Přijde vám, že jste osamocení a nikdo vás nechápe, chybí vám spřízněná duše. Proto jste si vybrali temný opuštěný dům, ve vaší mysli jste vy tím domem, který nikoho nezajímá, a tak jen tiše chátrá bez povšimnutí okolí. Máte problém se otevřít novým lidem, na tom musíte zapracovat.

Mohlo by se vám líbit

Tento psychologický test z Japonska odhalí vaše silné a slabé stránky: Stačí si vybrat dvě barvy. Sedí to i na vás?

Tento psychologický test původem z Japonska se stal hitem internetu. Lidé jsou překvapeni, jak to na ně sedí. Je velmi jednoduchý, stačí se jen soustředit na paletu barev a vybrat dvě barvy, které jsou vašemu srdci nejbližší. Ty prozradí, jaké jsou vaše silné a slabé stránky.
svetzeny.cz

3. Temné schodiště

Vyděsily vás temné schody vedoucí do neznáma? Pak to znamená, že i ve vašem životě se hodně bojíte, co bude dál. Temné schody si vybírají lidé, kteří mají chatrné zdraví. Pokud si procházíte nějakou léčbou, může to s tím mít souvislost, reflektuje to váš strach z budoucnosti. Jít po schodech dolů totiž symbolizuje strach ze smrti, to je také vstup do temnoty a neznáma. Váš strach ze smrti je opravdu silný a je třeba s ním pracovat. Změňte svůj životní styl k lepšímu a začněte se starat o své fyzické a psychické zdraví.

4. Chatrč

Vystrašila vás nejvíce polorozpadlá chatrč? Nejspíše máte aktuálně problém s financemi – dluhy, příliš vysoký úvěr, nebo někomu dlužíte peníze. V životě vám schází nejvíce peníze, těch nemáte nazbyt. Ač nad tím nechcete neustále přemýšlet, vnitřně je ve vás tento strach zakořeněný a trápí vás, že své rodině nemůžete dopřát vše, co byste chtěli. Máte srdce na správném místě a pro druhé byste se rozdali. Vnitřně vás užírá, když vidíte, jak vaše rodina strádá.

5. Tunel

Zdál se vám naprosto nejděsivější opuštěný tunel? Souvisí to s vaším sebevědomím, to vám totiž chybí. Jste člověk, který o sobě neustále pochybuje. Kladete na sebe vysoké nároky a nepřipadáte si dost dobří. Je potřeba, abyste na sebe přestali být tak přísní a začali se mít rádi. Bude to dlouhá cesta, ale vyplatí se to.

Mohlo by se vám líbit

Psychologický test: To, v jakém pořadí otevřete dveře na obrázku o vás prozradí jací jste a po čem skutečně toužíte

Chcete nahlédnout do svého nitra a dozvědět se o sobě něco nového? Pak pro vás máme připravený jednoduchý psychologický test, ze kterého zjistíte zajímavé věci, které se týkají vás a vašeho života. Nebudete věřit, kolik toho o vás prozradí výběr pořadí otevření dveří na obrázku.
svetzeny.cz

6. Ponurá chodba

Ponurá chodba značí nepohodlí – vše je staré, ošuntělé, pokryté plísní a vy se toho štítíte i dotknout. Znamená to, že ve svém životě nejste spokojení s aktuální situací, ve které se nacházíte. Může to být nějaký problém, který řešíte s partnerem, nebo dětmi, kvůli kterému je doma „dusno“. Také nemusíte být spokojení ve svém aktuálním domově, může vám chybět soukromí, nebo větší prostor. Zkrátka je ve vašem životě nějaký palčivý problém, kvůli kterému se necítíte tak dobře jako kdysi.

7. Ledová jeskyně

Nevstoupili byste ani za nic do ledové jeskyně? Její chlad, který můžete pociťovat už při pohledu na fotografii, symbolizuje chybějící lásku ve vašem životě. Zoufale toužíte po partnerovi, který by vás miloval, ale stále jej nenacházíte. Dále také značí, že nejste šťastní, máte černé myšlenky a nic vás netěší. Pokud jste ve vztahu, vaše podvědomí říká, že v něm nejste spokojení a necítíte, že by vás partner miloval.

8. Tmavý průchod

Tmavý průchod symbolizuje, že postrádáte smysl života a máte pocit, že vašemu bytí chybí vyšší poslání. Někdy vás přepadají splíny a váš život vám přijde nenaplněný. Tmavý průchod představuje vaši touhu proniknout hlouběji do své mysli a porozumět věcem, které vám nejsou jasné. Jste od přírody zvídaví a hodně nad věcmi přemýšlíte. To vám může občas způsobit úzkosti i deprese. Zkuste si něco přečíst o pozitivním myšlení, to by vás mohlo navést správným směrem.

Mohlo by se vám líbit

Numerologie: Najděte svého strážného anděla, který vám v životě pomáhá podle dne, kdy jste se narodili

Každý máme svého strážného anděla, který nad námi bdí a snaží se nám pomáhat na naší strastiplné cestě životem. K tomu, abyste zjistili, který z mocných andělů stráží právě vás, pomůže jednoduchý numerologický výpočet.
svetzeny.cz
Mohlo by se vám líbit

Pětkový rok 2021 je v plném proudu. Zjistěte, co nás ještě čeká

Co se skrývá za číslicemi 2021? Co pro nás další rok chystá? Odpoví nám numerologie. Z letopočtu lze snadno vypočítat číslo roční energie a pak se jen podívat, jaké peripetie a nástrahy, radosti či starosti s sebou tato cifra přináší. Jste zvědaví? Pojďme tedy s pomocí čísel poodhalit, čím nás překvapí následující měsíce...
svetzeny.cz
Mohlo by se vám líbit

Chyby ve výchově dětí: Astroložka radí jednotlivým znamením, jak být lepšími rodiči

Astroložka Linda Furiate tvrdí, že vaše znamení zvěrokruhu má vliv na to, jací jste rodiče. Odvíjí se od něj váš styl (ne)výchovy, ale i to, jaké chyby jako rodiče děláte. Zjistěte, na co byste si konkrétně vy měli dávat pozor, a staňte se lepšími rodiči.
svetzeny.cz