Přejít k hlavnímu obsahu

Tento psychologický test z Japonska odhalí vaše silné a slabé stránky: Stačí si vybrat dvě barvy. Sedí to i na vás?

Tento psychologický test původem z Japonska se stal hitem internetu. Lidé jsou překvapeni, jak to na ně sedí. Je velmi jednoduchý, stačí se jen soustředit na paletu barev a vybrat dvě barvy, které jsou vašemu srdci nejbližší. Ty prozradí, jaké jsou vaše silné a slabé stránky.

Jak na to?

Psychologický test pochází z Japonska, kde se na sociálních sítích šířil jako lavina. Je totiž neuvěřitelně rychlý a jednoduchý. Stačí si z nabízené palety barev vybrat dvě barvy. Soustřeďte se a vyberte si ty barvy, u kterých cítíte vnitřní propojení. Na výběr je: černá, bílá, hnědá, světle růžová, lososová, olivově zelená, červená, oranžová, zlatá, tmavě zelená, tyrkysová, královsky modrá, tmavě modrá, fialová a tmavě růžová. Pak už jen najděte odstavec s konkrétní barvou a zjistěte, jaké jsou vaše silné a slabé stránky.

Info ikona
barvy

Černá

Pokud jste si vybrali černou barvu, značí to, že máte silnou víru a také pevnou vůli. Jste hrdí a nedovolíte, aby byla kdy ohrožena vaše důstojnost. Vaší slabou stránkou je, že problémy dusíte v sobě. Nenecháte si od druhých pomoct, i když vás to vnitřně ničí.

Bílá

Bílou si vybrali ti, jejichž duše je čistá a city upřímné. Máte silně vyvinutý smysl pro spravedlnost a věci v životě děláte s odhodláním a naplno. Jste však také puntičkář posedlý úklidem a čistotou. V lásce štěstí nemáte, už několikrát jste měli zlomené srdce.

Hnědá

Vaší silnou stránkou je klid a tolerance, jste neuvěřitelně vyrovnaný člověk. Ostatním umíte poskytnout pocit bezpečí. Vaší slabou stránkou je lenost a občasná zahořklost. Ve svých názorech býváte hodně konzervativní a nejdete s dobou.

Světle růžová

Světle růžovou si vybrali lidé, kteří jsou, nebo jednou budou skvělí rodiče. Nikdo nemá lepší pečující schopnosti než vy. Také jste ohleduplní a přátelští. Mezi vaše mínusy patří náladovost, dále také žárlivost a přílišná závislost na partnerovi.

Mohlo by se vám líbit

Psychologický test: To, v jakém pořadí otevřete dveře na obrázku o vás prozradí jací jste a po čem skutečně toužíte

Chcete nahlédnout do svého nitra a dozvědět se o sobě něco nového? Pak pro vás máme připravený jednoduchý psychologický test, ze kterého zjistíte zajímavé věci, které se týkají vás a vašeho života. Nebudete věřit, kolik toho o vás prozradí výběr pořadí otevření dveří na obrázku.
svetzeny.cz

Lososová

Lososovou si vybrali jemní, milí a hodní lidé s citlivou povahou. Jste laskaví a rodina je pro vás na prvním místě. Máte příliš velkou tendenci upínat se na lidi kolem sebe. Také nejste emočně odolní, je snadné vás ranit. Často se podceňujete.

Olivově zelená

Olivově zelená značí velké odhodlání, vás jen tak něco nezastaví na cestě za vašimi sny. Máte skvělé organizační schopnosti a také jste rozený diplomat, ze všeho se „vykecáte“. Pokud se vám však nedaří, rychle upadnete do deprese. Někdy býváte tvrdohlaví a také si často na všechno stěžujete.

Červená

Červenou barvu volí lidé, kteří jsou velmi aktivní, nadšení ze života, plní energie. Zároveň jim

záleží na pocitech druhých. Jejich slabou stránkou je určitě netrpělivost. Někdy také bývají popudliví a snadno se urazí kvůli maličkosti.

Oranžová

Oranžovou barvu preferují lidé, kteří jsou veselí a rádi chodí do společnosti. Také mají skvělou pozorovatelskou schopnost, všimnou si sebemenšího detailu. Jejich slabou stránkou je, že příliš spoléhají na druhé. Také se někdy chovají pěkně sobecky a jsou emočně nestabilní.

Zlatá

Zlatou barvu si vybrali lidé, kteří jsou velmi inteligentní a sebevědomí. Mívají o sobě vysoké mínění, ale právem. Neúspěch je v životě srazí na kolena, neumí prohrávat. Jejich životní ambicí je zazářit, ať už dělají cokoliv. Někdy se chovají arogantně a nafoukaně.

Mohlo by se vám líbit

Numerologie: Najděte svého strážného anděla, který vám v životě pomáhá podle dne, kdy jste se narodili

Každý máme svého strážného anděla, který nad námi bdí a snaží se nám pomáhat na naší strastiplné cestě životem. K tomu, abyste zjistili, který z mocných andělů stráží právě vás, pomůže jednoduchý numerologický výpočet.
svetzeny.cz

Tmavě zelená

Na jedince, kteří preferují zelenou, je spoleh. Mají skvělé koordinační a organizační schopnosti, jsou to zaměstnanci snů. Také umí lidem kolem sebe naslouchat. Jejich slabou stránkou je nerozhodnost. Také velmi žárlí na své okolí.

Tyrkysová

Tyrkysovou barvu si zvolili lidé, kteří jsou výjimečně tvůrčí a kreativní. Líbí se jim umění a často v tomto oboru i pracují, nebo je to jejich koníček. Mají dobré srdce. Jsou však na sebe příliš nároční a někdy si připadají podřadní. Neumí dobře komunikovat, a tak svými slovy mohou druhým ublížit, aniž by to zamýšleli.

Královsky modrá

Královsky modrou barvu si vybírají vizionáři s velmi rozvinutou intuicí. Jsou to velmi vyrovnaní lidé které nic nerozhodí. Pokud jsou pod tlakem, těžce to nesou. Nemají žádnou autoritu, okolí je nebere vážně. Raději se proto stáhnou do své ulity a žijí si ve svém myšlenkovém světě.

Tmavě modrá

Tuto barvu preferují lidé, kteří jsou mírumilovní, můžete jim věřit a také se umí dobře rozhodovat. Někdy bývají osamělí a okolí je často nerespektuje, chybí jim přirozená autorita. Nemají dar slova, špatně se vyjadřují.

Fialová

Vaší silnou stránkou je, že máte léčitelské vlohy, dokážete uzdravit duši druhých. Jste velmi nápomocní a vždy pomůžete lidem v nesnázích. Také jste okouzlující a děláte na lidi dobrý dojem. Ve svém životě se však můžete cítit ztracení a frustrovaní, často sníte o útěku z každodenní rutiny.

Tmavě růžová

Tmavě růžovou si zvolili lidé, kteří jsou dobrosrdeční a umí odpouštět. S ostatními zachází hezky a starají se o ně. Pořád mají úsměv na rtech a radost jim udělají i maličkosti. Jsou to však také workoholici, kteří zanedbávají svůj osobní život kvůli práci. Bývají to perfekcionisté, kteří z práce neodejdou, dokud není vše kompletně hotovo. Také bývají tvrdohlaví a ke kompromisu jen tak nesvolí.

Mohlo by se vám líbit

Egoista nebo stydlín: Pozice, ve které spíte, o vás prozradí víc, než byste čekala. Co říká o vaší osobnosti?

Spíte na zádech jako hvězdice nebo raději na boku schoulená v klubíčku? Kromě toho, že pozice, ve které uleháte ke spánku, má přímý vliv na zdraví, prozradí také mnoho o vaší povaze. Dá se z ní totiž vyčíst například to, zda jste introvert či extrovert nebo zda se řadíte mezi stydlíny či egoisty a dělá vám dobře pozornost. Co o vás prozradí poloha vašeho spánku? Pojďte to zjistit.
svetzeny.cz