Přejít k hlavnímu obsahu

Tarotový výklad na následující týden: Vytáhněte si jednu ze tří karet a zjistěte, co vás čeká. Budete mít štěstí v lásce, kariéře či ve financích?

Co vás čeká a nemine? Nahlédněte prostřednictví tarotu do budoucnosti. Vyberte si jednu ze tří karet a zjistěte, co vás čeká v týdnu 5.7.-11.7.2021. V článku najdete obecný výklad toho, co vám konkrétní karta přináší v daném týdnu do života. Dále pak ještě výklad specializovaný na tři oblasti: Lásku a vztahy, kariéru a finance a zdraví.

O tarotu

Tarot je z psychologického hlediska vizuálním ztvárněním psychických stavů. Nabízí vhled do osobních motivů a do duchovního i profesionálního vývoje člověka. Jako mapa vědomí obsahuje Tarot obraz veškerých lidských zkušeností a prožitků. Tarotový symbol je vnější obraz našich vnitřních procesů.

Info ikona
Karty

Jak si vybrat svoji kartu?

Je důležité si najít chvilku klidu, kdy se budete moci koncentrovat na intuitivní výběr vaší karty. Neměli byste se v tu dobu nacházet v rušném prostředí, abyste se zvládli soustředit. Kartu si nevybírejte náhodně, vaše karta není ta, na které vám hned ulpí zrak. V hlavě si položte otázku, co vám přinese další týden, snažte se koncentrovat se na tuto myšlenku. Prohlédněte si karty na obrazovce a zavřete oči. Soustřeďte svou mysl, brzy se vám ukáže karta s číslem, která vám předpovídá vývoj budoucích událostí. Jakmile budete mít hotovo, pokračujte na výklad, kde si najdete číslo vaší karty a zjistíte, co vás čeká a nemine.


 

Karta číslo 1: Deset pohárů

Info ikona
Deset pohárů

Tato karta je ztělesněním štěstí. Čeká vás skutečně nádherný týden plný hezkých zážitků. Budete se cítit naplněně a dařit se vám bude vše, na co sáhnete. Je to karta šťastné rodiny, útulného domova, blaženosti, vnitřní spokojenosti, požehnání, dětí, spřízněných duší, manželství, setkání a osudu. Také Deset pohárů symbolizuje hravost a kreativitu, čeká vás týden plný zábavy.

Láska a vztahy – Tato karta značí čiré štěstí v dlouhodobých vztazích. Tento týden bude harmonický, bez hádek a nedorozumění. S partnerem si budete blíže, než kdy předtím. Je to také karta spřízněných duší, říká, že jste ve vztahu s partnerem, se kterým jste si souzeni. Je to skvělá „vztahová postupka“, která předpovídá posunutí vztahu na další úroveň, pojí se se zásnubami, manželstvím a početím dítěte. Také ve vztazích symbolizuje znovu shledání, pro zadané znamená, že s partnerem začnou trávit více času a pro nezadané může značit návrat k bývalému příteli či nový vztah s osobou, do které jste byli kdysi zakoukaní. Nezadaní mají skvělou příležitost navázat dlouhodobý vztah.

Peníze a kariéra – Tato karta je dobrým znamením, tento týden bude úspěšný. Sklidíte plody své tvrdé práce. Také tento týden strávíte více času s rodinou, dost možná vyrazíte na společnou dovolenou. Finančně se vám rovněž bude dařit skvěle, rozhodně si nebudete moci stěžovat na nedostatek financí. Deset pohárů značí finanční hojnost a růst příjmů.

Zdraví – Pokud jste v poslední době udělali změnu a začali žít zdravěji, skvělou zprávou je, že tento týden pocítíte zlepšení vašeho zdravotního stavu. Pokud jste se k této změně ještě neodhodlali, tato karta vás vyzývá, abyste s tím začali hned. Rovněž tato karta symbolizuje celkové zlepšení zdravotního stavu a více energie do života.

Mohlo by se vám líbit

Velká tarotová předpověď na červenec: Jaké karty mu budou vládnout, co nás čeká v lásce, kariéře a zdraví?

Přinášíme vám velkou tarotovou předpověď na červenec. Jaké karty budou vládnout druhému letnímu měsíci v tomto roce? Zjistěte, co vám karty předpovídají v milostném životě, práci, financích a zdraví.
svetzeny.cz

Karta číslo 2: Královna holí

Info ikona
Královna holí

Čeká vás velmi zábavný týden. Královna holí totiž souvisí s energií, temperamentem, vášní, životním optimismem a sebevědomím. Zkrátka si tento týden budete užívat vše, co život nabízí. Je to také karta mateřství a plodnosti, která předurčuje štěstí párům, které se snaží o miminko. Jen pozor na zapomnětlivost, roztěkanost a nepozornost, tato karta vás nabádá k opatrnosti. Čeká vás hodně rušný týden, kdy se nezastavíte.

Láska a vztahy – Tento týden se s partnerem rozhodně nebudete nudit. Pokud nepojedete na dovolenou, určitě vyrazíte alespoň na výlet. Rovněž to bude vášnivý týden plný vzrušení. Pokud váš vztah delší čas postrádal jiskru, znovu ji naleznete. Také je to karta optimismu, mohou nastat změny v partnerském vztahu, ze kterých budete nadšení. Pokud plánujete miminko, je to jedna z nejlepších karet, kterou jste si mohli vytáhnout, protože symbolizuje plodnost, početí a mateřství. Nezadaní tento týden mohou potkat osobu narozenou v ohnivém znamení Berana, Lva či Střelce, která jim naprosto učaruje. Bude sebevědomá, plná optimismu, přátelská a šarmantní. Na druhou stranu bude rovněž roztěkaná a je dost možné, že nebude mít jasno ve svých vztazích.

Kariéra a finance – Tento týden budete mát energie na rozdávání a práce vám půjde od ruky. Ostatní ohromíte množstvím úkolů, které jste schopni zvládnout. Možná dostanete za úkol i vedení týmu, čehož se zhostíte velmi dobře. Tento týden máte šanci ukázat, co ve vás je. Ve vaší kariéře mám může výrazně pomoci žena narozená v ohnivém znamení zvěrokruhu. Ve financích bude situace stabilní a velmi dobře s nimi budete tento týden nakládat. Jen pozor na přílišné utrácení.

Zdraví – Ve zdraví Královna holí značí vitalitu a přísun energie. Je to dobré znamení, ostatním budete připadat neunavitelní a budou se divit, kde pořád berete sílu zvládat tolik věcí najednou. Tato karta rovněž předpovídá početí a mateřství.

Karta číslo 3: Sedm mečů

Info ikona
Sedm mečů

Tato karta vás upozorňuje, abyste tento týden byli obezřetní. Díky tomu se můžete vyhnout negativním věcem, se kterými je spojována, to jsou podvody, riskantní chování, intriky, lži, faleš, narušení soukromí, manipulace. Rovněž vám tento týden předpovídá velkou vynalézavost, se všemi problémy si budete schopni poradit. Bude vám to pálit a vašemu pozornému oku nic neunikne.

Láska a vztahy – Tento týden nevypadá z hlediska vztahů úplně růžově. Tato karta se totiž pojí s nevěrou, lží, zradou a podvodem. Může to značit i mnohem mírnější problémy ve vztahu, například neupřímnost jednoho z vás. Dejte si pozor na známky manipulace, a to nejen u partnera. Můžete také tento týden zjistit, že někdo z vašeho okolí si na kamaráda jen hrál. Ve vztahu to tento týden bude napjatější, s partnerem můžete hrát psychologické hry, které však nemají žádného vítěze. Pokud vás něco tíží, mnohem lepší by bylo si o tom otevřeně promluvit. Nezadaným tato karta radí, aby otevřeli svá srdce, při randění máte tendenci příliš nad vším přemýšlet a rozhodovat se rozumem.

Kariéra a finance – Tato karta vás varuje před situací, kdy někdo z kolegů může začít spřádat intriky vůči vám a pomlouvat vás. Dejte si dobrý pozor na to, komu co říkáte, raději se ostatním příliš nesvěřujte. Vyhněte se riskování, nemuselo by se vám to vyplatit. S někým v práci budete tento týden soutěžit, díky vaší vynalézavosti a bystrosti vítězem budete vy. Tento týden si dejte velký pozor na finanční podvody a riskantní investice. Raději si peníze šetřete a nepouštějte se rozhodně do žádných podezřelých obchodů.

Zdraví – Tato karta vás nabádá k tomu, abyste neignorovali své zdravotní potíže. Je dobré si vyžádat názor více odborníků na daný zdravotní problém. Je to také karta, která jako doplňkovou léčbu doporučuje alternativní medicínu. Tento týden se vyhněte riskantnímu chování, které by mohlo ohrozit vaše zdraví.

Alice Cross, vystudovaná alchymistka specializující se na tarotové výklady, historii alchymie, symboliku a tarotovou numerologii. Přetváří získané alchymistické poznatky do běžného života pomocí transformace. Přináší k vám alchymii moderní, ale zároveň tajemnou a tisíce let neměnnou. Je zakladatelkou prvního online alchymistického českého portálu Alchymistka.com 

Mohlo by se vám líbit

Když duše bloudí: 3 snadné způsoby, jak najít smysl života a štěstí

Cítíte se nešťastní a unavení životem? Děláte práci, která vás nebaví, nenašli jste zatím svou spřízněnou duši a nespokojenost z vás jen sálá? To vše jsou známky toho, že vaše duše bloudí a ještě nenašla pravý smysl života a štěstí. Naštěstí však existují 3 snadné způsoby, jak ji správně nasměrovat.
svetzeny.cz