Přejít k hlavnímu obsahu

10 znamení, že je vám nevěrný

Jestli váš partner dělá cokoli z následujícího seznamu, nejspíš vás podvádí.

1. Neustále si hlídá telefon. Za žádných okolností ho nenechá jen tak ležet, abyste k němu bez jeho vědomí mohla.

2. Pořád voní. Ať už přijde z hospody, z fotbalu nebo z práce.

3. Přestal být otevřený. Už s vámi neprobírá své pocity a nejistoty a vaše konverzace se poslední dobou točí jen kolem práce a vás.

4. Nebývá doma. Pořád chodí na pivo se svým kamarádem, a vlastně se všemi svými kamarády. Dokonce i s těmi, které léta neviděl. 

5. Osamostatnil se. Najednou už vás nepotřebuje tak jako dřív. Nevyžaduje vaši přítomnost na nudných večírcích či rodinných oslavách. V zásadních rozhodnutích nečeká na váš názor a rozhoduje se sám.

6. Už nemluví o budoucnosti. Vaše rozhovory o dětech, svatbě, společném bydlení nebo koupi domácích mazlíčků ustaly a on se k nim odmítá vracet.

7. Začal o sebe víc dbát. Najednou chodí ven běhat, do posilovny a možná si hlídá jídelníček. Také si nakoupil nové oblečení a ráno pečlivě vybírá, co si na sebe vezme.

8. Nevyžaduje tolik sexu. Ještě pořád vás sexuálně chce, ale rozhodně se k vám netulí tolik jako dřív.

9. Nevadí mu odloučení. Ať už jste jela s kamarádkami na dovolenou, na delší pracovní cestu či navštívit rodinu, která žije v jiném městě, nestýská se mu. Nezavolá vám a odepisuje po dlouhé době.

10. Využívá příležitost k osamocení. Často chodí do koupelny, kouřit ven před byt/dům a také chodí ochotně nakupovat. Vždy samozřejmě s mobilem.