Přejít k hlavnímu obsahu

Chybí vám bývalý partner? Existují znamení, že je k vám stále připoután

Info ikona
Rozchod

Rozešli jste se se svým přítelem. Přesto vám každou chvíli bzučí jeho jméno v hlavě a neustále na něj myslíte. Ale jak to má on? Existují jisté znaky, že chybíte i vy jemu. Se Světem ženy se dozvíte, jaké to jsou.

To, že je po všem, ještě neznamená, že na vás už nemyslí

Pouze několika párům se po rozchodu podaří úplně přerušit kontakt. Někde na sebe narazíte, i kdyby to mělo být jen na sociálních sítích. Stává se tedy, že ex partnerovo jméno máte pořád na mysli a čas od času přemýšlíme, zda to má druhá strana stejně. Možná, že ano a pořádně mu chybíte!

1. Aktivita na vašem profilu

Samozřejmě nevidíte, zda a kdy ex partner projíždí váš profil na Facebooku, Twitteru nebo Instagramu. Můžete však vidět, že komentuje nebo „lajkuje“ vaše obrázky a příspěvky mnohem častěji než dříve.

Pokud ano, je velmi pravděpodobné, že mu chybíte a snaží se být i nadále součástí vašeho života.

2. Píše nebo volá pozdě v noci

Říká se, že děti a opilci mluví pravdu. A přinejmenším, co se týká opilců, je na tomto tvrzení hodně pravdy. Pokud vás váš bývalý partner kontaktuje, když zjevně pil alkohol, je to jeden z nejjasnějších příznaků, že na vás v tu chvíli myslel a chyběla jste mu.

3. Váš nový partner mu „nevoní“

Za tímto chováním je hodně hrdosti. Je jasné, že žádný ex partner není radostí bez sebe, pokud si bývalá polovička najde někoho nového. Ale znáte to, po nějaké době, už je nám to jedno, v lepším případě to tomu druhému přejeme. Pokud ovšem váš ex partner má neustále narážky a průpovídky ohledně vašeho nového objevu, možná spíš žárlí, než že by myslel na vaše dobro.

4. Oplakává staré dobré časy

Možná jste na sebe na ulici narazili náhodou nebo jste měli krátkou online konverzaci. Když váš bývalý využije tuto chvíli, aby neustále vzpomínal na „staré dobré časy“, chybíte mu. Snaží se vám osvěžit paměť, znovu zažehnout jiskru a připomenout vám pozitivní věci a dobré zkušenosti. Je zřejmé, že by rád tyto chvíle vrátil.

5. Zůstává dlouho svobodný

Pokud váš bývalý nezačne během dlouhé doby nový vztah, mohou za to dva důvody. Buď stále trpí rozchodem a nemůže otevřít své srdce nové ženě, nebo stále tajně doufá, že to s vámi nakonec přeci jen dopadne a dáte se znovu dohromady.

Numerologie: Co o nás prozradí naše životní číslo?

svetzeny.cz

4 nečekané věci, od kterých potřebujeme detox každý den, abychom mohli dobře fungovat

svetzeny.cz