Přejít k hlavnímu obsahu

Tom Hanks a Rita Wilson slaví 33. výročí svatby: Jaký je jejich recept na šťastné manželství?

Tom Hanks a Rita Wilson 1.5.2021 oslavili 33. výročí svatby. Jejich manželství neprovází žádné skandály a i po letech vypadají šťastně. Zjistěte, čím vším si za ty roky spolu prošli a jaký je jejich recept na spokojené manželství.

Jak se seznámili?

Nejdříve byli Tom Hanks a Rita Wilson kolegové. V 80. letech oba dva rozjížděli svou hereckou kariéru a potkali se na natáčení filmu Blázni a dobrovolníci v roce 1985. Nejprve byli pouze přátelé, protože Tom Hanks byl v tu dobu ženatý a Rita Wilson zasnoubená. Chemie mezi nimi byla však tak silná, že se rozhodli své dosavadní vztahy ukončit a začít spolu chodit. Když se o rok později spolu objevili na filmové premiéře, ihned se stali nejoblíbenější hollywoodskou dvojicí té doby.

Mohlo by se vám líbit

Jak se zpěvačce Adele podařilo shodit více než 40 kilo? Zde je její zaručený recept na hubnutí

Zpěvačce Adele se povedlo shodit více než 40 kilo a vypadá naprosto úžasně. V čem je její tajemství, jak to dokázala? Je to kombinace několika faktorů – speciální diety, více druhů cvičení i pozitivní motivace. V článku vám prozradíme její zaručený návod na hubnutí, který pak můžete vyzkoušet také.
svetzeny.cz

Šťastné manželství

Vzali se roku 1988 v Los Angeles a o dva roky později se jim narodilo první dítě, syn Chester. Rok 1995 byl pro Toma Hankse přelomový, co se týče jeho kariéry. Obdržel totiž nejvyšší uznání, získal Oscara za hlavní mužskou roli ve filmu Forrest Gump. Ve své řeči poděkoval své manželce Ritě Wilson za její podporu: „Dnes tu stojím, protože žena, se kterou sdílím svůj život, mě naučila a každý den mi ukazuje, co je láska,“ řekl Tom Hanks ve svém projevu. V prosinci se páru narodil druhý syn, Truman Theodore Hanks. Roku 2002 spolu pár poprvé vytvořil svůj vlastní film – Moje tlustá řecká svatba. Dalším známým filmovým počinem této dvojice je filmový muzikál Mamma Mia! Velkou zkouškou si manželství prošlo v roce 2015, kdy Rita Wilson onemocněla rakovinou prsu. Rita Wilson se svěřila, že manžel jí byl velkou oporou: „Nikdy nevíte, jak bude váš manžel reagovat v takové situaci. Byla jsem ohromena, tak vyvedena z míry tou péčí, kterou mi můj manžel poskytoval.“ Herečce se nakonec rakovinu podařilo porazit. V březnu 2020 se oba nakazili Covidem-19. Byli prvním slavným párem, který o nákaze veřejně promluvil. Natěstí i tuto nemoc společně překonali a nenesou si žadné dlouhodobé následky.

Mohlo by se vám líbit

Jak bydlí krasavec a jeden z nejbohatších herců Mark Wahlberg? Nahlédněte do jeho honosného sídla

Mark Wahlberg žije velmi luxusně v pohodlí svého domova v Beverly Hills s manželkou a svými čtyřmi dětmi. Jejich rezidence má rozlohu 30 000 metrů čtverečných a rodinka zde žije téměř 10 let. I když je dům veliký, podle toho co Mark ukázal na svých sociálních sítích, působí velmi domácky a příjemně.
svetzeny.cz

Recept na lásku

Pár často do médií o svém vztahu mluví, je vidět, že i po 33 letech manželství se tito dva stále hluboce milují. A co by poradili ostatním, jaký je jejich recept na spokojené manželství a neutuchající lásku?

1. Do manželství nevstupujte před 30

Svou první svatbu se Samnthou Lewes vidí zpětně Tom Hanks jako mladickou nerozvážnost. Všem radí, aby do manželství nevstupovali před třicítkou.

2. Nešetřete slovy lásky

„Když jsem vyhrál nejlepšího herce za film Forrest Gump, řekl jsem, že mám ženu, která mě každý den učí, co je to láska. Možná jde citlivost předstírat, ale u mě to byla opravdu pravda. Odlišuji se od ostatních tím, že tyto věci verbalizuji,“ řekl Tom Hanks v interview s Oprah Winfrey.

3. Milujte druhého takového, jaký je

Mohlo by se vám líbit

Stará láska nerezaví: Dali to Jennifer Lopez a Ben Affleck znovu dohromady?

Bennifer – jeden z nejsledovanějších párů světa v letech 2002 – 2003, který tvořila krásná zpěvačka Jennifer Lopez a hollywoodský herec Ben Affleck, se nakonec rozpadl. Nyní jsou ale oba dva nezadaní a údajně spolu zase mají randit. Zjistěte, proč jim to před lety nevyšlo a co je pravdy na tom, že se možná znova dají dohromady.
svetzeny.cz
Mohlo by se vám líbit

Katie Holmes ukázala soukromé fotky s dcerou jako přání k 15. narozeninám. Jsou si neuvěřitelně podobné

Suri Holmes nedávno oslavila 15 let. Z malé holčičky, která se už jako dítě stala módní ikonou, je dnes už velká slečna. Velmi blízký vztah má se svou maminkou, slavnou herečkou Katie Holmes. To samé se bohužel nedá říct o vztahu s jejím otcem, Tom Cruise ji údajně vůbec nevídá. Podívejte se, jak Suri vyrostla a přečtěte si dojemný vzkaz, který Katie Holmes zveřejnila na její narozeniny.
svetzeny.cz