Přejít k hlavnímu obsahu

Katie Holmes ukázala soukromé fotky s dcerou jako přání k 15. narozeninám. Jsou si neuvěřitelně podobné

Suri Holmes nedávno oslavila 15 let. Z malé holčičky, která se už jako dítě stala módní ikonou, je dnes už velká slečna. Velmi blízký vztah má se svou maminkou, slavnou herečkou Katie Holmes. To samé se bohužel nedá říct o vztahu s jejím otcem, Tom Cruise ji údajně vůbec nevídá. Podívejte se, jak Suri vyrostla a přečtěte si dojemný vzkaz, který Katie Holmes zveřejnila na její narozeniny.

Od malička je módní ikonou

Suri Cruise je od malička módní ikonou, maminka ji už od útlého věku oblékala do luxusních kousků, které budily pozornost. V roce 2012 byla údajně hodnota jejího šatníku 3 miliony dolarů. V roce 2011 byla dokonce Suri jmenována jednou z pěti nejlépe oblékaných žen světa, to jí bylo pouhých 5 let. Často ji fotografové zastihli v drahých outfitech, například kabátku od Salvatore Ferragamo, který má hodnotu 850 dolarů, přičemž Katie Holmes se s dcerou sladila a její outfit vyšel na 1850 dolarů. Poprask způsobily podpatky, které Suri začala nosit už ve 3 letech! A ne ledajaké, oblékla rovnou jedny z nejprestižnějších lodiček od Christian Louboutin.

Maminka sdílela dojemný vzkaz k narozeninám

To, že má Suri k mamince hodně blízko, dokazuje vzkaz Katie Holmes, který publikovala na sociálních sítích. „Krásné 15. narozeniny, zlatíčko. Mám tě ráda. Nemůžu uvěřit, že už je ti 15 let!“ Ke vzkazu připojila fotografie z rodinného alba, které dosud nikde jinde nebyly publikovány. Na jedné z nich je Suri s dalšími dětmi v kuchyni, na dalších dvou je Suri v objetí Katie Holmes. Herečka je známá tím, že si své a dceřino soukromí úzkostlivě hlídá. Jen málokdy dává rozhovory, které se týkají jí a její dcery. Výjimku udělala v roce 2019 pro britský magazín ELLE, kdy se svěřila, že je šťastná, že dceru měla v 27 letech, jsou si díky tomu věkově blízko. Také byla dotazována na to, zda nemá strach ze špatných okolních vlivů, které na její dceru mohou působit, k tomu herečka řekla: „Nemá ho snad každý rodič? Ano, samozřejmě mám obavy. Je tolik špatných zpráv, nenávisti a věcí, které nedávají smysl...Atmosféra po celém světě je...děsivá.“ Již dříve se však pro magazín TODAY Parents svěřila, že výchova dcery je její životní priorita: „Moje dítě je pro mě nejdůležitější osobou a jeho výchova je pro mě priorita. Je důležité, abych tu pro ni byla, aby měla stabilní nevinné dětství.“

Zobrazit příspěvek na Instagramu

S otcem se nevídá

Zatímco s maminkou má velmi blízký vztah, otce Suri nevídá, údajně od roku 2013. Katie Holmes a Tom Cruise se rozvedli v roce 2012, příčinou byly neshody ohledně Tomovy víry, je totiž zapálený scientolog a Katie Holmes měla obavy o to, jaký bude mít Scientologická církev vliv na dospívání jejich dcery. Také ji vadila přísná pravidla, kterými se Scientologická církev řídí a neustálá kontrola ze strany církve. Suri byla po rozvodu svěřena do péče Katie Holmes. Po rozvodu měl Tom Cruise Suri ještě nějaký čas navštěvovat, ale údajně teď mezi nimi vztahy nejsou nejlepší. Tom Cruise údajně svou dceru neviděl dlouhých 8 let! Samantha Domigo, bývalá členka Scientologické církve k tomu pro magazín US Weekly řekla: „Scientologická církev Tomovi dle mého názoru nedovolila vídat svou dceru, protože ona nedodržuje jejich náboženské praktiky. Také scientologové věří v reinkarnaci, tedy v to, že Suri je duchovní bytostí v těle jeho dcery, ne jeho skutečnou dcerou.“ Řada lidí věří, že se Scientologické církvi nelíbilo ani Tomovo manželství s Katie, a že stála za jeho rozpadem.

Info ikona
Shuri Cruise