Přejít k hlavnímu obsahu

Jak poznat, že s vámi chce komunikovat anděl strážný: Posílají signály, které připomínají, že vás chrání

Říká se, že bez ohledu na to, jaké náboženství vyznáváte, k vám promlouvají duchovní průvodci. Existuje prý mnoho druhů průvodců, kdy strážní andělé jsou ti, kteří jsou přiděleni pouze vám. Provádí vás celým vaším životem a předpokládá se, že vám posílají užitečné signály. Je jen na vás, zda tyto signály vnímáte jako vyšší moc. Přečtěte si, jak je možné se spojit s vaším strážným andělem a kdy se on pravděpodobně snaží spojit s vámi.

Mohlo by se vám líbit

Úplněk a novoluní v září přináší překvapení, rozjasní vaše představy a fantazii a dají vám šanci provést důležité změny ve vašem životě

Léto se chýlí ke konci, ale správný čas na loučení s létem bude právě s třpytivým okamžikem úplňku, který nastane 10. září. Kvůli své těsné blízkosti k podzimní rovnodennosti se také jedná o poslední velkou lunaci léta. Novoluní nastane 25. září a přinese s sebou pozitivní energii znamení Vah.
svetzeny.cz
Info ikona
Gabriel

Jak poznat, že komunikace s andělem strážným začala?

Věnujte pozornost intenzivním emocím nebo fyzickým vjemům, které se objeví zničehonic. Může se vám stát, že ucítíte ohromující vlnu lásky a podpory, která nemá žádné vysvětlení. K fyzickým projevům se řadí husí kůže nebo pocit, že kolem vás fouká lehký vánek, ačkoliv stojíte v úplném bezvětří. Můžete také slyšet jemné bzučení ve vašem uchu, nebo můžete náhle ucítit nečekaně krásnou vůni, u které nemůžete objevit, odkud přichází. Pokud budou vaše energetické vibrace zvýšené, můžete také cítit chuť úžasného sladkého nektaru, obzvlášť během meditace. To vše může znamenat, že za vámi přišel váš strážný anděl, aby vám projasnil den. Všímejte si, kdy k těmto podivným událostem dochází, a zkuste, zda nedokážete najít vzor.

Stává se to, když je vám úzko, nebo když jste ve stresu?

Možná vám andělé připomínají, že se máte uklidnit a že jste v bezpečí. Dejte však pozor u bzučení v uchu, které přetrvává několik hodin, to totiž může signalizovat zdravotní problém a je třeba s tím navštívit odborníka. Pokud se snažíte spatřit své strážné anděly fyzickýma očima, zkuste raději pohled skrz vnitřní oko neboli čakrou třetího oka. Klíčem je dokonalé uvolnění, během kterého se přestanete tolik snažit a budete otevření všemu, co vám přijde do cesty.

Mohlo by se vám líbit

Numerologie: Váš den narození prozradí, jaký jste partner v lásce, manželství a vztazích

Každé číslo má v numerologii svůj význam a to i v otázkách lásky. Pomocí vašeho dne narození můžete zjistit, jakým partnerem jste, jak vnímáte vztahy a co od nich očekáváte. Den narození hraje důležitou roli v perspektivách lásky, manželství a vztahů.
svetzeny.cz
Info ikona
Uriel

Navažte spojení

Pokud chcete zjistit, kdo jsou vaši strážní andělé, existuje hned několik praktik, které vám v tom mohou pomoci. Jednou z nich je požádat o jejich jména během meditace a počkat, zda se vám náhle neobjeví samy v mysli. Během meditace jim také můžete předávat různé vzkazy, důležité je zachovávat duševní rovnováhu a harmonii a vytěsnit veškeré negativní myšlenky nebo pocity. Můžete je také požádat prostřednictvím svého deníku, aby vám poslali znamení své identity. Věnujte také zvýšenou pozornost hudbě, kterou slýcháte často, může obsahovat nějaké vodítko. Hudba je totiž oblíbeným komunikačním prostředkem strážných andělů a oni sami reagují na silné emocionální reakce způsobené hudbou. Zkuste jim věnovat píseň. Nemusíte ji hned skládat a zpívat, stačí, když si vyberete jednu oblíbenou, kterou jim pomyslně věnujete. Když ji pak uslyšíte náhodou hrát v rádiu, nebo zahlédnete někde napsaný její název, můžete si být takřka jisti, že jde o vzkaz od strážných andělů.

Komunikovat lze i prostřednictvím dopisů. Mnoho lidí dokáže ulevit svému trápení právě tím, že napíšou své starosti na papír, který pak například spálí. Podobně to funguje i u dopisů pro strážné anděly. Vaše vnitřní pocity, které napíšete na papír, přilákají jejich pozornost. Pak už jen stačí sledovat znamení, že s vámi strážný anděl komunikuje, jak je popsáno výše.

Zdroj článku