Přejít k hlavnímu obsahu

Andělská čísla: Každá číslice má svůj specifický význam a vysílá k nám poselství andělů, které není radno přehlížet 

Info ikona
andělská čísla

Nejspíš už se vám někdy v životě stalo, že jste na digitálních hodinách spatřili stejné číslice, nebo jste třeba nakoupili za částku se třemi stejnými číslicemi. Pokud však vídáte některé číslice stále dokola, nejspíš k vám promlouvají andělé. Přečtěte si, jaký význam se skrývá pod číslicemi, které vídáte znovu a znovu.

Týdenní horoskop od 23.-29. ledna: Panny se budou nejlépe cítit doma, Střelci by si měli dát pozor na upřímnost

svetzeny.cz

Prostřednictvím čísel komunikuje vesmír i andělé

V numerologii jsou za andělská čísla považovány série opakujících se číslic – např. 111, 2222 atp., která se objevují na zdánlivě náhodných místech ve vašem životě a přinášejí vám duchovní poselství. Svá andělská čísla můžete zaznamenat kdekoliv, ať už na registračních značkách, digitálních hodinách, telefonních číslech nebo třeba adresách. Pokud máte pocit, že jste spatřili své andělské číslo, nechte vaši mysl otevřenou, abyste byli vnímaví ke všemu, co se vám vesmír snaží sdělit.

 

Význam jednotlivých čísel

11, 111, 1111

Andělské číslo s jedničkami znamená, že se projevují vaše sny. Do vašeho života vnášíte prosperitu a jakákoli duchovní síla, se kterou cítíte spojení, vám pomáhá procházet životem. Vaše myšlenky jsou mocné.

Info ikona
Čísla

22, 222, 2222

Andělské číslo s dvojkami naznačuje, že hledáte pocit rovnováhy a důvěry. Dvojky v numerologii značí harmonii a soužití, což může naznačovat, že se blížíte k nalezení právě těchto pocitů. Věnujte pozornost lidem, kteří vstupují do vašeho života. Možná brzy najdete svou spřízněnou duši.

33, 333, 3333

Andělské číslo s trojkami naznačuj, že je načase se opřít do svých kreativních aktivit. Ve vašem životě můžete očekávat růst a v budoucnu na vás čekají dobré věci. Pokud vídáte tři trojky, znamená to vyrovnání mysli, těla i duše – číslo trojice.

44, 444, 4444

Andělské číslo se čtyřkami je spojeno s poctivostí a moudrostí. Vaši duchovní průvodci vás povzbuzují, abyste hledali odpovědi na výzvy, kterým čelíte. Naslouchejte své intuici, která vás navede na správnou cestu.

55, 555, 5555

Andělské číslo s pětkami s sebou přináší velké změny. Vaši andělé vám připomínají, abyste zůstali silní a pozitivní a přijali všechny nastávající změny, které s sebou přináší jisté dobrodružství.

Tarotová předpověď od kartářky na týden od 23. do 29. ledna: Budete ostatním předávat pozitivní energii, ale i zmatkovat

svetzeny.cz

Info ikona
Čísla

66, 666, 6666

Andělské číslo s šestkami nemusí nutně znamenat něco zlého. Může to být znamením, že jen potřebujete ve svém životě naleznout rovnováhu, změnit své negativní myšlení a začít si věřit. Také byste měli nechat některé nefunkční věci odejít z vašeho života.

77, 777, 7777

Andělské číslo se sedmičkami vám sděluje, že štěstí je na cestě k vám. Také vám naznačuje, že se přemáháte a měli byste si odpočinout. Možná byste také měli začít hledat duchovní naplnění.

88, 888, 8888

Andělské číslo s osmičkami vám sděluje, že se vaše tvrdá práce konečně vyplácí. Možná se dočkáte nečekaného finančního zisku. Může to však být i signálem, že máte ve svém životě hojnost lásky nebo přátelství.

99, 999, 9999

Andělské číslo s devítkami je znamením, že se určitá část vašeho života chýlí ke konci. Může se jednat o vztah nebo práci, která vás činí nešťastnými. Někdy může být těžké se loučit, ale máte své duchovní průvodce na své straně.

00, 000, 0000

Andělské číslo s nulami představuje formu duchovního vedení. Může to být známkou podpory duchovní síly, ve kterou věříte. Nula je také spojena se začátky, může to proto znamenat, že jste připraveni začít něco nového.

Zdroj článku