Přejít k hlavnímu obsahu

Tarotová předpověď od kartářky na týden od 23. do 29. ledna: Budete ostatním předávat pozitivní energii, ale i zmatkovat

Kartářka Alice Cross pro vás připravila tarotovou předpověď na týden od 23. do 29. ledna. Přečtěte si, co vám karty přináší na další týden. Dozvíte se, který den je třeba přestat zmatkovat a honit se za povinnostmi jako zběsilí, kdy je nejlepší čas na odpočinek, nebo kdy vaším tělem prostoupí sluneční energie, díky které zazáříte vy i ti, které potkáte.

Mohlo by se vám líbit

Spřízněné duše podle znamení zvěrokruhu: Býci ocení loajalitu, Váhy zase kreativitu

Je váš partner ten pravý? Vaše spřízněná duše existuje a můžete ji najít například podle znamení zvěrokruhu. Ať už jste momentálně ve vztahu nebo single, zjistěte, jaké znamení je pro vás tím pravým.
svetzeny.cz
Info ikona
Kolo roku

23. ledna – Karta Kolo roku

Každý je strůjcem svého osudu. „Dokud neučiníte nevědomé vědomým, bude to řídit váš život a vy to budete nazývat osudem,“ zní pravdivý citát známého lékaře Carla Gustava Junga. Karta Kolo osudu vás vybízí k tomu, abyste měli svůj život ve svých rukách a nenechali se vláčet okolnostmi. Ukazuje vám na koloběh jako uzavřený kruh, na který jste již zapomněli. Stejně jako neřešíte, zda se zbytky jídla promění v kompost, tak zapomínáte, jaký má váš život vliv na vše a co veš ovlivňujete.  Kolo roku vám ukazuje, že se vše točí v tradičním řádu, jako třeba roční období. Když tento řád narušíte, musíte si uvědomit, že s tím přichází nečekané okolnosti, které vás mohou zatížit. Položte si otázku, zda se váš život točí správným směrem. Odpověď budete muset pečlivě zvážit a učinit případné změny, které povedou k vaší spokojenosti. Nečekejte, že se to změní samo, nebo se stane zázrak. Kdo má víru v božstvo, požádejte římskou bohyni Fortunu, ať vám ukáže cestu a změny, které jsou pro vás důležité k napojení na správný běh vašeho kola roku. Vyjděte si ven do přírody, vnímejte přirozený cyklus neustálých proměn přírody. Nadechněte se a prodýchejte své tělo k napojení na proměnu, abyste zářili štěstím a pohodou.

Info ikona
Tři poháry

24. ledna – Karta 3 poháry

Dnes je den, který vyzývá k oslavám a radosti. Tři poháry podporují ve společenském setkávání a sdílení svých zkušeností. Pokud máte naplánovanou rodinnou poradu nebo teambuilding, věřte, že budete úspěšní. Jen jednejte uvolněně a naslouchejte druhým. Pochvalte ostatní za jejich snahu, kritika dnes není na místě. Je třeba využívat svoje schopnosti, abyste byli spokojeni a byli na sebe pyšní. Uvědomte si, že váš život není jenom o práci a povinnostech. Hledejte zjednodušení a efektivní způsoby, které vám pomůžou k vytvoření více volného času. Nastal okamžik, kdy je třeba se zastavit, pozvednout číši a připít si na dobré zdraví a na vše, co od života očekáváte. Tři poháry je karta radosti, kterou můžete udělat druhým hezkým slovem či malým dárkem. Dnešní den je o vztazích k druhým lidem a vašem postavení ve společnosti.

Info ikona
Páže pohárů

25. ledna – Karta Páže pohárů

Páže pohárů vám nabízí, abyste dnešní den prožili ve snění a relaxaci. Popusťte uzdu své fantazie a zasněte se. Přemýšlejte nad tím, co všechno jste již prožili a zavzpomínejte si. Najděte ve své minulosti krásné vzpomínky, které vás obohatily a rádi se k nim vracíte. Nechte svou představivost, aby vám ukázala, co byste chtěli udělat jinak nebo jaká je vaše vysněná destinace na dovolenou. Užívejte si představivost, kterou často obdivujete u dětí, které umí snít s otevřenýma očima. Je nádherné na chvíli odložit realitu a zasnít se. Zimní období vás povzbuzuje v lenošení u doušku čaje, což vám přesně tato karta radí. Bývali jste kdysi plní síly a odhodlání? Připomeňte si to, jelikož jste stále silní, jen se musíte naučit vnímat změnu síly, její vývoj a zda ji správně doplňujete. Vzpomínky vám mohou pomoci chytnout druhý dech, když se cítíte vyčerpaní. Dnešní den k sobě buďte laskaví, můžete se cítit i přecitlivěle. Citlivým lidem se proto dnes nedoporučuje podstupovat bolestivé zákroky, pokud to není nezbytně nutné. Pokud vás potká nějaký zdravotní problém, zkuste se na něj podívat trochu s odstupem a nepropadejte hned panice. Ve vztazích se nenechte emocionálně zaplést do hádky či sporu, které by mohly mít dramatický závěr. Páže pohárů vám přeje krásný den, který si nenechte utéct. Dnes bude vše tak, jak má být. Pokud ukápne slza smutku či smíchu, věřte, že vše bude opět v pořádku.

Mohlo by se vám líbit

První novoluní roku 2023: Výjimečný den pořádně zamíchá s našimi životy

První novoluní roku 2023 je ve Vodnáři a vychází na 21. ledna. Přináší s sebou obrovský kosmický posun a dává vám příležitost využít svou sílu, ačkoliv možná máte pocit, že začátek roku nezačal zrovna nejlépe. Za to je odpovědný retrográdní Mars a nedávno ukončený retrográdní Merkur, kvůli kterým jste nejspíš teprve nyní uzavírali nedořešené věci z minulého roku.
svetzeny.cz
Info ikona
4 pentakly

26. ledna – Karta 4 pentakly

Nedržíte se něčeho příliš pevně, až křečovitě? Pokud pamatujete na strýčka Skrblíka, víte, o čem je řeč. Myslíte, že jste dosáhli finanční jistoty, ale tato karta vás vybízí, abyste přehodnotili svůj vtah k financím. Máte nedostatek svobodomyslnosti a hromadíte své finance ze strachu z nedostatku peněz místo toho, abyste si užívali dobrodružství. Váš rozpočet může být tak konzervativní či přísný, že z něj zmizelo mnoho životních potěšení. Stejně jako vy se neradi nudíte, i peníze nechtějí ležet ladem. Zkuste prozkoumat svět investic, kde je můžete zhodnotit. Je jen na vás, co pro vás peníze znamenají. Neměly by vás však limitovat nebo vás podporovat v obavách, že o ně přijdete. Začněte je mít rádi a berte je jako součást života.

Info ikona
Tarot Slunce

27. ledna – Karta Slunce

Využijte svůj potenciál a schopnosti. Karta Slunce vám sděluje, že se máte naplnit úžasnými myšlenkami a nápady. Když se podíváte na kartu, vaše hlava je vaším Sluncem. Naplňte ji obsahem, který vás bude hřát u srdce i na duši. Vy si tvoříte vše úžasné, buďte jako děti a zjistíte, že předpoklad, že vše dopadne k vaší spokojenosti, je skvělý začátek jiného přístupu, než hledat stále pochybnosti. Můžete si začít užívat sluníčko, které pomalu rozpouští zimu, ale půjde to pomalu. Co je vaše Slunce? Zaměřte se na svoji energii, abyste si uvědomili, kdy si energii sluníčka můžete doplnit, i když nesvítí tak silně, aby zahřálo. Dnešní den zkuste zažít, co pro vás znamená pohoda. Je to důležité a pro každého je to jiný zážitek. Nechte se oslepit sluníčkem a nechte ho projít celým svým tělem, aby vás nastartovalo a doplnilo potřebnou energii. Kdo miluje Slunce, může ho pozdravit. Postavte se rovně, rozkročte nohy a ruce vytáhněte k nebi. Postaveni čelem ke Slunci protáhněte své “zkostnatělé tělo”. Užívejte si harmonii a pohodu. Na vše se zkuste podívat s nadhledem. Prostě budete zářit a toho, koho potkáte, jako byste“nakazili” vaší sluneční energií. I když se mu nebude chtít, bude mít pocit, že musí mít skvělou náladu. Náladu, která vám dodá sílu a myšlenku, že zvládnete úplně všechno. Takže užívejte dnešního dne a využijte úspěchu, který vás bude provázet.

Mohlo by se vám líbit

Lunární uzly: Nastává největší astrologická událost roku, která vlivní životy nás všech. Agresivní energie bude nahrazena

Lunární uzly hýbou světovým děním a mění osudy nás všech. Každých 18 měsíců ovládají severní a jižní lunární uzel jiná znamení zvěrokruhu. V současné době je to tvrdohlavý impulzivní Býk a manipulativní Štír, brzy je však vystřídají mírumilovné Váhy a rozhodný Beran.
svetzeny.cz
Info ikona
Tarot rytíř pohárů

28. ledna – Karta Rytíř pohárů

Začínáte zmatkovat? Snažíte se stihnout vše, co máte naplánováno? Zastavte se! Nežeňte se do něčeho jen proto, že si myslíte, že to je to nejlepší. Čím více máte kolem sebe vlivů, tím větší máte problém se v nich orientovat. Zvažte, co musíte mít doopravdy hotové. Buďte k sobě upřímní a udělejte si den smíření. Důležité je zažívat pohodu a harmonii, než ani nevnímat, co vlastně děláte. Rytíř pohárů má dobré srdce, ale neví, kam jede. Tak to máte i ve vztazích, které provází nepřiměřené a zmatené emoce. Karta Rytíř pohárů vás zastavuje před přílivem nekontrolovatelných emocí, které máte prozkoumat. Když se smějete, ať je to od srdce. Když pláčete, ať to přinese úlevu a odplaví bolest. Emoce vás provází celý život a ovlivňují vaši společnost. Zjistěte, kde se cítíte dobře. Zkuste jít s proudem a naladit se na silný vodní živel, který vám dodá sílu a schopnost překonat všechny bolesti, které jste zažili. Potom se postavte nohama pevně na zem a objeví se vám možnosti, které by vás v záplavě emocí ani nenapadly. Nepodléhejte iluzím a ničemu, co nemá reálný základ. Cítíte energii na cestu kolem světa? Tak to jste přesně naladěni na karty Rytíře pohárů, využijte tuto energii k radosti. Je krásný čas pro projevení pořádné radosti a smíchu od srdce. Pokud se dnes naopak cítíte spoutáni a vyčerpáni, zastavte se a nepokračujte v této emoci a vším, co s ní souvisí. Nemusíte tuto situaci vyřešit hned, stačí si dát na chvíli pauzu.

Info ikona
Velekněžka

29. ledna – Karta Velekněžka

Lidské nitro je klíčem ke všem tajemstvím, ale ukáže se jen vyvoleným. To je krásné moudro, které v sobě nosí tarotová karta Velekněžka. Sděluje vám, že nové informace vám pomůžou v rozvoji a rozhledu. Hledejte pravdivé informace. Buďte odvážní, objevujte nové poznatky a studie. Tato karta je symbolem všeho neznámého, co znáte z doslechu, ale nikdy jste si neutvořili svůj vlastní názor. Nastal čas pohlédnout za závoj iluzí a odkrýt skutečnost. Velekněžka je karta ženské energie a vyššího ženského principu. Zapojte do vašeho života intuici. Všímejte si, jak je citlivá a co vám sděluje. Otestujte svou intuici procházkou, zastávkou v knihkupectví a otevřením náhodné knihy, zda nenaleznete sdělení, které patří pouze vám. Dnešní den je výborný na studium a odhalování již dávno zapomenutých informací.

Zdroj článku
Doporučená videa z partnerského webu z Lifee.cz: Tvoříme S Lifee dárkový balíček