Přejít k hlavnímu obsahu

Prověřte svou intuici: Máte výjimečný dar tušit nečekané, nebo se necháte opít rohlíkem?

Zjistěte, jak jste na tom s intuicí. Máte výjimečný dar tušit nečekané, nebo se necháte opít rohlíkem? Prověřte, zda vám váš vnitřní hlas napovídá správně. Stačí odpovědět na deset jednoduchých otázek.

Prověřte svou intuici

Vyzkoušejte si jednoduchý test určený k pověření intuice. Zjistěte, jestli dovedete dobře odhadnout situaci i vývoj budoucích událostí. Můžete se spolehnout na svůj vnitřní hlas, který vám v určitých chvílích může pomoci více než logika? Stačí, abyste se zadívali na fotografie níže a rozhodli, která z variant je správná. Hádejte a tipujte, kvíz je založen na tom, že dovedete správně odhadnout, co bylo na původní fotografii, vaše intuice vám má napovědět. V galerii pak naleznete řešení kvízu. Pokud uhodnete alespoň 7 obrázků z 10, dá se o vás říct, že se na svou intuici můžete v kritických okamžicích spolehnout.

Mohlo by se vám líbit

Tarotová předpověď pro 15.–17. července: Karta Síla přináší osudové výzvy, Hvězda předpovídá splnění snů

Co vás čeká a nemine ve dnech 15.–-17. července? Kartářka Alice Cross si pro vás připravila tarotovou předpověď. Objevuje se v ní karta Síly, která přináší osudové výzvy i karta splněných snů, nesoucí název Hvězda.
svetzeny.cz

1. Na obrázku je...

 

A) Citrón

B) Limetka

Info ikona
Citron

2. Na obrázku je...

A) Káva
B) Čaj

Info ikona
Kafe

3. Na obrázku je...
A) Den
B) Noc

Info ikona
Den

4. Dívka na původní fotografii má tričko barvy...
A) Bílé
B) Růžové

Info ikona
RTC

5. Co je vyobrazeno na obrázku?
A) Vlasy
B) Koňská hříva

Info ikona
Koňská hříva

6. Jakou tarotovou kartu spatříte po otočení?

A) Čtyři pentakly
B) Sedm pohárů

Info ikona
Karta

7. Jakou barvu má balónek na původní fotografii?
A) Růžovou
B) Modrou

Info ikona
Balónek

8. Je balón na fotce na zemi, nebo ve vzduchu?
A) Na zemi
B) Ve vzduchu

Info ikona
NB

9. V kotlíku se na původním obrázku vaří...
A) Růžový lektvar
B) Zelený lektvar

Info ikona
Kotlík

10. Ruka na obrázku je...
A) Ženská
B) Mužská

Info ikona
Ruka
Mohlo by se vám líbit

Velký kvíz ze zeměpisu: Jak dobře znáte české památky?

Léto vybízí k výletům a na řadu tak přicházejí i české památky. Otestujte své znalosti zeměpisu a tak trochu i dějepisu v následujícím velkém testu!
svetzeny.cz
Řešení

Intuice je výjimečný dar, který vám může zachránit život

Měli jste správně alespoň 7 odpovědí z 10? Pak o sobě můžete hrdě prohlásit, že máte velmi dobrou intuici. Díky tomuto výjimečnému daru se umíte správně rozhodnout, ale může vám i zachránit život. Příběhů o tom, jak vnitřní pocit lidem zachránil život, jsou tisíce. Uživatelka TikToku Julie se rozhodla shromáždit některé z nich. Toto jsou jen některé výpovědi fanoušků jejího podcastu.

Hlas mi řekl, ať nepřecházím na zelenou chvilku předtím, než auto prosvištělo křižovatkou. Kdybych se nezastavila, stala by se strašná nehoda.
Dva měsíce předtím, než jsme měli jet na dovolenou s mou maminkou, měla jsem z našeho výletu hrozivý pocit. Zhoršilo se to natolik, že jsme dovolenou zrušili. Ukázalo se to jako dobré rozhodnutí, letadlo, ve kterém jsme měli být, spadlo.
Pro jídlo vždycky chodím do jednoho konkrétního obchodu. Ten den jsem ale měla pocit, že bych to neměla dělat. Rozhodla jsem se poslechnout svůj vnitřní pocit. Později odpoledne toho dne v tom obchodě střelec zabil osm lidí.
V ložnici bylo děsné horko, ale něco mi říkalo, že bych ten den přesto neměla spát ve svém obýváku, i když tam bylo chladněji. Poslechla jsem. Toho večera do obýváku narazilo auto.