Přejít k hlavnímu obsahu

Strážní andělé: Víte, jak poznáte, že nad vámi drží ochrannou ruku? Video vás přesvědčí o tom, že skutečně existují

Info ikona
Anděl

Víte, jaká znamení vám andělé dávají, aby vás zpravili o tom, že jsou vám na blízku a drží nad vámi ochrannou ruku? Některá z nich vás překvapí, doteď jste je možná považovali za pouhou náhodu. Také se podívejte na video, které vás přesvědčí o tom, že strážní andělé jsou všude kolem nás.

1. Nalezení bílého peříčka

Nalezli jste v poslední době čirou náhodou bílé peříčko? Pak jste možná právě obdrželi „vizitku“ strážných andělů a vzkaz, že tam nahoře na vás někdo dohlíží. Obzvláště pokud jste jej našli na těžko vysvětlitelném místě, například u vás doma, v kabelce či v autě. Tímto gestem vám andělé dávají najevo, abyste byli klidní a nevzdávali se.

Info ikona
Peříčko

2. Nalezení mincí

Našli jste na neobvyklém místě mince? V tom případě se dost možná jedná o tzv. „haléře z nebe“. Skrze ně vám andělé vzkazují, že máte jejich lásku a podporu. Někdy mohou mít tyto nalezené mince i osobní význam, pokud aktuálně řešíte nějaký problém, dávají vám takto andělé znamení, že vše dobře dopadne.

Jak stará je vaše duše?

svetzeny.cz

3. Pocit, že se vás někdo dotknul

Určitě už se vám to také stalo, ačkoliv nikdo nebyl ve vaší blízkosti, cítili jste lehké poklepání na rameno. Ohlédli jste se, ale za vámi nikdo nestál. I toto je znamení toho, že se andělé drží ve vaší blízkosti. Rovněž andělé komunikují tím, že pocítíte náhlou změnu teploty. Může vám být zničehonic horko, nebo se vám naopak například na místě se špatnou energií zničehonic začnou ježit chloupky na rukou a pocítíte závan chladu.

4. Symboly v mracích

Mraky někdy připomínají různé útvary a obrazce. Andělé je totiž rádi využívají k tomu, aby vám skrze ně vyslali vzkaz. Rovněž pracují s dalšími věcmi, skrze které je možné poslat vám zprávu – čajovými lístky, stíny i pěnou.

Info ikona
Mraky

Měsíční fáze, ve které jste se narodili: Vypovídá o vaší povaze a předurčuje, ve kterém věku dosáhnete úspěchu

svetzeny.cz

5. Vůně

Možná se vám také už stala situace, kdy jste najednou ucítili specifickou silnou vůni, ale nikdo jiný ve vašem okolí ji necítil a nebylo možné zjistit, odkud se závan line. Mohla být květinová, sladká, dokonce se mohlo jednat o parfém, který používá, či používala vám blízká osoba. I tímto způsobem andělé komunikují. Dokonce existují svědectví lidí, kteří po smrti milované osoby stále cítili její parfém. „Můj táta náhle zemřel před několika měsíci a moje maminka pořád cítí ve vzduchu jeho kolínskou a jeho blízkost,“ píše například jedna uživatelka fóra Quora. Vždy, když se vám tato situace stane, přemýšlejte nad tím, s čím máte dané aroma spojené, napoví vám to, co se vám andělé snaží sdělit.

6. Poslech rádia

Andělé s vámi mohou komunikovat i prostřednictvím médií. Pokud vám například utkví v hlavě určitá slova písně, do které jste se zaposlouchali v rádiu během cesty autem, může to být andělský vzkaz. Rovněž s vámi mohou komunikovat i skrze vizuální obrazy, nejčastěji využívají tzv. andělská čísla. Ta jsou složená z opakujících se číslovek, například 1111, 222, 333. Může se jednat o dvojice, trojice i čtveřice stejných čísel.

Nevěříte, že andělé existují? Možná vás přesvědčí následující video

Strážní andělé skutečně existují a jsou mezi námi. Podívejte se na následující video a udělejte si obrázek sami. Bylo natočeno v Ankaře. Majitel místního obchůdku Serdar Binici'yi v něm stojí před krámkem, když v tom kolem projde neznámý muž a zaklepe mu na rameno. Poté zmizí ve tmě. Jako by v ten moment věděl, jaké nebezpečí Serdarovi hrozí. Za malý moment se totiž zpoza rohu vyřítí dodávka, jejíž rameno by Serdana zranilo, kdyby se neobjevil onen záhadný muž, který ho poklepáním na rameno zachránil. Dodnes se neví, kdo tento tajemný muž ve skutečnosti je.