Přejít k hlavnímu obsahu

Měsíční fáze, ve které jste se narodili: Vypovídá o vaší povaze a předurčuje, ve kterém věku dosáhnete úspěchu

Info ikona
měsíc

Existuje celkem 8 fází Měsíce, které ovlivňují nejen přírodu, ale také lidskou psychiku. Víte, ve které fázi Měsíce jste se narodili vy? Pokud ne, zjistěte to a odhalte, jakou povahu vám lunární fáze předurčuje a také, kdy ve svém životě dosáhnete největšího úspěchu.

Jak zjistím, ve které fázi byl Měsíc v době mého narození?

Ke zjištění toho, v jaké fázi byl Měsíc, když jste se narodili, budete potřebovat znát své datum a rok narození, to si pak najděte v tabulkách, které jsou volně dostupné na internetu v lunárních kalendářích (kalendar.beda.cz/rocni-lunarni). Zde budete mít uvedeno, v jaké fázi se Měsíc nacházel v době vašeho narození

Jak stará je vaše duše?

svetzeny.cz

Novoluní (od 0° do 45° od Slunce)

Lidé narození v této fázi Měsíce mívají energie na rozdávání, říká se o nich, že celý život vypadají mladší, než ve skutečnosti jsou. Vždy se řídí srdcem a bývají hodně impulsivní. Nebaví je jen tak sedět a nic nedělat, potřebují k životu nestále nové podněty a zážitky. Lidé narození v této lunární fázi mají jednu obrovskou výhodu, většinou úspěchu dosahují už velmi mladí. Jen pozor na vyčerpání a syndrom vyhoření, tito lidé mají sklony k workoholismu.

První srpek (od 45° do 90° za Sluncem)

Pokud jste ne narodili v této lunární fázi, bylo vám do vínku dáno velké odhodlání a vytrvalost. Tito lidé se nikdy nevzdávají a mají velké plány a ambice. Jsou kreativní a hloubaví, baví je analyzovat věci do sebemenšího detailu. Nejvíce se jim daří mezi dvacátým a třicátým rokem života. V tomto období raketově nastartují svůj úspěch. V životě je čekají překážky, ale jejich síla jim pomůže je překonat.

První čtvrť (od 90° do 135° za Sluncem)

Lidé narození v této fázi Měsíce chvíli neposedí na místě, je pravděpodobné, že jste v dětství rodiče hodně zlobili. Jsou zvědaví, vášniví a nebojí se jít do rizika. Mají rádi výzvy, jsou aktivní a komunikativní. Tyto vlastnosti jim předurčují skvělou kariéru na poli obchodu. Mezi 30. a 40. rokem života se jim vede nejlépe. Jejich výhodou je, že dokáží přemýšlet úplně jinak než ostatní, a tak se stává, že vymyslí inovativní věci, rovněž je pro ně vhodná kariéra ve vědě. Jsou velmi pilní a dbají na detaily, nebývají však příliš populární v kolektivu.

Celostní medicína: Když stůně duše, trpí i tělo. Bolavé místo prozradí, co vás trápí

svetzeny.cz

Dorůstající Měsíc ve tvaru hrbu (od 135° do 180° za Sluncem)

Lidé, kteří se narodili v této lunární fázi, jsou vysoce empatičtí a rádi pečují o druhé. Jsou to altruisté, kteří se snaží druhým pomáhat. Neustále se vzdělávají a pracují na sobě, to je klíč k jejich úspěchu, kterého nejčastěji dosahují ve středním věku. Jsou to idealisté, kteří věří, že mohou pomoci změnit svět v lepší místo. Mají tendenci být hodně rigidní ve svých názorech, nemá cenu se s nimi hádat, jejich názor nezměníte.

Úplněk (od 180° do 225° za Sluncem)

Lidem narozeným za úplňku bylo předurčeno, že budou žít spokojený a šťastný život. V životě jim hodně pomohou „vyrůst“ ostatní lidé, může to být rodina, partner, přátelé či kolegové. Tito lidé mají silně rozvinutou intuici, která jim pomáhá se správně rozhodnout. Největšího úspěchu dosáhnou v životě ve středním věku. Tito lidé bývají hodně nadaní a inteligentní, skutečně se narodili „pod šťastnou hvězdou“. Jediné problémy, kterým kdy budou čelit, se budou týkat oblasti vztahů a emocí.

Couvající Měsíc (od 225° do 270° za Sluncem)

Lidé narození v době, kdy Měsíc couval, jsou plní nadějí. Na svět pohlížejí optimisticky a zastávají názor, že vše zlé je pro něco dobré. Nikdy je nebudou trápit obavy z budoucnosti, umí žít přítomným okamžikem. Nebojí se odlišit se od ostatních a prožít svůj život nekonvenčním způsobem. Jsou mírumilovní, nesnášejí konflikty a hádky. Mají silnou touhu měnit svět k lepšímu, potřebují mít práci, která je bude naplňovat. Největšího úspěchu a pocitu spokojenosti dosáhnou v padesáti letech.

Znamení zvěrokruhu a charisma: Některá přitahují ostatní lidi jako magnet, jiná je spíše odpuzují. Na jakém místě jste se umístili vy?

svetzeny.cz

Poslední čtvrť (od 270° do 315° za Sluncem)

Lidé, kteří se narodili v této lunární fázi se vyznačují emoční vyzrálostí. Dále mají skvěle rozvinutou intuici, díky které mají snazší rozhodování, protože jejich šestý smysl jim vždy správně napoví. Skvěle se uplatní v jakémkoliv poradenství, jelikož jsou to velmi vyrovnaní lidé, kteří se umí vcítit do druhých. V období středního věku zažijí velké životní změny. Nejvíce se jim bude v životě dařit těsně před dosažením 60. roku života. Tito lidé mají sklon k úzkostem a melancholii. Příliš často se také ohlížejí zpátky do minulosti, namísto aby se dívali dopředu.

Poslední srpek (od 315° do 360° za Sluncem)

Lidé narození v této měsíční fázi jsou velmi myslitelé, kteří jsou duchovně založení. Mají dar rychle se učit a snadno lidem porozumí. Chtějí žít ve spojení s přírodou a nemají touhu po materiálních věcech. Jejich vztahy bývají krátké, ale o to více intenzivní. Jsou to „vlci samotáři“, kteří netouží po rodinném životě. Nejvíce spokojení bývají ve stáří. Jejich okolí je často nechápe, ale to jim vrásky na čele nedělá.

Horoskop: Tato znamení zvěrokruhu budou mít ve druhé polovině roku velké štěstí!

svetzeny.cz