Přejít k hlavnímu obsahu

Cikánský horoskop: Odhalí vaše dobré i špatné vlastnosti. Jste okouzlující Hvězda, obdivuhodný Meč, nebo divoká Sekera?

Info ikona
horoskop

Cikáni jsou známí svými věšteckými schopnostmi a magií už po staletí. Říká se, že to byli oni, kteří do Evropy dovezli tarotové karty. Věděli jste, že dokonce vypracovali vlastní horoskop? Přečtěte si, jaké dobré i špatné vlastnosti vám předurčuje.

Podkova (22. 12. – 20. 1.)

Podkovy jsou neuvěřitelně pracovité a vytrvalé. Jsou to perfekcionisté, kteří vyniknou ve všem, co dělají. Jejich přesnost druhé fascinuje, pokud toto znamení něco dělá, tak si můžete být jisti, že odvede skvělou práci. To jim v životě pomáhá dosáhnout značného úspěchu. A ještě k tomu jsou nápomocní a věrní. Jedinou jejich negativní vlastností je rozhazovačnost, toto znamení absolutně neumí šetřit.

Kalich (21. 1. – 19. 2.)

Lidé narození v tomto znamení mají dar druhé sjednocovat i usmiřovat. Jsou to skvělí řečníci, kteří vynikají v urovnávání konfliktů. Proto se skvěle uplatní například v diplomacii. Jsou velmi vnímaví a bystří. Jsou kreativní a šíří kolem sebe dobrou náladu. Mezi jejich negativní vlastnosti patří váhavost a nerozhodnost.

Kaple (20.2.-20.3.)

Lidé narození v tomto znamení jsou tišší, vážní a nedůvěřiví. Mívají úzký okruh přátel, kterým vždy rádi pomohou. Bývají duchovně založení a skrývá se v nich velká vnitřní síla. Nejlépe se cítí na klidném místě, kde o samotě přemýšlí. Hodí se pro podnikání, dokážou vymyslet úžasné věci.

Tyto vlastnosti znamení zvěrokruhu není radno podceňovat: V čem spočívá vaše výhoda, jakou výjimečnou schopností oplýváte?

svetzeny.cz

Dýka (21. 3. – 20. 4.)

Tito lidé bývají velmi hbití a rychlí, jejich pracovní tempo je neuvěřitelné. Jejich praktičnost je pověstná, hravě si poradí s každým problémem. Jsou soutěživí a rádi vyhrávají. Jejich negativní vlastností je prudkost, nedokáží kontrolovat své emoce. Jejich vlastnosti z nich činí skvělé lídry a šéfy.

Koruna (21. 4. – 20. 5.)

Tito lidé bývají velmi šarmantní a zakládají si na svém vzhledu. Jsou citliví, romantičtí a velmi si váží sami sebe. V životě chtějí mít pohodlí a být obklopeni luxusem. Ten si ovšem sami zaopatří, nespoléhají v tomto ohledu na druhé. Jejich hrdost jim nedovolí odpouštět druhým, tyto osoby zradíte jen jednou.

Svícen (21. 5. – 20. 6.)

Přednostmi tohoto znamení jsou moudrost, nápaditost a inteligence. Také mají dar slova, bývají to skvělí spisovatelé i řečníci. Jejich negativní vlastností je tvrdohlavost, jen tak neustoupí. Lidé je mají rádi, snadno se s každým spřátelí. K životu potřebují obdiv, zejména od svého partnera. Umí velmi dobře zacházet s financemi.

Kolo od vozu (21. 6. – 21. 7.)

Toto znamení je velmi emotivní a náladové. Jsou to spíše nenápadní citliví lidé, kteří se drží stranou od ostatních. Vypadají zdrženlivě, ale jakmile se zamilují, jdou do vztahu po hlavě a plamínek jejich vášně jen tak neuhasne. Mají vrozenou schopnost dobře věci organizovat, proto se pro ně hodí manažerské pozice.

Na tato znamení zvěrokruhu si v létě sedne štěstěna

svetzeny.cz

Hvězda (22. 7. – 22. 8.)

Hvězdy bývají velcí optimisté, kterým jen tak něco nezkazí náladu. Jsou velmi okouzlující a šarmantní, do tohoto znamení je tak lehké se zamilovat a zcela mu propadnout. Rádi se ovšem předvádí a mají tendenci to až přehánět. Vlastnosti Hvězdy žárlivý partner neustojí, toto znamení chce zářit a poutat pozornost. Hodí se pro ně kariéra v šoubyznysu.

Zvonek (23. 8. – 22. 9.)

Zvonek je znamení, které se pojí s velmi přísnou disciplínou a přesností. Tito lidé velmi dobře umí organizovat věci a také milují dokonalost. Jsou to perfekcionisté, kteří vše rozebírají dopodrobna a nic jim neunikne. Často s lidmi jednají s despektem, protože nemají pochopení pro „lajdáctví“. Díky svým schopnostem často pracují ve vedoucích pozicích.

Mince (23. 9. – 22. 10.)

Mince jsou spravedlivé a umí lidi dobře rozsoudit. Skvěle se uplatní v oborech souvisejících s právem. Vždy musí mít vše v rovnováze, zvládají skloubit rodinný a pracovní život. Je obdivuhodné, jak klidně a moudře jsou schopni řešit konflikty. Ostatní však občas štve, že se toto znamení snaží vše kontrolovat.

Znamení zvěrokruhu a štěstí v životě: Patříte mezi klikaře, nebo jste spíš smolař?

svetzeny.cz

Meč (23. 10. – 21. 11.)

Lidé tohoto znamení oplývají analytickým myšlením a rychle se učí. Jsou to silné osobnosti, které jsou schopné vést ostatní lidi. Často k nim druzí vzhlížejí a mají je za vzor. Přitahují lidi jako magnet, mají své osobní kouzlo. Skvěle se uplatní na manažerských pozicích. Někdy bývají až příliš opatrní, neměli by se tolik bát zkoušet nové věci.

Sekera (22. 11. – 21. 12.)

Pro toto znamení je svoboda naprosto vším, je to jeho hlavní hodnota v životě, která stojí nad vším ostatním. Jsou to divocí a nespoutaní lidé, kteří milují dobrodružství a cestování. Jejich výhodou je, že se snadno přizpůsobí každé životní situaci, do které se dostanou. Avšak také někdy bývají bezohlední vůči druhým a sobečtí.


 

5 známek špatné energie ve vašem životě a jak ji odstranit

svetzeny.cz

Horoskop: Tato znamení zvěrokruhu budou mít obtížné léto

svetzeny.cz