Přejít k hlavnímu obsahu

Horoskop: Tato znamení zvěrokruhu budou mít obtížné léto. Kterých se to týká?

Info ikona
Horoskop

Jaká škoda! Léto je tady a tři znamení zvěrokruhu si ho nemohou úplně užít. Podle horoskopu čelí důležitým výzvám, které ovšem nejsou jednoduché a mohou zasáhnout, jak váš současný, tak váš budoucí život. Kterých znamení se to týká?

Začátek léta je za rohem a vždy s sebou nese velkou dávku radosti. Koneckonců, jedná se o nejlepší část roku, kdy se všichni těšíme na dovolené, večery s drinkem v ruce a grilovačky. Navzdory skvělému počasí však mohou konflikty a nedorozumění v příštích týdnech zkazit náladu – a to především těmto třem znamením. Horoskop říká, že budete čelit nelehkým výzvám, které je třeba překonat. Teprve potom si budete moci užít léto plnými doušky!

Beran

Odpuštěno nebo ublíženo, láska zkrátka není vždy snadná. I v tom nejlepším a nejčistším vztahu je třeba překonávat vzestupy i pády. Pokud má však Beran znepokojivý pocit, že s jejich vztahem něco není v pořádku, neměl by být okamžitě přemožen jejich impulzivní a temperamentní povahou a vyvolávat zbytečná nedorozumění nebo konflikty. Pokud dáváte přednost klidnému životu a nechcete se ničím trápit, seberte všechnu odvahu a otevřete témata, která byly prozatím tabu. Pravděpodobně to není tak horké, jak se na první pohled zdá a vy si budete potom užívat léto s partnerem.

Panna

Panny jsou známé svou horlivostí, uspořádaností a strukturou v práci, což znamená, že obvykle dělají svou práci rychle a spolehlivě. Právě tyto silné stránky se Panně však mohou stát osudnými v těchto letních měsících, kdy znamení Země náhle zasáhne svým elánem do úkolů a projektů kolegů. Abyste se vyhnuli špatné atmosféře v kanceláři, nepřehánějte to se svým perfekcionismem, drahá Panno! Udělejte krok zpět a zvažte, kde je potřeba pomoc, a kde ne. Přehnaná snaha by mohla rychle vést k nevzhledným konfliktům.

Ryby

Po single období si užíváte každou volnou chvíli s partnerem. Jak milé! Ovšem zrozenci Ryb by neměli začít lpět a nutit protějšek, aby každou chvíli za každou cenu trávili spolu. Pokud se milovaný cítí příliš omezený, může to rychle skončit malou krizí a zkazit krásné letní dny. Abyste se konfliktu dovedně vyhnuli, je proto lepší se čas od času setkat s přáteli nebo rodinou bez partnera. Poté budou společné aktivity o to krásnější a harmoničtější.