Přejít k hlavnímu obsahu

Horoskop: Na tato znamení zvěrokruhu si v létě sedne štěstěna. Patříte do tohoto seznamu?

Většina z nás se těší na teplé letní měsíce, ale následující znamení zvěrokruhu čeká období plné šťastných náhod a povedených životních chvil. Hvězdy těmto znamením dopřejí období, na které budou dlouho vzpomínat.

Mnoho znamení zvěrokruhu se těší na léto plné pohody a klidu, které budou doprovázeny zábavou. Zatímco některá znamení zvěrokruhu, čeká léto plné výzev, jiná jsou v této době předurčena k enormnímu štěstí. Toto jsou tři šťastlivci pro léto 2021.

Býk

Býk měl v posledních několika týdnech trochu smůly. Ať už v práci nebo v soukromém životě – hodně se pokazilo a zrozenci ve znamení Býka někdy nechtěli ani opustit byt, jak byli zničení. Je to však naděje! Hvězdy vám předpovídají léto, kdy se vše zlepší. Pokud jde o pracovní příležitosti, je tu velká výzva, kterou byste měli určitě přijmout.

Lev

Milý Lve, léto je VAŠE! Začněte je plánovat co nejdříve. Od 27. června se Venuše zatoulá do vašeho znamení, kde zapálí oheň vášně. Celé léto budete ve svém živlu. Plňte si přání a sny, přijímejte pozvání a nové výzvy. Nebojte se ničeho. Kdy jindy, než teď. Myslete na to, že žádné pozvání nebo akce vás nezavazuje k ničemu. Poznávejte a ubírejte se směrem, který je vám příjemný.

Kozoroh

Kozorozi pozor, toto léto pro vás bude hotový energický výbuch. Zažijete vřelé a jemné vyvažovací síly k vašemu často chladnému a přísnému chování. Na konci léta budete mít díky postavení planet silnou schopnost komunikovat. Nebudete se bát říct, co chcete a po čem toužíte. Vyjádřete své touhy, ať už materiální, sexuální nebo romantické. Šťastné léto je tady!