Přejít k hlavnímu obsahu

Horoskop: Tato znamení zvěrokruhu jsou vždy věrná. Patříte sem i vy?

Info ikona
Věrná znamení horoskopu

Věrnost je pro tři znamení zvěrokruhu nesmírně důležitá. Pokud máte jednoho z této trojky jako partnera, můžete si být jistí, že víte na čem jste. Nikdy by nic nemaskovali a jsou věrní až za hrob. Tomu se říká výhra!

Je vaše znamení zvěrokruhu věrné až za hrob?

Někteří lidé jsou velmi přesvědčení o své věrnosti a přesně vědí, kdo jsou. I když se to někdo bude pokoušet měnit, oni jsou pevní jako pilíř a odolají všemu pokušení. Nenechají se unést, aby potom museli předstírat nebo lhát. Zůstat autentický je pro tato znamení znamení zvěrokruhu klíčové a životně důležité.

Beran

Beran je jedním z nejautentičtějších znamení zvěrokruhu, protože otevřeně odhaluje své silné i slabé stránky. Znamení ohně vždy komunikuje své myšlenky přímo, i když by to mohlo být pro druhou osobu nepříjemné. Rádi berou věci do svých rukou, když je pro ně něco důležitého, a nevyhýbají se riziku selhání. S Beranem přesně víte, jak jste na tom, což ho činí zvláště důvěryhodnou osobou pro ostatní.

Kozoroh

Přímočarý a disciplinovaný Kozoroh přikládá životu podle jeho zásad velký význam. Přesně ví, kdo je a čím nechce být, a vyzařuje to navenek. Kozorozi jsou obzvláště důvěryhodní a vždy se na ně můžete spolehnout, protože se budou snažit dodržet své sliby na sto procent. 

Rak

Raci jsou velmi oduševnělé bytosti, které nedokáží zastavit své emoce. Jejich zájem o pocity lidí kolem nich je skutečný a upřímný, to ostatně můžete přímo cítit, pokud máte Raka ve svém okolí. Přirozená empatická povaha vodního znamení je činí zvlášť sympatickými pro ostatní. Rakovi velmi záleží na tom, aby pomáhal druhým a má na sebe vysoké morální standardy a nároky. I když jim jejich obětavý způsob již způsobil mnoho zklamání, drží se svého skutečného já a zdá se, že skoro nikdy nesejdou z cesty.

Horoskop: Tato znamení zvěrokruhu se vždy bojí budoucnosti

svetzeny.cz

Tohle přijde mužům sexy: 6 věcí, které je přitahují jako magnet

svetzeny.cz

Horoskop: Tato znamení jsou rození drzouni. Patříte sem?

svetzeny.cz