Přejít k hlavnímu obsahu

Horoskop: Tato znamení jsou rození drzouni. Patříte sem?

Placeholder image

Určitá znamení zvěrokruhu mají drzost v krvi. Najdou vždy pohotovou štiplavou odpověď, která se nemusí všem úplně zamlouvat. Jsou to jednoduše rození drzouni a pojí se s tím i vysoká inteligence. Je zde i vaše znamení?

Tato znamení mají vždy připravenou drzou odpověď

Někteří lidí jsou jednoduše od přírody drzí. To se sice nemusí všem líbit, oni to ale umí hravým a chytrým způsobem. Podle horoskopu tato znamení patří mezi nejzábavnější! Zároveň jsou neomezení a moc se nestarají o zdvořilost, přesto jsou vždy připraveni být součástí zábavy a skórují pomocí rychlých a inteligentních odpovědí. Poznáváte se?

Beran

Beran si prostě nemůže pomoct. Když se naskytne příležitost, uštědří vám jízlivou odpověď. Svou odvážnou povahu používají Berani jako obranný mechanismus, aby se chránili před negativními komentáři nebo zákeřnými úmysly. Čím mírnější a zdvořilejší Berani jsou, tím agresivnější budou jejich reakci. O ohnivém znamení ostatně platí: oko za oko, zub za zub!

Lev

Máte ve svém okolí Lva? To znamená, že máte o zábavu postaráno. Lvi se drzí už rodí a jsou nadšení, když získávají pozornost každého svou rychlou odpovědí. Cítí, že si mohou dovolit cokoli, a proto se nepovažují za zdvořilé osoby.

Štír

Pokud někdo nesouhlasí s názorem Štíra, může se brzy začít cítit nepříjemně, protože Štír vám to dá pěkně „sežrat“. Zrozenci Štíra jsou tvrdohlaví a vždy si myslí, že mají pravdu. Často se také chovají urážlivěji a umějí se pěkně rozzuřit. Nešetří ani jízlivými a drzými poznámkami. S autoritami si hlavu nelámou. Až vychladnou, obvykle je jim líto té přílišné drzosti, ale nikdy by to nepřiznali.

Mistrovská životní čísla numerologie: Má je jen pár vyvolených a předurčují výjimečný úspěch. Patříte mezi ně?

svetzeny.cz

Jarní horoskop: Která znamení zvěrokruhu prožijí nejromantičtější jaro?

svetzeny.cz

Horoskop: Tato znamení zvěrokruhu jsou obzvláště majetnická

svetzeny.cz