Přejít k hlavnímu obsahu

Jarní lásky podle horoskopu: Která znamení zvěrokruhu prožijí nejromantičtější jaro?

Motýlci v žaludku? Jarní chvění? Pro tato znamení zvěrokruhu bude přicházející jarní čas neuvěřitelně romantický, vášnivý a láskyplný. Patříte sem i vy nebo si budete muset ještě chvíli počkat?

Přináší dobrou energii, předvádí svoje nejlepší stránky a mají neodolatelné kouzlo pro ostatní – to jsou znamení, kterým patří letošní jaro.

Beran

Znamení zvěrokruhu narozené v Beranovi je letos na jaře velmi blízko svému štěstí a dokonale ví o svých potřebách. Bude to romantické období! 21. března Venuše vstoupila do znamení zvěrokruhu Berana a rozproudila romantickou jarní fázi pro toto znamení ohně. Pravděpodobně se nyní toto znamení cítí otevřenější vůči sebelásce a zná svou hodnotu. To také mění charisma a lidé v blízkosti Berana se cítí velmi dobře. Zrozenci v Beranovi mají před sebou flirtování, randění a dobrodružství. A co je na tom nejlepší? S postupujícím měsícem začne Beran zjišťovat, který z jejich vztahů vydrží dlouhodobě.

Býk

Býk je jedním z nejromantičtějších znamení zvěrokruhu. Je pozorný, milující a oddaný svému partnerovi. Když Venuše 14. dubna vstoupí do znamení Býka, bude Země určovat, jak bude Býk populární a kolik obdivovatelů ve skutečnosti má. Na konci dubna se bude Býk soustředit na svůj protějšek a posílí se vaše pouto. Bude to tedy více než romantické jaro pro toto znamení zvěrokruhu. S novým životním plamenem zažívá Býk skvělý a vzrušující čas. Poznává sám sebe a může si naplno užít jaro. Býci, kteří již v partnerství jsou, jej na jaře posílí a znovu se najdou.

Blíženci

Romantické jaro také čeká na znamení Blíženců, kteří jsou skvělí řečníci, působí neuvěřitelným kouzlem a mohou být neuvěřitelně přesvědčiví. Letos na jaře bude tedy pro někoho těžké něco jim odepřít. Když 8. května Venuše vstoupí do znamení Blíženců, budou mít mnoho důvodů k úsměvu. Jejich vzhled, humor a jemný způsob flirtování přináší letos na jaře Blížencům spoustu zábavy, romantiky a vášně. Z toho by se mohl vyvinout vážný vztah. Všichni zadaní Blíženci upevňují svá partnerství.

Rak

Jaro není nejideálnějším obdobím pro Raka, nicméně romantika se mu nevyhne. Ostatní lidé cítí nejlepší vlastnosti Raka, které je přitahují. Ovšem na jaře se toho bude hodně dít v oblasti sebelásky. Rak se cítí osvobozený, šťastný a bez pochybností o sobě. Může být tím, kým je a nemusí nic předstírat. To je samozřejmě úžasné a oblíbené u vnějšího světa, který si Raka na jaře zamiluje. Motýli v břiše jsou nevyhnutelní!

Dny Marianne startují nově i na jaře. Nepropásněte je!

Nejznámější nákupní akci roku vám nemusíme představovat, novinkou ale je, že výhodné nákupy si můžete nyní užít i na jaře! Tak neváhejte a skočte si pro dubnovou Marianne se slevovými kupony.
svetzeny.cz

Čeká nás velikonoční úplněk ve Vahách: Výjimečná noc na nás bude mít silný vliv. Co při něm (ne)dělat?

Dne 28.3. nás čeká první jarní úplněk ve Vahách, který je zároveň i úplňkem velikonočním. Měsíc v úplňku je nejsilnější, proto se při úplňku odpradávna odehrávaly magické rituály či sbíraly byliny, protože se věřilo, že jejich síla je v tu dobu největší. Přinášíme vám tipy, do čeho se v době prvního jarního úplňku pustit a čeho se vyvarovat.
svetzeny.cz

Horoskop: Tato znamení zvěrokruhu jsou obzvláště majetnická

Tato znamení zvěrokruhu často zacházejí příliš daleko, protože chtějí mít vše a všechny pod kontrolou. Patříte mezi majetnická znamení nebo se umíte krotit? To zjistíte se Světem ženy.
svetzeny.cz