Přejít k hlavnímu obsahu

Horoskop: Tato znamení zvěrokruhu jsou obzvláště majetnická

Placeholder image

Tato znamení zvěrokruhu často zacházejí příliš daleko, protože chtějí mít vše a všechny pod kontrolou. Patříte mezi majetnická znamení nebo se umíte krotit? To zjistíte se Světem ženy.

Když se lidí chovají majetnicky ve vztazích a neustále omezují druhého partnera, často tím skrývají svoji vlastní nejistotu. Mají strach, že budou zraněni, často chtějí mít kontrolu nad svým protějškem, a tak dělají vše pro to, aby si kontrolu udrželi. Toto chování však po chvíli způsobí pravý opak. Tato znamení zvěrokruhu jsou podle astrologie obzvláště majetnická!

Štír

Vybíravé znamení Štíra má tendenci cítit podezření a žárlit, protože má v sobě zakořeněný hluboký strach ze zklamání. Štíři chtějí udržet svého partnera pod kontrolou prostřednictvím manipulace a hlídají svou polovičku každou vteřinu. Rádi také tráví společně co nejvíce času, aby měli jistotu, že mají vše pevně pod kontrolou.

Lev

Lvi jsou dominantní a velmi hrdí na co, co mají – včetně svých partnerů. Někdy se však stává, že Lev zachází se svým partnerem spíše jako s trofejí než s nezávislou lidskou bytostí. Lev jasně ukazuje, co je jeho. Ohnivé znamení navíc často rozkazuje ostatním, aniž by si toho všimli. Je to mistr manipulace.

Rak

Toto znamení zvěrokruhu je často velmi láskyplné a citlivé. Rak se rád staví do role oběti, a tak to má i v péči o svou drahou polovičku. Obětavě se stará, ale v jádru duše má za cíl převezmou kontrolu a nebýt tak nikdy zraněn. Rak je majetnický, i když si to nerad přiznává a rozhoduje rád za oba partnery, protože si myslí, že ví, co je pro dvojici nejlepší.

Dny Marianne startují nově i na jaře. Nepropásněte je!

svetzeny.cz

Horoskop: Tato znamení zvěrokruhu jsou skuteční bojovníci. Patříte sem i vy?

svetzeny.cz