Přejít k hlavnímu obsahu

Mistrovská životní čísla numerologie: Má je jen pár vyvolených a předurčují výjimečný úspěch. Patříte mezi ně?

Info ikona
Numerologie

Mistrovská životní čísla jsou 11, 22 a 33. Dle zakonů numerologie se tato čísla nesčítají. K takovému životnímu číslu můžete přijít třemi způsoby: je to číselný součet vašeho křestního jména, rodného či přijatého příjmení, nebo data narození. Pokud vám náleží mistrovské číslo, patříte mezi hrstku vyvolených, přečtete si, co to pro vás znamená.

Proč nejsou i další čísla mistrovská?

Možná vás napadá otázka, proč nejsou mistrovská čísla například 44, 55, 66 atd.? Čísla 11, 22 a 33 jsou mistrovská ne z toho důvodu, že jsou to dvě stejné číslice, ale protože jsou součástí tzv. Trojúhelníku osvícení, který se skládá pouze z čísel 1, 2, 3. Jsou to číslice s intenzivnějším vlivem, než mají ostatní čísla.

 

Číslo 11

Toto životní číslo vyniká svou intuicí nade všemi ostatními. Také je číslem osvícení, rozumu, racionálního jednání a snění. Toto číslo náleží vizionářům schopným měnit svět. Pokud vám bylo dáno do vínku, jste výjimeční a v životě vykonáte velké věci. Pokud bychom ho sečetli, dostáváme číslo 2, které 11 dodává značné charisma, umění zapůsobit na lidi, schopnost vést tým a být vzorem a inspirací. Zároveň však dvojka značí vnitřní konflikt, tito lidé často pociťují chvění uvnitř své mysli a jsou rozpolcení. I číslo jedna má své negativní stránky, těmi jsou přecitlivělost, plachost a nepraktičnost.

Číslo 11 se vždy bude pohybovat mezi dvěma extrémy: velkým úspěchem a krachem. Není výjimkou, že ho mívají podnikatelé, kteří si prošli vzlety a pády. Vždy se však dokážou zvednout z úplného dna a začít znovu, to je dáno jejich životním číslem, které značí obrovský potenciál pro růst. Životní číslo 11 má řada úspěšných lidí: Barack a Michelle Obama, Antony Gaudí, David Beckham, Edgar Allan Poe, Jennifer Aniston, Kate Moss, Michael Jordan, princ Charles a princ William, Wolfgang Amadeus Mozart...A náleží dokonce i knižním postavám, třeba datum narození Harryho Pottera dává součet 11 a kniha je plná skrytých odkazů na toto číslo.

Numerologie: Odhalte klady a zápory své povahy. Jak číslo dne narození rozhoduje o našem životě? Díl II.

svetzeny.cz

Číslo 22

Kdybychom měli číslo 22 charakterizovat jedním slovem, řekli bychom úspěch. Je to nejsilnější číslo, co se týče numerologie a jeho nositelé patří k těm nejúspěšnějším v čemkoliv, co se rozhodnou dělat. Je to také číslo budování, předurčuje své nositele k velkým úspěchům na poli byznysu. Číslo 22 dokáže svůj nejodvážnější sen proměnit v realitu, ale pozor, má to jednu podmínku. Číslo 22 vždy potřebuje pro dosažení svých cílů pomoc od ostatních čísel. Tím se liší od 11, která bývá sólistou. Lidé s tímto číslem bývají také mnohem praktičtější, než lidé s číslem 11.

Číslo 22 oplývá spoustou nápadů, sní ve velkém, je sebevědomé a umí lidi vést. Jeho největším problémem bývá vnitřní tlak, číslo 22 hodně stresuje samo sebe. Také tito lidé snadno vybuchnou, zejména v mládí. Mezi jeho slavné nositele patří: Woody Allen, Oprah Winfrey, Brad Pitt, Will Smith, Richard Branson.

Číslo 33

Číslu 33 se někdy také přezdívá mistrovský učitel. Je to nejvíce duchovně silná osobnost mezi všemi čísly. Je také ze všech nejvlivnější, jelikož kombinuje čísla 1 a 2. Číslo 33 je úplně jiné, než jsou dvě předchozí čísla, nemá žádné osobní ambice, netouží po úspěchu a majetku. Pro něj je nejdůležitější duchovní rozvoj ostatních. K tomu má veškeré předpoklady, bývá to skvělý řečník, který dokáže přesvědčit lidi o své víře. Avšak s lidmi nikdy nemanipuluje, jeho vlastností totiž je i zodpovědnost, a tu si při svém konání uvědomuje. Lidé s číslem 33 se skvěle uplatní jako psychologové, poradci, vychovatelé a také v duchovní sféře. Rovněž to bývají talentovaní umělci se schopností předat svůj um dál, často učí v uměleckých školách. Mezi slavné lidi s životním číslem 33 patří Albert Einstein, John Lennon, Thomas Edison či Stephen King.

Jarní Dny Marianne budou! V dubnu online, v květnu v obchodech

svetzeny.cz

Numerologie: Vaše životní číslo o vás prozradí více, než možná chcete

svetzeny.cz