Přejít k hlavnímu obsahu

Numerologie: Vaše životní číslo o vás prozradí více, než možná chcete

Info ikona
životní číslo

V rámci numerologii se věří, že díky ní můžeme lépe porozumět světu kolem nás. Ovšem tato duchovní disciplína může pomoci lidem více pochopit jejich „vnitřní svět“. Co o vás a vaší cestě vypovídá vaše životní číslo?

Již si díky našemu článku umíme správně vypočítat naše životní číslo. Pokud ho ještě neznáte, zjistíte ho ZDE.

Životní číslo 1

Vůdce
Hodnoty: individualita, nezávislost, samostatnost
Výzvy: rozvíjet svůj vnitřní hlas, zvyšovat si sebevědomí

Osoba s číslem jedna má odvahu, inspiraci a chuť být vůdcem. Je aktivní a má tvůrčího ducha. Ovšem ráda si úspěch vychutnává sama, není týmovým hráčem. Miluje chválu! Ovšem často se stává velmi povrchní, nadřazenou, namyšlenou a neústupnou. Má slabý vnitřní hlas, tudíž často tápe v hledání vlastní cesty a trpí osamělostí.

Životní číslo 2

Diplomat
Hodnota: partnerství rovnováha, láska
Výzvy: proniknout do vaší emoční citlivosti a použít ji k propojení s ostatními

Je vaše životní číslo 2? Pak jste osoba laskavá, dobře nasloucháte druhým, máte trpělivost a dobrou intuici. Kariéra není ve vašem žebříčku na prvním místě, za to rodina, láska a partnerství ano. Nejste vůdčí osobností ani omylem, a tak ráda necháte velení někomu jinému. Vaše pasivita se počítá spíše k negativním vlastnostem. Jste přecitlivělí, špatně se vyrovnáváte se stresem a libujete si v podřízenosti. Vyhýbáte se nejenom vedení, ale i odpovědnosti.

Rok 2021 podle numerologie: Který měsíc je vhodný pro riskování a kdy naopak bude potřeba zvolnit?

svetzeny.cz

Životní číslo 3

Socializátor
Hodnoty: kreativita, sebevyjádření, zábava
Výzvy: zůstat optimistický, a přesto realistický, stát tváří v tvář obtížím

Činorodá mysl, aktivní duch a mentální vyspělost – to je číslo tři. Tato osoba nesnáší nudu, je tvořivá, originální a miluje spolupráci s ostatními lidmi. Vyniká osobitým kouzlem. Lépe pracuje pod vlivem stresu a rozhodně s nějakým partnerem po boku. S navazováním kontaktů nemá nejmenší problém, sklízí rychlé úspěchy, ale chybí jí ctižádostivost. Mezi negativní vlastnosti rozhodně patří roztěkanost, nevyrovnaný finanční život, neopatrnost, neklid a vznětlivost.

Životní číslo 4

Pracant
Hodnoty: struktura, disciplína, zdraví
Výzvy: vyvážit vaše ambice s potřebou bezpečnosti

Systematická práce a vytrvalost je vaše druhé jméno! Životní číslo 4 znamená pracovní úspěchy, důslednost, pořádek a usilovná práce. Tato osoba je konzervativní, žádný odvaz ji neláká. Nemá ráda změny, je fyzicky zdatná a téměř životní nutností je pro ni věrnost partnera. Často se nesvěřuje s problémy, má omezený pohled na život a chybí jí sebejistota. Ale i na tom se dá pracovat!

Životní číslo 5

Svobodný duch
Hodnoty: dobrodružství, pohyb, změna
Výzvy: najít nějakou denní strukturu, která pro vás bude fungovat

Tato osoba potřebuje změny jako sůl. Ráda cestuje a miluje pohyb. Vyhledává svobodu a dobrodružství. Ambicióznost, vůdcovské sklony, nové myšlenky – to je číslo pět. Co naopak nesnáší je nuda a denní rutina. Mezi její negativní vlastnosti patří nestálost, nervozita a nechuť dodržovat pravidla a rovnováhu ve všech životních směrech.

Čínský horoskop 2021: Rok kovového Buvola s sebou přináší řád a ozkouší naši píli

svetzeny.cz

Životní číslo 6

Živitel
Hodnoty: odpovědnost, rodina, dlouhodobé cíle
Výzvy: zajistit, aby byl váš domov pohodlný pro vás i ostatním

Domov, rodina, vztahy – to je pro osoba s životním číslem šest životní úspěch. Potřebuje partnera, který je opravdu její druhou polovičkou – harmonizující vztah. Věnuje se zdraví, umění a má smysl pro obchodování. Klade důraz na materiální stránku života. Mezi negativní vlastnosti patří netolerance, úpěnlivá snaha po dokonalosti a váhavost.

Životní číslo 7

Intuitivní osoba
Hodnoty: meditativní myšlení, introspekce, představivost
Výzvy: poslouchat svoji racionální stránku stejně jako intuitivní

Tady materiálno nehledejte. Osoba s životním číslem sedm touží po duševním zdokonalování. Chce prožít kvalitní život a velkou část času věnuje své duchovní cestě. Touží být nezávislá, proto vztahy a manželství nebývá jednoduché. Hlavní roli v životě hrají přátelé a dobré vztahy. Bohužel, všechno dobré s sebou nese i špatné vlastnosti jako je pesimismus, pyšnost a nedostupnost. Nedostatek realismu je v dnešní době též spíše na obtíž.

Životní číslo 8

Silný hráč
Hodnoty: autorita, materiální věci, úspěch
Výzvy: naučit se, kdy je ovládání situací a lidí užitečné a kdy zbytečné – kdy je vhodné přenechat velení někomu jinému

Ctižádostivost je jasným znamením. Touha po moci, penězích a úspěchu. Dobré řídící a organizační schopnosti snižuje nedostatek odvahy. Někdy má tato osoba problém pochopit rovnováhu v životě. Pohlcena materiálnem se občas cítí ztracená na duševní cestě. Může působit dost často velmi tvrdě, útočně a jednoduše „jde přes mrtvoly“. Bývá hodně náladová.

Životní číslo 9

Humanitně zaměřená osoba
Hodnoty: soucit, porozumění, přijetí
Výzvy: vyjít z každé nové zkušenosti trochu moudřejší

Osoba s životním číslem devět je snílek a dobrodruh. Její životní cíl je najít ideál. Absolvuje cesty a vystupuje z komfortní zóny, aby získala zkušenosti a její mentální vývoj je nejdůležitější. Je to člověk s ideály, pozitivními myšlenkami a působí příjemně na své okolí. Materiálno je pro ni téměř neznámé slovo, nezakládá si na něm ani malinko. Láska, pravda a přátelství – to je číslo devět. Může být ale příliš citlivá a až příliš létat v oblacích.

Životní číslo 11

Mistrovské číslo
Hodnoty:
moc, energie
Výzvy: naučit se pracovat se svou citlivostí

Mít životní číslo 11 je něco jako dar. Tato osoba má potenciál doslova měnit svět - je energická, tvořivá, má silné ego a potřebuju nezávilosti. 

Osoba s číslem 11 si musí dávat pozor, neboť může snadno sklouznout pod nadvládu čísla 2. Je také nositelem velkých duchovních, věšteckých nebo léčitelských schopností. Pozitivními aspekty tohoto čísla jsou samostatnost, schopnost rozhodování, energie, sebedůvěra, sebeovládání, seberealizace, nebojácnost, vůle zvítězit a schopnost realizovat věci. Negativními rysy jedenáctky mohou být netrpělivost, podrážděnost, zlost a přílišné prosazování se. 

Ovládněte své myšlenky a převezměte kontrolu nad svým životem

svetzeny.cz