Přejít k hlavnímu obsahu

Extrémně intenzivní úplněk a zatmění Měsíce míří k nám. Čekají nás změny v oblasti lásky, peněz, ale i vlastní hodnoty

Letošní rok neprobíhá nic potichu. Připravte se na finanční, romantické otřesy od základů související s vaší identitou.

Jak se rok chýlí ke konci, jsme stále více vyrušováni z naší každodenní rutiny tím, co se třpytí. Chtě nechtě míříme také do druhého období zatmění v roce. (Naposledy na přelomu května a června.) Když se slunce zahalí v tajemném, magickém a stálém znamení Štíra, bude úplněk kralovat v jeho opačném znamení, pevném zemském znamení Býka, a zahájí zcela nový cyklus zatmění přes druhé a osmé znamení zvěrokruhu, které trvá do konce roku 2023.

Tato událost mění zcela naši hru, která bude probíhat 19. listopadu ve 3:58, a podpoří „zmizení“ všeho, co vám již neslouží, abyste mohli snáze vytvořit prostor pro stavební kameny naplňující váš život a posilující bezpečnost.

Úplněk v Býku přináší velké změny v oblasti lásky, peněz a vlastní hodnoty

Úplňky – ke kterým dochází, když se sebevědomé slunce postaví proti Měsíci hledajícímu bezpečí – jsou vrcholnými body, když často dosáhneme cíle nebo zjistíme, že určitý vztah nebo podnik jsou pasé. Jinými slovy, je to o koncích, které se musí stát, abychom uvolnili místo pro začátky. Což je nepochybně podmíněno chvílemi, kdy nás naplno ovládají emoce a často tyto situace vyžadují naladění se na svou intuici a především její uplatnění!

A když je úplněk doprovázen zatměním Měsíce emocionální peklo kolem všeho ještě zesílí. Energie okamžiku je často extrémně intenzivní a možná i ohromující. Všechny tyto prvky úplňku a zatmění Měsíce se spojují, aby vytvořily silný nápoj, který mění váš život před očima.

Vzhledem k tomu, že astrologická událost tohoto měsíce zapadá do přízemního, smyslného, na bezpečnost zaměřeného Býka – kterému vládne planeta lásky Venuše – jsou otřesy s největší pravděpodobností spojeny s romantickými vztahy, penězi a sebehodnotou.

Mohlo by se vám líbit

Dějí se vám v životě špatné věci? Možná máte karmický dluh z minulého života. Zjistěte svůj podle data narození

Karma se řídí zákonem příčiny a následku. Vše, co jsme udělali dobrého a špatného v životě, se nám vrací zpět jako boomerang. A to platí i pro minulé životy. Pokud jsme v minulém životě udělali něco špatného, musíme dluh v příštím životě splatit. Zjistěte, zda i vy máte karmický dluh, a co můžete udělat pro napravení své karmy.
svetzeny.cz

Jupiteru slouží pouze k zesílení efektu

Jedním z hlavních aspektů tohoto úplňku a zatmění Měsíce Býka je kvadrát k Jupiteru, planetě štěstí. To zní docela benevolentně, ale Jupiter je planeta „buď všechno nebo nic“, což přináší „přehánějící efekt“ všemu, s čím přijdete do styku.

Jupiterův efekt by nás také mohl přimět věřit, že více je lepší – i když to nemůže být daleko od pravdy. Mohli byste být například v pokušení zapracovat na zádrhelu nebo si dopřát trochu více než obvykle, abyste se později museli vypořádat s následky – jejichž intenzitu by mohlo zatmění ještě zesílit!

Merkur rozmazává naše myšlení a komunikaci

S retrográdním Merkurem jste si pravděpodobně mysleli, že jste prožili to nejhorší. Špatná zpráva: Nikdy není tak špatně, aby nemohlo být ještě hůř. Protože během tohoto zatmění sedí naproti Měsíci Merkur, budeme mít méně jasnosti a více zmatku. Protože se Merkur i Měsíc pohybují pevnými – alias tvrdohlavými – znameními, podněcují tendenci zarývat paty a stát si za svým hlava nehlava.

Mohlo by se vám líbit

Den narození: I ten ovlivňuje váš život. Jste „nedělátka“ nebo „pátečníci“?

Lidé, kteří přišli na svět v pondělí, mají jinou povahu než pátečníci či nedělňátka. Schválně, jak na vás a vaše blízké sedí následující charakteristiky. Objevte svoje skryté talenty podle dne vašeho narození!
svetzeny.cz

Další změna na cestě

V den zatmění Mars, planeta hněvu ve Štíru, Uran, planeta vzpoury v Býku, a Saturn, planeta omezení ve Vodnáři tvoří T-čtverec. T-čtverec nastane, když se tři planety urovnají a vytvoří pekelné napětí, které by v případě těchto konkrétních tří střetů mohlo vyústit v náhlou agresi, ohnivé zúčtování a/nebo frustraci vyvolávající zuřivost. Na druhou stranu, tyto střety mohou být prospěšné a tlačit nás správným směrem. A ano, uhodli jste – máme tak před sebou další změnu.

Doporučená videa z partnerského webu z Lifee.cz: Tvoříme s Lifee Svatební pompon