Přejít k hlavnímu obsahu

Horoskop: Listopad změní život třem znamením zvěrokruhu! Býky čeká úspěch v práci, Raci potkají lásku svého života

Listopad neznamená jednom špatnou náladu, deprese a ponurost. Listopad může být výjimečný měsíc plný zvratů, životních změn a úspěchů. Nevěříte? Minimálně tři znamení zvěrokruhu by se měla na listopad těšit, protože hvězdy i planety budou na jejich straně.

Konec roku se blíží. Listopad je za dveřmi, a kromě chladnějších teplot nás čeká především opět mnoho vzrušujících astrologických konstelací. Hvězdy jsou přeskupeny a chystají mnoho událostí pro 3 znamení zvěrokruhu. Pro které znamení zvěrokruhu může být listopad vynikajícím měsícem? Podle horoskopu jsou tři: 

Rak

Citliví jedinci Raka před sebou mají skvělý měsíc. Protože jak v lásce, tak ve financích se toho v listopadu může hodně změnit, a to k lepšímu. Venuše je již na straně vodního znamení a dláždí vám cestu k milostnému vztahu, který se v novém měsíci konečně rozvine v pevný vztah. Finančně byl Rak v říjnu planetou Merkur trochu zpomalen, ale v příštích několika týdnech je velká šance, že se karta obrátí. Takže, drahý Raku: měj oči otevřené a udělej z listopadu svůj měsíc!

Váhy

V listopadu mohou Váhy očekávat skvělý měsíc. Pro Váhy jsou z astrologického hlediska dobrá znamení, že se jí horlivost a pracovitost, kterou v říjnu prokázala, vyplatí až v následujících týdnech. Merkur podporuje vzdušné znamení a je mu věrný svou silou v profesionálních i finančních projektech. Úspěch máte na dosah-nenechte toho, to je jednoduché pravidlo, drahé Váhy! Vaše úsilí se brzy bohatě vyplatí.

 

Mohlo by se vám líbit

Horoskop: Nemáte problém se otevřít a být sám sebou? Tři znamení zvěrokruhu mají otevřenost jako druhé jméno

Zatímco někteří mají problém být sami sebou a otevřít se, existují tři znamení zvěrokruhu, které nemají ve své povaze ani prostor na to, aby nebyli sami sebou. Patříte mezi ně?
svetzeny.cz

Býk

Zrozenci v Býku se během roku kvůli vlivu planet potýkali mnohokrát s problémy, a ne všechno jim šlo podle plánu. V listopadu se však zemského znamení nemá čeho bát. Protože Neptun je již po vašem boku a zostřuje výhled, aby se Býk v nadcházejících týdnech konečně jasně zorientoval, co stojí za to, a co může nechat s klidným srdcem ladem. Toto rozdělení sil mohou být velkou výhodou, zejména v práci. Zatímco ostatním na konci roku dochází dech, Býk je v plné síle a dokáže sobě i ostatním, že není překážka, kterou by nezdolal. Když vydržíte nepolevit, odměna vás čeká už velmi brzy!

Mohlo by se vám líbit

Plačící Ben Cristovao a další. Česko dojímá nová kampaň, která bojuje za konec pokusů na zvířatech

Nejde jen o povedenou kampaň. Jde o skvělý projekt, který podpořila řada českých hvězd a hlavně, jde o dobrou věc. Podívejte se na video, které se šíří jako lavina po českém internetu.
svetzeny.cz
Mohlo by se vám líbit

Vědomostní test: Ověřte si, zda jste skuteční znalci krás české přírody

Jak dobře znáte přírodní krásy České republiky? Ověřte si, zda jste skutečnými znalci české přírody. Máme pro vás připraven krátký vědomostní test, který prozradí, kolik toho o krásách naší země víte. Uspějete, nebo se ukáže, že vaše znalost není tak dobrá, jak jste si mysleli?
svetzeny.cz