Přejít k hlavnímu obsahu

Horoskop: Listopad změní život třem znamením zvěrokruhu! Býky čeká úspěch v práci, Raci potkají lásku svého života

Info ikona
Horoskop

Listopad neznamená jednom špatnou náladu, deprese a ponurost. Listopad může být výjimečný měsíc plný zvratů, životních změn a úspěchů. Nevěříte? Minimálně tři znamení zvěrokruhu by se měla na listopad těšit, protože hvězdy i planety budou na jejich straně.

Konec roku se blíží. Listopad je za dveřmi, a kromě chladnějších teplot nás čeká především opět mnoho vzrušujících astrologických konstelací. Hvězdy jsou přeskupeny a chystají mnoho událostí pro 3 znamení zvěrokruhu. Pro které znamení zvěrokruhu může být listopad vynikajícím měsícem? Podle horoskopu jsou tři: 

Rak

Citliví jedinci Raka před sebou mají skvělý měsíc. Protože jak v lásce, tak ve financích se toho v listopadu může hodně změnit, a to k lepšímu. Venuše je již na straně vodního znamení a dláždí vám cestu k milostnému vztahu, který se v novém měsíci konečně rozvine v pevný vztah. Finančně byl Rak v říjnu planetou Merkur trochu zpomalen, ale v příštích několika týdnech je velká šance, že se karta obrátí. Takže, drahý Raku: měj oči otevřené a udělej z listopadu svůj měsíc!

Váhy

V listopadu mohou Váhy očekávat skvělý měsíc. Pro Váhy jsou z astrologického hlediska dobrá znamení, že se jí horlivost a pracovitost, kterou v říjnu prokázala, vyplatí až v následujících týdnech. Merkur podporuje vzdušné znamení a je mu věrný svou silou v profesionálních i finančních projektech. Úspěch máte na dosah-nenechte toho, to je jednoduché pravidlo, drahé Váhy! Vaše úsilí se brzy bohatě vyplatí.

 

Býk

Zrozenci v Býku se během roku kvůli vlivu planet potýkali mnohokrát s problémy, a ne všechno jim šlo podle plánu. V listopadu se však zemského znamení nemá čeho bát. Protože Neptun je již po vašem boku a zostřuje výhled, aby se Býk v nadcházejících týdnech konečně jasně zorientoval, co stojí za to, a co může nechat s klidným srdcem ladem. Toto rozdělení sil mohou být velkou výhodou, zejména v práci. Zatímco ostatním na konci roku dochází dech, Býk je v plné síle a dokáže sobě i ostatním, že není překážka, kterou by nezdolal. Když vydržíte nepolevit, odměna vás čeká už velmi brzy!

Newsletter

Svet Zeny logo

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.