Přejít k hlavnímu obsahu

Zjistěte, jak a kde rozproudíte vášeň u svého miláčka podle znamení zvěrokruhu: Střelci milují doteky, Ryby zase masáž chodidel

Kde něžně pohladit Váhy a co vzrušuje Vodnáře či Střelce? I erotogenní zóny se řídí podle hvězd a každé znamení zvěrokruhu má své citlivé místečko. Zjistěte, jak a kde rozproudíte vášeň u svého miláčka.

Beran

Jemné laskání ušních lalůčků je to, co zrozenci tohoto znamení potřebují ke vzrušení. Jejich tělo je jednou erotogenní zónou, a proto Berani zbožňují masáže. Vášnivý polibek je dostává do varu.

Kozoroh

Už malý letmý dotek kolene či stehna dokáže Kozorohy naladit na milostnou touhu. Jejich vášeň povzbudí také hlazení ramen a zad.

Rak

Nitro zrozenců tohoto znamení je velice křehké, a proto je pro ně největší rozkoší pomazlení. Obzvláště citlivou oblast mají na bradavkách. Když je tady zasypete vášnivými polibky, snadno je přivedete k extázi.

Střelec

Něžné líbání nebo jemné dotyky konečky prstů na vnitřních stranách stehen je přesně to, na co Střelci při milování čekají a chtějí. Záhy se dočkáte neméně vášnivé odpovědi.

Ryby

Intenzivní masáž chodidel funguje jako přírodní afrodiziakum. Během chvíle dokáže laskavé Ryby eroticky naladit a nažhavit jejich chladnou povahu. Není to skvělý nápad na večer nabitý láskou a erotikou?

Býk

Stres představuje pro smyslné Býky zabijáka touhy. Při milostném dovádění můžete prozkoumávat celé jejich tělo a vždycky vyvoláte erotické napětí. Lehké laskání na šíji je dovede k absolutní rozkoši.

Štír

V milostných otázkách jsou Štíři tvorové otevření, přímí a především nesmírně vášniví. Při erotických hrátkách se dotýkejte především jejich intimních partií, abyste je dostali do co nejvyšších otáček.

Mohlo by se vám líbit

Herec Leonardo DiCaprio ukázal svůj luxusní dům v Los Angeles za neuvěřitelnou sumu. Krásnější bydlení jste ještě neviděli

Oscarový herec a ekolog Leonardo DiCaprio (46) nabízí své bydlení na prodej a při této příležitosti dovolil fanouškům, aby se podívali, jak slavný herec bydlí.
svetzeny.cz

Blíženci

Jsou přelétaví a zbožňují změnu i hrátky při svádění. K jejich nejcitlivějším zónám patří prsa, hrudník a paže. Lechtání a hlazení podpaží je pro ně skvělou předehrou, která je naladí na další milostné pokračování.

Panna

V každodenním životě jen málokdy toto silné znamení ztrácí svůj klid. Ovšem žhavé polibky kolem pupíku dokáže Panny rozpálit. Žádný div, protože právě tudy probíhá obzvlášť velký počet nervových zakončení.

Váhy

Žijí intenzivně a smysluplně. Každý centimetr jejich těla můžete využít jako erotogenní zóny a přivést Váhy k orgazmu. Ovšem pokud je chcete dovést až do sedmého nebe, zaměřte se co nejvíc na jejich zadeček a záda.

Lev

Je skrz naskrz požitkář a vyžaduje to i při milování. Jako malé lvíče bude příst, když mu začnete něžně přejíždět po zádech vpravo a vlevo od páteře. Vášeň v něm vzbudíte, když ho při polibku lehoulince kousnete do spodního rtu. Pak vám splní, co vám na očích uvidí.

Vodnář

Ocitne se na vrcholu blaha, když mu někdo dopřeje láskyplné dotyky a jemné masáže dolních končetin od stehen až po kotníky. Pak vám bude celý oddán. Také jeho obličej čeká, až ho zasypete něžnými polibky.