Přejít k hlavnímu obsahu

Amorův šíp zasáhne v listopadu hned několik znamení zvěrokruhu. Berana čeká romantická dovolená a Ryba se stane atraktivní

Bez ohledu na to, zda jste svobodní nebo zadaní: Pro tři znamení zvěrokruhu bude podzimní měsíc romantickým výletem snů se spoustou pocitů štěstí-možná tu pro vás bude i váš vysněný partner. Držíme palce!

Pro mnohé skončí říjen úplně jinak, než očekávali, a to může být spíš dobrá zpráva. Zejména kvůli novoluní ve znamení zvěrokruhu Váhy je na začátku deštivého měsíce odstartováno mnoho závodů se šťastným koncem. To znamená, že listopad bude pro tři znamení zvěrokruhu obzvláště vášnivý a romantický. Stávající vztahy se upevňují a nezadaní by konečně mohli najít štěstí v lásce–tento měsíc je možné téměř vše!

Beran

Unavený Beran by měl tento měsíc popadnout svou milovanou polovičku a vyrazit na krátkou romantickou dovolenou. Páry mohou konečně znovu objevit vášeň ve svém vztahu a plně se soustředit jeden na druhého. Konflikty? Téměř vyloučeno v listopadu, páry se mohou těšit na čistou harmonii. Pro nezadané je druhý týden vhodný čas na vytvoření nového milostného vztahu–tak otevřete oči a začněte spolu chodit!

Štír

Svobodní Štíři jsou na začátku měsíce postaveni před důležité rozhodnutí, které ovlivní jejich celkové milostné štěstí. Pokud ale potkáte toho pravého, romantickému období už nic nestojí v cestě–možná by tam mohla být i životní láska. Páry si tento měsíc budují mezi sebou hlubší pouto a dosahují nové úrovně ve svém vztahu. Pokud jde o smyslnost, ani zamilovaní Štíři si nemohou stěžovat.

Ryby

Vodní znamení si konečně uvědomuje, co chce, a předává to i potenciálním partnerům. Díky tomu je Ryba neuvěřitelně atraktivní a přitahuje mnoho případných zájemců. Ryby si mohou tento shon sebevědomě a plné radosti užívat a prožívat naplno, ale mezi všemi obdivovateli by se velká láska mohla na konci listopadu konečně schovat. Ryby si užívají své štěstí a tráví spolu intenzivní čas třeba na podzimní procházce?

Ananas, rajče a další potraviny vás ochrání před nachlazením. Zařaďte je do svého jídelníčku a prožijete klidný podzim i zimu

Cítíte, že se blíží nachlazení? Pak byste měli rychle sníst následující potraviny, které mají obzvlášť vysoký obsah vitamínu C a účinně bojují proti virům.
svetzeny.cz

Halloween speciál: Všechno (nejen) pro strašidla

elle.cz