Přejít k hlavnímu obsahu

Nejlepší letošní prosinec? Vodnáři zažijí nejlepší období roku, Býci mají štěstí v lásce

Info ikona
horoskop

Prosinec nebude pro tři znamení zvěrokruhu rozhodně měsícem stresu a pochmurné nálady. Naopak. Koho čeká štěstí a kdo prožije nejlepší měsíc v roce?

I když nás všechny současná doba staví před výzvy, některá znamení zvěrokruhu se mohou na nový měsíc těšit s nadějí. Některé astrologické události zajišťují, že prosinec přináší kariérní skoky, milostné štěstí a energii. Mluvíme o těchto znameních zvěrokruhu:

Býk

Posledních několik týdnů nebylo pro zemské znamení snadné. Ale v prosinci ho hvězdy podporují a je to patrné: Býci se cítí energičtí a fit jako nikdy předtím, nejvíce, když Slunce na konci měsíce vstoupí do souvisejícího zemského znamení Kozoroha. Konjunkce Venuše a její milostné planety Pluto 11. prosince také poskytuje příjemný milostný tlak. Svobodní by mohli mít před sebou zajímavou známost, dlouhodobé vztahy se naopak zbavují sporů.

Vodnář

Vodnáři na tom z astrologického hlediska nemohou být v prosinci lépe: I zatmění Slunce na začátku měsíce má na vzdušné znamení pozitivní vliv. Zvláště když se Venuše a Pluto setkají 11., přicházejí do hry vzrušující kariérní příležitosti. Zde je důležité se správně rozhodnout a být trpělivý, to se v blízké budoucnosti vyplatí. I v sociálním prostředí se Vodnáři daří lépe než po dlouhou dobu. Hvězdy vyzdvihují své přednosti a podporují je vší vesmírnou silou.

Kozoroh

A ještě další zemské znamení se může těšit na pohádkový prosinec: Kozorozi už pár týdnů září pozitivní energií a to je znát i na jejich okolí! S Venuší ve znamení to zajišťuje četné flirty a skvělá rande. Toto charisma ale také pomáhá zemskému znamení zářit v práci, za což se mu dostane velké pochvaly. Když slunce vstoupí 21. prosince do svého znamení, všechny dveře jsou pro Kozorohy otevřené. Přesto by se Kozorozi neměli z čiré euforie přetěžovat a měli by si také dělat přestávky.

Newsletter

Svet Zeny logo

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.