Přejít k hlavnímu obsahu

Úplněk v Býku zamává vaším milostným životem: Býci našli svého vysněného partnera, Ryby narazí na spřízněnou duši

Info ikona
Horoskop

S úplňkem v Býku zažíváme 19. listopadu vrchol lunárního cyklu. Podle horoskopu dochází ke změnám v lásce u tří znamení zvěrokruhu. A pozor, když píšeme změny, myslíme tím ty pozitivní, ty, které berou dech a dodávají vám chuť do života!

19. listopadu je opět úplněk. Tentokrát je ve znamení zvěrokruhu Býk - znamení, které je symbolem stability, emoční vyspělosti a stálosti. Fáze úplňku je ideální čas na to, abyste projevili své sny a přání v rámci partnerství a uvědomili si, co vlastně chcete. Nejde o vzrušující flirt nebo krátký románek – pro tři znamení zvěrokruhu zahajuje úplněk novou fázi lásky, která má hlubší význam.

Býk

Zrozenci v Býku už pravděpodobně našli svého vysněného partnera. Úplněk je proto pro ně především o pospolitosti. Nejen, že jsou vaše city k milované osobě upřímné – cítíte také zcela nový druh sebelásky, díky kterému jste neuvěřitelně šťastní a spokojení. Listopadový úplněk vám umožní zapomenout na strachy a starosti a nechá vás vznášet se na obláčku. Možná je čas na další společný krok?

Váhy

Myšlenka skutečné lásky pro vás byla vždy příliš abstraktní. Postavili jste kolem sebe zeď ze strachu, že by vás někdo mohl zranit nebo zklamat, ale ve fázi novoluní se někomu podaří ji zbourat. Do vašeho života vstoupí člověk, který vás úplně rozhodí. Nenechávejte si u sebe žádné pochybnosti, jen si své nové štěstí užívejte naplno. Tato láska může být navždy.

Ryby

Dlouho jste snili o opravdové lásce a o tom, že konečně potkáte někoho, s kým si můžete udělat vážné plány do budoucna. A úplněk v Býku zajistí, že narazíte na člověka, u kterého je toto vše potenciálně možné. Střelec nebo Kozoroh jsou zvláště dobří kandidáti, protože obě znamení zvěrokruhu se nejen hodí pro pevný vztah, ale jsou také skutečným přínosem. Nový člověk ve vašem životě by mohl vše nasměrovat zcela novými směry - musíte "to" nechat, aby se to stalo !

Newsletter

Svet Zeny logo

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.