Přejít k hlavnímu obsahu

Nejlepší vánoční období čeká na Raky, Kozorohy a Býky. Urovnají spory nebo potkají spřízněnou duši

Info ikona
horoskop

Vánoční čas je období lásky a krásným gest? Ano, pro tři znamení zvěrokruhu, co bude s ostatními ještě hvězdy neprozradily. Přečtěte si, co čeká Býky, Kozorohy a Raky za úžasné chvíle.

Vánoční čas se blíží a my se stále více dostáváme do vánoční nálady. Zatímco někteří mají tendenci se stresovat, jiní si to dokážou užít naplno. Pokud se podíváte na hvězdy, to druhé platí zejména pro tato tři znamení zvěrokruhu:

Býk

Býci pociťují letos s blížícími se Vánocemi obrovský klid. I když se někteří mohou zbláznit, díky veškeré pozemské energii, kterou jim nyní hvězdy dávají, zůstávají uvolnění a soustředí se na skutečně důležité věci. To znamená, že existuje velká šance na opětovné setkání se starými přáteli nebo na urovnání rodinných sporů.

Rak

Raci milují tradice a jsou báječnými hostiteli – nejlepší podmínky pro úspěšnou vánoční "sezónu". Během této doby má vodní znamení pocit, jako by dostalo křídla, a proto je schopno ignorovat i malé problémy nebo nečekané změny. Očekávání je prostě příliš velké na to, aby to někdo nebo něco zkazilo.

Kozoroh

Kozoroh také miluje vánoční období a dovedně žongluje se všemi předvánočními pochůzkami a akcemi. Zemské znamení, které je jinak dost tvrdé a přemýšlivé, dostává v tomto období milostnou vzpruhu od Venuše a může se těšit na obzvlášť láskyplný čas, který zahřeje jeho srdce i srdce jeho bližních. A až jeho čas vypukne 21. prosince, bude to jena jen lepší.