Přejít k hlavnímu obsahu

Týdenní horoskop: Blesk lásky zasáhne tři znamení zvěrokruhu. Panny, Váhy a Raci, připravte se!

V týdnu od 20. září budou tři znamení zvěrokruhu zaskočena. Ale nebojte se, nejde o nic nepříjemného. Budou zaskočeni přívalem lásky, který je čeká. Bez varování a naprosto nečekaně byste měli potkat tu správnou osobu!

Týden od 20. září je týden plný milostného štěstí a to především pro tato tři znamení zvěrokruhu. Máte na své straně několik planet a pravděpodobně budete mít velké štěstí, protože vás vesmír posílá partnera na celý život. A to i přesto, že se úplněk v Rybách jeví jako překážka. Mějte oči otevřené a berte vše tak, jak přichází.

Panna

Panna se pečlivě stará o to, aby byl její život strukturovaný a dobře uspořádaný. To se ale může brzy změnit právě tento týden v září, kdy se Venuše a Uran setkají v opozici. Za tím je ovšem láska! Zasáhne vás láska jako blesk z čistého nebe. Z ničeho nic se tomuto znamení zvěrokruhu obrátí život vzhůru nohama a čekají ho nová dobrodružství. Neváhejte ani minutu, drahá Panno! Protože to může být ta pravá láska, po které toužíte!

Mohlo by se vám líbit

Den narození: I ten ovlivňuje váš život. Jste „nedělátka“ nebo „pátečníci“?

Lidé, kteří přišli na svět v pondělí, mají jinou povahu než pátečníci či nedělňátka. Schválně, jak na vás a vaše blízké sedí následující charakteristiky. Objevte svoje skryté talenty podle dne vašeho narození!
svetzeny.cz

Váhy

Váhy tento týden získají plnou planetární a hvězdnou sílu. Slunce se od středy připojí k Merkuru a Marsu. Všichni tři jsou pak ve znamení Vah. Čeká vás přímo sprcha pozitivní energie a neutišitelná touha v srdci po lásce. Už něco tušíte? Na Váhy čeká vzrušující milostné překvapení, protože se tento týden mohou setkat se svým vysněným partnerem! A to bez jakéhokoli varování.

Rak

Znamení zvěrokruhu Rak se může těšit na nádherný týden, protože využívá energii andělského měsíce! Čtete dobře - andělský měsíc je v Rybách úplněk, což je vidět v noci z úterý na středu. Pro citlivý vodoznak to však znamená pouze pozitivní věci. Venuše a Uran se navíc setkávají ve vášnivé opozici. Záblesk lásky by nyní mohl vyrazit z nebe jako blesk a zcela neočekávaně zasáhnout Raka. Držíme palce!

zdroj: kniha Znamení zvěrokruhu 2021

Mohlo by se vám líbit

Britney Spears si deaktivovala účet na Instagramu, kde měla 34 milionů fanoušků. To mají o zpěvačku obavy

Pokud hledáte účet zpěvačky Britney Spears na Instagramu, hledáte ho marně. V úterý byl totiž zrušen a fanoušci netrpělivě čekají na zprávy o Britney, o kterou mají velké obavy vzhledem k nedávným událostem. Co se stalo?
svetzeny.cz
Mohlo by se vám líbit

Staňte se tváří časopisu Svět ženy aneb krásná může být každá z vás!

Svět ženy ve spolupráci s britskou značkou F&F připravil projekt, který v České republice nemá obdobu. Přihlaste se a staňte se součástí časopisu Svět ženy! Zažijte výběr outfitu se stylistou, profesionální focení a nakonec i celý měsíc slávy na stránkách našeho časopisu.
svetzeny.cz