Přejít k hlavnímu obsahu

Britney Spears si deaktivovala účet na Instagramu, kde měla 34 milionů fanoušků. To mají o zpěvačku obavy

Info ikona
Britney Spears

Pokud hledáte účet zpěvačky Britney Spears na Instagramu, hledáte ho marně. V úterý byl totiž zrušen a fanoušci netrpělivě čekají na zprávy o Britney, o kterou mají velké obavy vzhledem k nedávným událostem. Co se stalo?

Britney Spears odstranila svůj účet Instagram poté, co zveřejnila příspěvek s hastagem #FreeBritney. Na Twitteru uvedla, že si dává pauzu od sociálních sítí. 

Účet na Instagramu Britney Spears byl deaktivován v úterý krátce poté, co empatická popová hvězda zveřejnila pomocí hashtagu „#FreeBritney“ příspěvek. Jedná se o hnutí, které podporuje Britney v její cestě za svobodou. Na platformě měla 34 milionů sledujících, což jí sloužilo jako primární způsob přímé komunikace s fanoušky.

Instagram v úterý odpoledne prozradil webovému portálu Insider, že účet není odstraněn, ale pouze deaktivován.

Tweet zaslaný z ověřeného twitterového účtu Spears uvedl, že si dala pauzu na sociálních sítí, aby oslavila zasnoubení se Samem Asgharim. 

Náhlé zmizení účtu vyvolalo mezi fanoušky rozsáhlý zmatek a obavy, kteří tweetovali s hashtagem #WhereIsBritney (Kde je Britney). Hashtag byl trendový v úterý večer s více než 7 000 tweety. 

Než si Britney smazala účet, přidala příspěvek, ve kterém píše, že celý život vyrůstala ve světě, kde byla kontrolována a řízena jinými lidmi. Poděkovala i fanouškům, kteří hnutí "Free Britney" podporují.

Zdroj: Insider.com

Newsletter

Svet Zeny logo

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.