Přejít k hlavnímu obsahu

Britney Spears si deaktivovala účet na Instagramu, kde měla 34 milionů fanoušků. To mají o zpěvačku obavy

Info ikona
Britney Spears

Pokud hledáte účet zpěvačky Britney Spears na Instagramu, hledáte ho marně. V úterý byl totiž zrušen a fanoušci netrpělivě čekají na zprávy o Britney, o kterou mají velké obavy vzhledem k nedávným událostem. Co se stalo?

Britney Spears odstranila svůj účet Instagram poté, co zveřejnila příspěvek s hastagem #FreeBritney. Na Twitteru uvedla, že si dává pauzu od sociálních sítí. 

Účet na Instagramu Britney Spears byl deaktivován v úterý krátce poté, co empatická popová hvězda zveřejnila pomocí hashtagu „#FreeBritney“ příspěvek. Jedná se o hnutí, které podporuje Britney v její cestě za svobodou. Na platformě měla 34 milionů sledujících, což jí sloužilo jako primární způsob přímé komunikace s fanoušky.

Instagram v úterý odpoledne prozradil webovému portálu Insider, že účet není odstraněn, ale pouze deaktivován.

Tweet zaslaný z ověřeného twitterového účtu Spears uvedl, že si dala pauzu na sociálních sítí, aby oslavila zasnoubení se Samem Asgharim. 

Britney Spears je zasnoubená! Prsten jí zdobí obrovský diamant, kterého se nemůže nabažit

svetzeny.cz

Náhlé zmizení účtu vyvolalo mezi fanoušky rozsáhlý zmatek a obavy, kteří tweetovali s hashtagem #WhereIsBritney (Kde je Britney). Hashtag byl trendový v úterý večer s více než 7 000 tweety. 

Než si Britney smazala účet, přidala příspěvek, ve kterém píše, že celý život vyrůstala ve světě, kde byla kontrolována a řízena jinými lidmi. Poděkovala i fanouškům, kteří hnutí "Free Britney" podporují.

Zdroj: Insider.com

Filmová Bridget Jones se nechala poprvé zvěčnit se svým novým přítelem. Je to televizní moderátor a otec tří dětí

svetzeny.cz