Přejít k hlavnímu obsahu

Syn poblázněné Britney Spears: Jak dnes vypadá malý chlapeček? Je to 17 letý krasavec, který odsuzuje matku

Britney Spears by zřejmě titul "nejlepší matka roku" nevyhrála, jelikož už od roku 2007 nemá syny ve své péči. V roce 2008 byla dokonce zbavena svéprávnosti. I když svoji svobodu získala zpět, syny, zdá se, ztratila. Její výstupy na sociálních sítích a výroky ji odsoudili v nemilost. Malí rošťáci, Sean Preston a Jayden James, už dávnou nejsou děti, ale stávají se z nich dospělí muži, kteří se rozhodli nestýkat se se svou matkou.

Britney Spears (42) byla ikonou své doby. Poté, co pobláznila svět jako zpěvačka, šokovala ho svým chováním na Instagramu, kde se fotí nahá, tancuje a neméně zvláštní jsou i její výroky. Roky bojovala o svou svobodu se svým otcem, který spravoval její majetek a udělal z ní nesvéprávnou osobu. Po osvobození se ale zdá, že se hudební ikona opravdu zbláznila. 

Drsné dětství Britney Spears, které ji zřejmě poznamenalo

Když nevystupovala, trávila Britney spoustu času skrýváním se před rodinou. Otcova stavební firma kvůli jeho alkoholismu zkrachovala a její matka vykazovala údajně silně toxické chování, kterému musela Britney čelit. Ostatně vztahy s rodinou se nepodařilo napravit dodnes. Britney obviňuje především svého otce z příšerného chování a zbytek rodiny viní za to, že všemu jen nečinně přihlíželi. Svoji matku dokonce žalovala a požadovala odškodné. 

Tady začíná válka: Britney Spears prozradila, jak jí matka ublížila. Ta požaduje odškodné 14 milionů

"Tajně mi zničila život," napsala Britney Spears na svoji sociální síť a vyvolala tím lavinu reakcí, které nedopadnou dobře. Proč po Britney chce její matka Lynn přes 14 milionů korun?
svetzeny.cz

Proč Britney Spears ztratila péči o své děti?

Po svatbě v roce 2004 přivítali Spears a Federline v září 2005 své první dítě Seana Prestona. O rok později se jim narodil druhý syn Jayden James. Po vzestupech a pádech se stalo to nejhorší, co mohlo. Britney Spears ztratila péči o své děti. Důvod? Nepředložila policii při kontrole kalifornský řidičský průkaz a údajně zmeškala test na drogy a alkohol, uvedl její právník ve zveřejněné zprávě. "Nebyli jsme schopni prokázat dodržování toho, co soudce nařídil," řekl právník Sorrell Trope magazínu People.

Vídá se Britney se svými dětmi?

Zdá se, že její synové mají dost jejího šíleného vystupování na Instagramu. Oni sami se rozhodli, že se svojí matkou výrazně omezí vztahy. Zprávy naznačují, že Britney své děti neviděla více než rok. V srpnu 2022 otec dětí, Kevin Federline, řekl: „Kluci se rozhodli, že ji právě teď nechtějí vídat. Už je to pár měsíců, co ji viděli naposledy. Rozhodli se, že nepůjdou ani na její svatbu [s nyní již bývalým Samem Asgharim]."

Kde jsou synové Britney Spears Sean a Jayden? 

Poslední informace hovoří o tom, že se teenageři přestěhovali na Havaj s tátou Kevinem Federlinem a jeho manželkou Victorií Prince. S přesunem souhlasila údajně i Britney SpearsV září loňského roku promluvil dospívající syn Jayden o svém vztahu s matkou a v rozhovoru pro ITV řekl: "Stoprocentně si myslím, že vztah s mámou lze samozřejmě napravit. Jen to bude stát hodně času a úsilí. Opravdu ji chci znovu vidět."

Mladíci se vyhýbají médiím, netouží po popularitě ani skandálech. Fotografům se nyní podařilo po dlouhé době vyfotografovat mladšího syna, který vyrazil na rande. Podívejte se v naší galerii, jak malý fešák Jayden vyrostl! 

Prostor pro představivost nepotřebujete. Britney Spears se nafotila nahá v hotelovém pokoji

Britney Spears se předvádí, když pózuje nahá v hotelovém pokoji v Londýně a používá emoji srdce, aby zakryla své intimní partie. Je Britney ještě vůbec zpěvačka nebo obnažená influencerka na Instagramu?
svetzeny.cz
Jak dnes vypadá 17 letý Jayden?
Zdroj článku