Přejít k hlavnímu obsahu

Prostor pro představivost nepotřebujete. Britney Spears se nafotila nahá v hotelovém pokoji

Britney Spears se předvádí, když pózuje nahá v hotelovém pokoji v Londýně a používá emoji srdce, aby zakryla své intimní partie. Je Britney ještě vůbec zpěvačka nebo obnažená influencerka na Instagramu?

Nikdy se nevyhýbala předvádění svého těla na sociálních sítích. A nyní Britney Spears sdílela další nahé fotky na svůj instagramový účet, které nafotila v hotelovém pokoji v Londýně. Čtyřicetiletá zpěvačka předvedla přímo smršť fotografií, kde se postupně odhalovala. 

Britney slaví narozeniny

Britney Spears podnikla překvapivý výlet do Londýna – a její první zastávka? Svlékla se ve svém hotelovém pokoji pro pár velmi odhalujících fotek. O Britney se v posledních letech píše nikoli kvůli její hudbě, ale obnaženému tělu. To dává na odiv čím dál častěji. Nahoře bez se vyfotila, když oznámila, že potratila, nyní zase slaví narozeniny...

Na svém Instagramu sdílela sérii snímků, na kterých pózuje na hotelové posteli v černomodrém spodním prádle s leopardím vzorem. Na prvních několika snímcích ležela obličejem dolů a dívala se do kamery, zatímco na některých si zakrývala ňadra rukama. Dalších pár fotek udělala na kolenou, když předváděla svůj zadek na kameru. Postupovala podle pokynů Instagramu tím, že si na zadek přidala samolepky, aby nebylo nic vidět!

Mohlo by se vám líbit

Lidská panenka Valeria Lukyanova: Je ztělesněním dětských ideálů o kráse, ale do přirozené krásy má daleko

Štíhlá blondýnka s úzkým pasem a zdánlivě obrovskýma očima. To je lidská panenka Valeria Lukyanova, která si přes svůj kontroverzi vyvolávající vzhled našla neuvěřitelný zástup obdivovatelů. Nevymyká se však pouze vzhledem, tvrdí totiž, že klíčem k životu je spirituální změna reality.
svetzeny.cz

Fanoušci přestávají Britney chápat

Ačkoli si všichni mysleli, že je na dobrém cestě, má za sebou svatbu a přestěhovala se s manželem do nového domu, nyní jsou fanoušci opět na pochybách. Proč má zpěvačka známá po celém světě potřebu se neustále fotit nahá a ukazovat svoje tělo všem svým sledujícím. Fanoušky také zajímá, kdo tyto fotky fotí. Ale odpovědi se od Britney jen tak nedočkají. 

"Omg holka, ty se tak nudíš," napsal jeden z fanoušků. "Dobře... nerozumím," dodal jeden člověk, zatímco druhý napsal: "Co se děje?"

Vystoupí ještě někdy

Britney – která varovala fanoušky, že po ukončení soudního procesu se svým otcem, který byl jejím opatrovníkem, v loňském roce už možná nikdy nevystoupí – nedávno škádlila, že možná mohla změnit názor poté, co znovu nahrála starý singl v drsnější verzi, než jak ho známe. Zdá se, že Britney je jednoduše plná překvapení...