Přejít k hlavnímu obsahu

Lidská panenka Valeria Lukyanova: Je ztělesněním dětských ideálů o kráse, ale do přirozené krásy má daleko

Info ikona
Příběhy

Štíhlá blondýnka s úzkým pasem a zdánlivě obrovskýma očima. To je lidská panenka Valeria Lukyanova, která si přes svůj kontroverzi vyvolávající vzhled našla neuvěřitelný zástup obdivovatelů. Nevymyká se však pouze vzhledem, tvrdí totiž, že klíčem k životu je spirituální změna reality.

Monica Bellucci a tajemství její krásy: Nepomáhá si plastikou ani dietami, být štíhlá a atraktivní jako ona skoro nic nestojí

svetzeny.cz

Vylepšit vzhled nepotřebovala

Valeria Valeryevna Lukyanova se narodila 23. srpna roku 1985 v Tiraspolu, v tehdejší části Moldavské SSR v Sovětském svazu, v Oděse na Ukrajině pak žila od svých šestnácti let. Zde na Státní akademii staveb a architektury získala bakalářský titul. K úpravám vzhledu se začala uchylovat už jako teenager, přestože to nikdy doopravdy nepotřebovala. Už od dětství byla totiž velmi krásná. Ve světě internetu pak prorazila roku 2012, kdy sdílela své fotky a videa, na kterých vypadala jako oživlá panenka Barbie. Mnozí tenkrát dokonce nevěřili, že je to skutečně její podoba, a mysleli si, že se jedná pouze o nějakou fotomontáž. Možná by se mohlo zdát, že bude Valeria spokojená s tím, jak ji ostatní vnímají, ale sama považuje přirovnání k panence za urážlivé. Negativních komentářů na svůj vzhled si příliš nevšímá, za vším totiž podle ní stojí závist.

Sofie Vergara a její tajemství dokonalé postavy: Její dieta je podřízená hypotyreóze, štítnou žlázu nemá kvůli rakovině

svetzeny.cz

Jak se vyrábí lidská panenka

Valeria tráví každý den hodinu péčí o vlasy, další hodinu si pak nanáší na obličej velmi složitý make-up. Nejvíce času však tráví v posilovně, kde tráví až 6 hodin denně. Cvičení je totiž její životní styl a Valeria je přesvědčená, že ji jednou její vlastní tělo za hodiny strávené v posilovně poděkuje. Mezi její další záliby patří procházky s její nejlepší přítelkyní. Nejvíce překvapivým koníčkem je horolezectví, kterému se Valeria věnuje na profesionální úrovni. Své tělo tak zpevňuje ještě více. Co se týče stravy, dopřává si Valeria pouze RAW stravu, což jsou syrové a tepelně neopracované potraviny. Miluje zeleninu a nejvíce si prý pochutná na brokolici. Výjimečně si dopřeje i ořechy ve velmi malém množství. Ačkoliv se tato tvrdá životospráva podílí na její štíhlé a vypracované figuře, k některým věcem si Valeria dopomohla plastickými operacemi. Nechala si například upravit a zvětšit poprsí, ale zarytě odmítá pomluvy, že si nechala vyoperovat žebra kvůli svému vosímu pasu. Plastickými operacemi se nijak netají, naopak hlásá, že je naprosto v pořádku opravovat své vlastní nedostatky.

Tajemná ptačí znamení: Potkala jste sovu či vlaštovku? Všímejte si věštby, kterou vám na křídlech přináší ptáci z okolí

svetzeny.cz

Valeria ve víru spirituality

Valeria si nechává říkat Amaute, což je prý její duchovní jméno. Už od dětství se totiž zajímala o otázku lidského bytí. Díky své matce, která měla v zásobě celou řadu esiterických knih, se Valeria naučila hodně o duchovnu, meditaci a astrálním cestování. Sama sebe považuje za médium a svůj vzhled prý často stylizuje podle různých bytostí. V minulosti se hlásila k tzv. breathoriánům, kteří mají víru, že k životu nepotřebují jídlo, pití ani spánek, stačí jim pouze vzduch. Později však v jednom z rozhovorů přiznala, že jídlo normálně konzumuje. Valeria prý dokáže ze svého těla vystoupit, cestovat ve svém astrálním těle nebo také cestovat v čase. Kromě toho však prý také umí komunikovat s mimozemšťany. Jejím snem je být nejdokonalejší ženou internetu a duchovní učitelkou.

Motivace od hollywoodských hvězd: Z některých vám spadne brada

svetzeny.cz

Zdroje: Huffpost, InStyle