Přejít k hlavnímu obsahu

Monica Bellucci a tajemství její krásy: Nepomáhá si plastikou ani dietami, být štíhlá a atraktivní jako ona skoro nic nestojí

Info ikona
Monica Bellucci

Monica Bellucci platí za jednu z nejkrásnějších hereček všech dob. Italská „femme fatale“ si přitom svůj mladistvý vzhled a štíhlou postavu dokáže udržet skoro zadarmo. Zjistěte, jaké triky využívá k tomu, aby i ve svých 57 letech byla stále neskonale atraktivní.

Nepomáhá si plastikou ani dietami

Monica Bellucci je jednou z nejkrásnějších hereček, kromě práce u filmu se také věnuje modelingu. Hovoří se o ní jako o „sexsymbolu z italského venkova“. Muži ji milují a ženy obdivují. Ve svých 57 letech totiž vypadá naprosto úchvatně. Monica Bellucci je živoucím důkazem, že žena může být krásná v každém věku, a to i bez plastik a držení drastických diet. V cestě za mladistvým vzhledem totiž tato italská „femme fatale“ sází na přirozenost.

Vlasový trend: Nejkrásnější drdolové účesy pro léto 2022

svetzeny.cz

Jednou dokonce prohlásila, že „ani za nic by nechtěla, aby jí zase bylo 20“. Přitom v době kolem jejích 25. narozenin zažívala největší slávu – zazářila v italském filmu Vita coi figli, a posléze získala mezinárodní věhlas díky filmové adaptaci románu Brama Stokera Drákula. Filmový svět má o ni zájem i po padesátce, stala se nejstarší Bond girl a zahrála si i ve scifi filmu Matrix Resurrections.

Před svatbou ne! Které celebrity dodržely dobrovolný celibát?

svetzeny.cz

Být štíhlá a atraktivní jako ona skoro nic nestojí

Ač má slavná herečka prostředky na tu nejluxusnější péči světa, tajemství její krásy tkví v jednoduchých principech, které si může osvojit každá žena, a je to skoro zadarmo. Co se týče zachování mladistvého vzhledu pokožky, dbá Monica hlavně na to, aby její pleť byla vždy večer dokonale odlíčená, a to bez ohledu na to, jak moc zrovna ospalá je. Make-up musí dolů, i když se zrovna vracíte z bujarého večírku. Vaše pleť vám za tuto důslednost jednou poděkuje.

Herečka si velmi zakládá na své bujné havraní hřívě. Ač do vínku dostala skutečně krásné, pevné husté vlasy, také o ně musí pečovat, aby byly lesklé a zdravé. Stejně jako řada dalších Italek, i ona nedá dopustit na olivový olej. Vlasy si myje pouze dvakrát týdně a namísto drahých masek do nich vtírá olivový olej, který má blahodárné hydratační účinky. Monica Bellucci se snaží vyhýbat fénování svých loken, jelikož to vlasy vysušuje.

Nikol Leitgeb ukázala svou maminku na luxusní dovolené: "Vypadáte božsky," píší fanoušci

svetzeny.cz

Co se týče postavy, Monica Bellucci se nikdy neomezovala v jídle.  

Jsem Italka a miluji jídlo. Sním všechno, ale nejvíce miluji italské jídlo.

To je jedna z jejích hlavních zásad – hlavně žádné drastické diety, které vedou akorát tak k jo-jo efektu. Jediné, co si Monica Bellucci hlídá, je velikost porce, kterou jí. Pokud chcete shodit, zkuste jíst více malých porcí denně. Samozřejmostí je také dostatečný denní příjem tekutin, na ten také dbejte. Monica Bellucci je známá tím, že si svou štíhlou figuru udržuje plaváním. Při této aerobní aktivitě zapojíte více svalů najednou, a krásně tak vytvarujete svou postavu. Navíc díky plavání zlepšíte i držení těla. Monica Bellucci tento sport provozuje čtyřikrát týdně po dobu 45 minut. Pravidelně se také herečka věnuje meditaci a józe, protože moc dobře ví, že krása vychází zevnitř.

Psychologie barev: Využijte jich ve svůj prospěch. Červená poutá pozornost mužů, do posilovny volte oranžovou

svetzeny.cz