Přejít k hlavnímu obsahu

Před svatbou ne! Které celebrity dodržely dobrovolný celibát?

Celibát už je dnes pro mnoho párů přežitek, který je ze starých dob a do moderní společnosti nepatří. I když jde doba hodně kupředu, stále je dost párů, které se domluví, že dodrží slib čistoty až do svatby. A mnoho z nich to i vydrží.

Které celebrity dodržely dobrovolný celibát?

Celibát se mnohdy spojuje s vírou, ale to nemusí být vždycky ten důvod. Některé páry si chtějí jen ověřit, zda spolu umí komunikovat i to, zda jim to vydrží bez sexu. A takové páry se najdou i mezi celebritami. Sexuální abstinence obecně může být součást duchovní očisty hlubšího poznání sebe sama. 

Justin Bieber

Mladý zpěvák, který je známý po celém světě si naordinoval celibát zhruba rok před tím, než obnovil svůj vztah s Hailey Baldwin, která je nyní jeho manželka. V jednom z rozhovorů přiznal: “Někdy lidé mají sex, protože se necítí dost dobře, postrádají sebeúctu. Dělají to muži i ženy. Chtěl jsem být blíž Bohu, zasvětit se mu a tento způsob se mi zdál dobrý. Cítil jsem, že je to lepší pro stav mé duše,” uvedl v roce 2018. Spolu s Hailey čekali se sexem až do svatby. Ta proběhla v roce 2018 a oba se dušují, že by se brali kvůli tomu, že čekají dítě. Podle modelky jejich vztah celibát posílil.

Které celebrity dodržely dobrovolný celibát?

Slavní rodiče, kteří vychovávají své děti bezpohlavně: Pink a další slavné osobnosti mění genderové stereotypy

Dotazy na pohlaví dítěte bývají mezi prvními hned po narození miminka. Co když se ale najdou lidé, kteří pro někoho přirozené rozlišování pohlaví nevnímají jako důležité? A co když naopak, chtějí, aby si jejich potomci mohli zvolit sami, zda chtějí být chlapeček nebo holčička? Ačkoliv někomu to může přijít šokující, rodičů, kteří své potomky vychovávají bezpohlavně, je celá řada i mezi známými osobnostmi.
svetzeny.cz

Nick Cannon

Bývalý manžel zpěvačky Mariah Carey si celibát užil několikrát. Před svatbou se tento slavný pár dohodl, že své choutky udrží na uzdě až do svatby. Tak dlouho zase nečekali, protože se vzali šest týdnů poté, co spolu začali randit. Vztah nevydržel a manželství se v roce 2016 rozpadl. Samotný Nick Cannon se za tu dobu velmi činil a je osminásobným otcem. Ve své talk show prozradil, že se rozhodl držet celibát. “Můj terapeut byl jedním z lidí, kteří mi řekli, že bych se měl na chvíli zdržet sexu. Musel jsem se zabývat sebou” popisuje moderátor.

Ciara

Ciara se svým manželem Russellem Wilsonem také dodrželi celibát. I když před svou svatbou měli různé známosti, společně se dohodli, že se sexem počkají až po svatbě. Tento nápad vzešel z Russellovi hlavy. “Rozhodl jsem se tak kvůli Bohu a moje manželka mě v tom trpělivě podporovala a hodně mi pomohla,” svěřil se. Ciara dodala, že to nebylo vůbec jednoduché, vyžadovalo to hodně modliteb. A zdá se, že vše bylo úspěšné, devět měsíců po svatbě se páru narodila dcera.

Priscilla Presley: Snažila se být dokonalou manželkou, i tak ji Elvis podváděl. Její touha být věčně mladá skončila katastrofou

Když Priscilla Presley před lety přijala pozvání na rande od pohledného mladého zpěváka Elvise Presleyho, zřejmě si myslela, že je to začátek jejího pohádkového příběhu. Ve skutečnosti však během let ztratila sama sebe, když se snažila být jeho dokonalou chotí.
svetzeny.cz

Hilary Duff

Herečka a zpěvačka byla ke svým fanouškům velmi otevřená, co se týče celibátu. Herečka, která v té době randila s Joelem Maddenem, prohlásila, že je těžké mít partnera, který je starší. “Panenství je něco, co se mi na sobě líbí. Neznamená to, že jsem o sexu nepřemýšlela, protože každý, koho znám, ho měl a vy chcete zapadnout,” popisovala. V roce 2010 se vzdala za Mike Comrieca a v březnu se jim narodil syn Luca. Aktuálně je herečka šťastná ve vztahu s Matthewem Komou, se kterým má dvě děti.

Adriana Lima

Sexy andílek Victorie Secret se pro celibát rozhodla z náboženských důvodů. Je věřící a řekla “můj partner musí respektovat, že je to mé rozhodnutí. Jestli to nevydrží, tak to znamená, že mě nechce”. S jejím tehdejším manželem Marko Jarićem jim to vydrželo sedm let.

Nejkrásnější ženy z řad celebrit nad 40 let: Sofia Vergara, Beyoncé či Simona Krainová

Často se říká, že věk je jen číslo. Je-li vám víc, než na kolik se cítíte, hoďte to za hlavu. U těchto krásek to platí dvojnásob. Vypadá to, že vůbec nestárnou, právě naopak! Popírají přírodní zákony a vypadají čím dál lépe! Přibývající léta se na nich nijak nepodepisují a ony samy se činí, aby jejich postava byla stále výstavní a pleť jako ze žurnálu. Mnohdy kvůli tomu dřou do úmoru a dodržují striktní pravidla, jiným byly do vínku dány dobré geny. Které krásky umí hrát o čas?
svetzeny.cz

Zdroj: Usmagazine.com