Přejít k hlavnímu obsahu

Priscilla Presley: Snažila se být dokonalou manželkou, i tak ji Elvis podváděl. Její touha být věčně mladá skončila katastrofou

Když Priscilla Presley před lety přijala pozvání na rande od pohledného mladého zpěváka Elvise Presleyho, zřejmě si myslela, že je to začátek jejího pohádkového příběhu. Ve skutečnosti však během let ztratila sama sebe, když se snažila být jeho dokonalou chotí.

Počátek vztahu s Elvisem

Priscille Ann Wagner bylo pouhých 14 let, když se seznámila s láskou svého života – králem rokenrolu, Elvisem Presleym, kterému v té době bylo o deset let více. Stalo se tak během Elvisova působení v americké armádě v Německu. Na prvním setkání jí Elvis zahrál několik svých písní, krásná dívka jej zaujala na první pohled. Priscilla ani nedoufala, že by se večer mohl opakovat, opak však byl pravdou. Elvis ihned zatoužil po vážném vztahu s ní. Velmi mu totiž připomínala jeho nedávno zesnulou matku Gladys a také se svému kamarádovi Rexu Mansfieldovi svěřil, že je dost mladá na to, aby si ji vycvičil, jak bude chtít“.

Mohlo by se vám líbit

Nejkrásnější ženy z řad celebrit nad 40 let: Sofia Vergara, Beyoncé či Simona Krainová

Často se říká, že věk je jen číslo. Je-li vám víc, než na kolik se cítíte, hoďte to za hlavu. U těchto krásek to platí dvojnásob. Vypadá to, že vůbec nestárnou, právě naopak! Popírají přírodní zákony a vypadají čím dál lépe! Přibývající léta se na nich nijak nepodepisují a ony samy se činí, aby jejich postava byla stále výstavní a pleť jako ze žurnálu. Mnohdy kvůli tomu dřou do úmoru a dodržují striktní pravidla, jiným byly do vínku dány dobré geny. Které krásky umí hrát o čas?
svetzeny.cz

Snažila se být dokonalou manželkou, i tak ji Elvis podváděl

Rodiče Priscilly zpočátku bránili tomu, aby se Priscilla za Elvisem přestěhovala do Memphisu, nakonec však svolili. Vztah Elvise a Priscilly byl od začátku prazvláštní. Elvis si velmi cenil Priscillina panenství, zároveň ji však celou dobu podváděl s jinými ženami, od fanynek až po slavné hvězdy. Zároveň na Priscillu kladl vysoké nároky, co se týče vzhledu. Priscilla v jednom z dalších rozhovorů zmínila, že se „cítila jako oživlá panenka, kterou stylizoval, jak se mu to líbilo“. Když se v jiném interview ohlížela zpět, prohlásila, že „žila jeho život, ne ten svůj a ztratila sama sebe“. Elvis jí nechal upravit chrup, Priscilla začala nosit zářivě bílé porcelánové korunky. Dále chtěl, aby zlepšila své držení těla. To však byl jen začátek, Priscilla si dle jeho přání nechala obarvit vlasy načerno a začala si je silně tupírovat, jak tehdy bylo v módě. Elvis také prý vyžadoval, aby jim vždy outfity ladily barevně.

I když se Priscilla snažila Elvisovi zalíbit, všechno bylo marné. Pár prošel velkou krizí po narození dcery Lisy Marie, Elvis se totiž s Priscillou zdráhal spát po porodu. Později Priscilla řekla, že ji na to upozorňoval už před svatbou, zmínil prý, že „se nikdy nedokázal milovat se ženou, která měla dítě“. Do toho Elvis nepřestával Priscillu podvádět. Časem pohár Priscilliny trpělivosti přetekl, a i ona začala hledat jinde. Nejprve měla krátký románek s majitelem taneční školy. Až po románku s trenérem karate Mikem Stonem se Priscilla odhodlala říct, Elvisovi, že ho opouští. Pár se rozvedl roku 1973, nadále se společně podíleli na výchově dcery. Elvis Presley svého chování k Priscille později litoval, právě jí je věnována jeho píseň Always On My Mind (Vždy v mé mysli).

Mohlo by se vám líbit

Jak by vypadaly děti slavných párů, které se kdysi rozešly: Podívejte se na syna Jennifer Aniston a Brada Pitta či dceru Rihanny a Chrise Browna

Napadlo vás někdy, jak by asi vypadaly děti slavných párů, které se však nakonec rozpadly? Grafik, který si říká Hidreley, si s touto myšlenkou pohrál. Prohlédněte si galerii jeho výtvorů a podívejte se na možné potomky celebrit.
svetzeny.cz

Její touha být věčně mladá skončila katastrofou

Ačkoliv manželství Priscilly a Elvise provázela řada problémů, Priscilla o něm stále hovoří jako o „lásce svého života“. Po jeho smrti randila s řadou mužů, například právníkem Robertem Karashianem či kadeřníkem Elie Ezerzerem. V současné době je prý „šťastně nezadaná“. Z manželství s Elvisem si odnesla touhu vypadat stále dokonale, bohužel ta se jí vymstila. Chtěla být věčně mladá, a tak podstoupila zákrok, který jí měl zbavit vrásek. Bohužel se svěřila do špatných rukou, Doktor Daniel Serran jí píchnul do obličeje silikon nízké kvality, a výsledkem je obličej připomínající strnulou masku. Dnes si někdejší kráska skoro není podobná.