Přejít k hlavnímu obsahu

Jsou pro posměch svým fanouškům i bulváru: Jennifer Gray byste nepoznali, kdo další ztratil soudnost?

Info ikona
Nicole Kidman

Australská herečka Nicole KIdman je přirozeně půvabná. Na jejích nedávných fotografiích ale začalo být vidět, že i ona nejspíš holduje kosmetickým úpravám. Nepřirozeně přifouknuté rty a tvář připomínající masku bez známek mimiky jsou na některých fotografiích herečky opravdu výrazně vidět.

Hollywoodským trendem nejen mezi celebritami je už delší dobu snaha přiblížit se co nejvíce k dokonalosti. Právě tato tendence je, jak se ukazuje, ale u mnohých hvězd spíše na škodu než ku prospěchu. Některé celebrity kvůli přehnaným kosmetickým úpravám totiž nejen vypadají přehnaně uměle či jako mimozemšťané, ale nejspíše byste je už ani nepoznali. Kdo z nich si plastikami spíš uškodil a zastínil tak svůj talent i nejvýraznější role? Přinášíme vám seznam celebrit, které s přehnanými kosmetickými korekcemi udělaly hůř než líp.

Jsou slavné a půvabné, u nohou jim leží celý Hollywood a miliony fanoušků. Dalo by se tedy říct, že jim nic nechybí. Přesto se některé slavné osobnosti obávají přirozeného stárnutí, či svých menších půvabných nedokonalostí, a proto podlehly tlaku svého okolí, a holdují plastikám. Zatímco Madonna nebo Nicole Kidman téměř ztratily mimiku, jiné hvězdy byste nepoznaly, ani kdyby na ulici procházely přímo vedle vás. Kdo si kvůli hloupému trendu zkazil vizáž, a u kterých osobností je to už s plastikami na pováženou? Podívejte se, jak přehnané zásahy do přirozenosti ovlivnily vzhled slavných hvězd do naší galerie. Poznáte je ještě?

Úchvatná herečka Sofia Vergara se ukázala v leopardích plavkách. Tahle kráska za pár týdnů oslaví padesát!

svetzeny.cz

Nicole Kidman

Herečka Nicole Kidman by jistě byla krásná i bez zásahu kosmetických chirurgů. Přesto je o ní známé, že i ona poslední dobou podlehla trendům Hollywoodu. Přestože se nezměnila k nepoznání jako některé její herecké kolegyně a je stále půvabná, její čelo a tvář téměř postrádají přirozené mimické vrásky. Začíná proto čím dál víc připomínat figurínu, která přirozený úsměv nepotřebuje. To je ale zvláště v případě této oblíbené herečky původem z Austrálie velká škoda. Její strach z přirozeného stárnutí ji totiž málem připravil o přirozený úsměv. Fanoušci se proto shodují, že by měla přestat co nejdřív, dokud je čas. Co myslíte vy? O tom, zda dělá Nicole s výrazným botoxem správně, se můžete přesvědčit v galerii.

Jennifer Gray

Mezi nekorunované královny ve změně vzhledu vlivem plastických operací patří bezesporu Jennifer Gray. Herečku znají miliony lidí především z oblíbeného a legendárního filmu Hříšný tanec, kde po boku Patricky Sweyzeho ztvárnila roli nesmělé a roztomilé Baby alias Frances Housemanové. Přestože herečka byla krásná, vlivem Hollywoodského tlaku spolu s náporem její matky také herečky, která dceři vnucovala, že pro své role by měla mít více univerzální vzhled, jinak nebude obsazována, rozhodla se Jennifer Gray pro několik plastických operací. Tou nejvýraznější byla změna jejího roztomilého a originálního nosu, který ji ovšem činil jedinečnou. Navíc jí rozhodně neubíral na kráse. Protože byla ale herečka evidentně jiného názoru, nechala se plastikami proměnit k nepoznání. Některé zlé jazyky pak dokonce začaly tvrdit, že její kariéra kvůli tomu nadobro skončila, což ale není tak úplně pravda. Jennifer je dál pracovně aktivní, již nikdy se jí od plastiky ovšem nepoštěstilo získat výraznější role, navíc ji řada filmových tvůrců nebo původních filmových fanoušků už ani nepoznává. Změna vzhledu Baby je totiž skutečně výrazná a původnímu vzezření herečky se už vůbec nepodobá.

Extrémní výškové rozdíly slavných: Některé vztahy jí neustály, jiné překonaly i další odlišnosti

svetzeny.cz

Renée Zelweger

Půvabná a trochu baculatá Renée Zelweger se před časem změnila k nepoznání. Fanoušci herečku zbožňovali především díky jedné z jejích nejvýraznějších rolí potřeštěné a sympatické Bridget Jones. Kromě toho, že výrazně zhubla, rozhodla se i ona propadnout plastickým úpravám. Bohužel teď ale vypadá velice nepřirozeně, navíc ani její výraz už není tak milý a sympatický jako dřív. Kromě příliš výrazného liftingu obličeje má nyní také příliš nafouklé rty, což svědčí o skutečně velké dávce botoxu. Obdivné reakce svého okolí navíc herečka nesklidila ani za způsob, jakým změnu vzhledu vysvětlila svým fanouškům. Údajně ji totiž popírala a vyjádřila se, že si pouze dopřává více spánku, a o plastických operacích, které jsou však na herečce patrné, nepřiznala ani slovo. Jak to je doopravdy? Posuďte sami v galerii.

Madonna

Madonna vypadá téměř pořád stejně. Jak to jen dělá? Mnozí fanoušci by si mohli myslet, že jde o dobré geny. Ve skutečnosti je za tím ale něco jiného. Herečka se snaží, aby neměla žádné vrásky, takže se liftingu a vyplňování vrásek skutečně nebojí. Nicméně na rozdíl od svých kolegyň si i přes výrazné kosmetické korekce udržuje svůj původní vzhled.

Joan Van Ark

Americká herečka Joan Van Ark, která v 70. letech doslova zářila na filmovém plátně, navíc v mládí oplývala přirozenou, originální krásou, kterou ještě podtrhovalo její výrazné charisma. Vše se ale pokazilo ve chvíli, kdy se herečka nechala strhnout trendem plastických úprav. Dnes byste tuto sympatickou herečku asi nepoznali, ani kdyby stála přímo vedle vás. Podle jejích nejvíce kritických fanoušků vypadá údajně už několik let spíše jako mimozemská bytost, než jako přirozeně krásná dáma.

Na další výrazné proměny celebrit kvůli plastikám se podívejte do galerie.

Zdroj článku