Přejít k hlavnímu obsahu

Úchvatná herečka Sofia Vergara se ukázala v leopardích plavkách. Tahle kráska za pár týdnů oslaví padesát!

Info ikona
Sofia Vergara

Sofia Vergara je „připravená na léto“ v plavkách s leopardím vzorem: „Solecito“. Herečka (49) sdílela v sobotu na Instagramu sadu úžasných fotografií, na nichž se povaluje v plavkách s leopardím vzorem Dolce & Gabbana. Její tělo rozhodně neodpovídá tomu, že brzy oslaví padesátku!

‚‚Konečně víkend!!,’’ popsala Vergara fotografie a napsala: "Solecito" - což se ze španělštiny do angličtiny překládá jako "Krásné sluníčko". Hvězda také přidala ke svému příspěvku hashtag a napsala „#GettingReadyForSummer“ vedle emotikonu slunečních brýlí.

Fanoušci její tělo popisují jako "neskutečné"

‚‚DĚLÁŠ SI ZE MĚ SRANDU?!?!??’’ napsala bývalá hvězda Modern Family Sarah Hyland. Komentář si neodpustila ani modelka Charlotte McKinney: ‚‚Neskutečné!’’.

Horoskop 2022: Období Blíženců přinese každému znamení zvěrokruhu dávku dobrodružství. Těšit se mohou Střelci i Býci

svetzeny.cz

Vlastní kolekce brýlí

Na obrázku hvězda pózovala a označila, že má na sobě D&G a sluneční brýle Foster Grant. Vergara již dříve vytvořila kolekci brýlí s Foster Grantem, kterou lidé spatřili poprvé v květnu 2020.

‚‚Když mi bylo 40, 41, 42, začala jsem ztrácet zrak. To je normální věc, která se v tom věku stává. Odmítla jsem nosit brýle, protože jsem se cítila stará,’’ prozradila Sofia a dodala vtipnou historku: ‚‚Pak jsem pořád mžourala, abych se podívala na svůj mobil. Jednoho dne můj syn řekl: Mami, nechceš nosit brýle, protože si myslíš, že vypadáš staře, ale vypadáš starší s tím mžourajícím obličejem!’’ A právě díky tomuto vznikla nová kolekce brýlí, kterou se Vergara pyšní!

Zdroj: People