Přejít k hlavnímu obsahu

Horoskop 2022: Období Blíženců přinese každému znamení zvěrokruhu dávku dobrodružství. Těšit se mohou Střelci i Býci

Info ikona
horoskop

Je důvod k oslavě – podle horoskopu totiž období Blíženců začíná koncem května. Dobrá nálada a pozitivní charisma znamení zvěrokruhu jsou nakažlivé a přinášejí do našich životů dobrodružství a závan čerstvého vzduchu.

Blíží se astrologická událost, která uvede všechna znamení zvěrokruhu do dobré nálady. 20. května 2022 končí období Býků, které nám dodávala sílu a relaxaci na vyčerpávajících pár týdnů, a uvolňuje místo pro Blížence. Blíženci narození mezi 21. květnem a 21. červnem jsou považováni za opravdové "balíčky" energie, která vás svým pozitivním charismatem dobře naladí. A to má nakažlivý efekt na všechna ostatní znamení zvěrokruhu. Zajímá vás, co dalšího si pro vás chystá období Blíženců 2022? Zjistěte zde.

Období Blíženců 2022: Jak to ovlivňuje všechna znamení zvěrokruhu?

Blíženci vládne Merkur, komunikační planeta. To by ve skutečnosti mělo vést k hladkému průběhu konverzací a přirozenému kouzlu Blíženců na ostatních znameních zvěrokruhu – nebýt retrográdního Merkura. Až do 2. června to bude z hlediska komunikace hrbolaté a také byste si měli dávat pozor na velká profesní rizika.

Ale ani retrográdní Merkur nemůže zabránit znamením zvěrokruhu, aby procházela životem otevřenější, zvědavější a svobodnější. Za to můžeme poděkovat i Blížencům. Protože to s sebou nese touhu jít ven a užít si čas v dobré společnosti. I znamení zvěrokruhu, která jsou jinak spíše samotáři, nyní cítí potřebu vzrušení a shonu. Chcete něco zažít, rozhýbat se a vrhnout se do nových dobrodružství – nejlépe ve dvojici. Každý, kdo si chce najít nové přátele, oživit stará pouta nebo dokonce najít lásku, bude těžit z obecně dobré nálady období Blíženců.

Tato znamení zvěrokruhu čeká příval energie

Kromě Blíženců jsou k této pozitivní energii zvláště vnímavá i další vzdušná znamení Váhy a Vodnář. Ale hlavně po finanční stránce by si měli dávat pozor, aby přes všechen optimismus neztratili hlavu. Někdy je lepší si položit otázku, zda opravdu stojí za to riskovat.