Přejít k hlavnímu obsahu

Horoskop na léto 2022: Léto svého života čeká letos na Berany

Info ikona
Horoskop

Léto 2022 je za dveřmi – a tato znamení zvěrokruhu se mohou těšit na velmi speciální okamžiky. Prožíváte léto svého života.

Léto 2022 je především o lehkovážnosti. Oslavujeme silný pocit radosti ze života, využíváme slibných příležitostí a trávíme čas s lidmi, kteří nám přinášejí radost a dodávají energii, místo aby nás okrádali. Léto svého života prožijí v roce 2022 zejména dvě znamení zvěrokruhu:

Beran

Začátek roku 2022 nebyl pro všechny narozené v Beranu jednoduchý. Některá rozhodnutí se udělat musela – a to jim lezlo na nervy a občas mi to zkazilo náladu. Ale nejpozději od začátku června tomu už nic nenasvědčuje! Beran se znovu objevuje, zkouší nové věci v oblasti módy a tráví hodně času venku a cestováním. Nová práce nebo nová láska by také mohly dát znamení zvěrokruhu nezapomenutelné letní měsíce v roce 2022.

Váhy

Váhy jsou známé tím, že potřebují harmonii a chtějí se všem zalíbit. Znamení zvěrokruhu ale právě prochází jakousi fází růstu, která mu dodává větší sebevědomí. Inspirována Váha nebude toto léto dělat to, co se od ní očekává, ale co chce. A bez kompromisů. Ať už jde o sólovou cestu do zahraničí, novou práci nebo odvážný projekt: Váhy si užívají života naplno a nakazí všechny ostatní svým pozitivním charismatem a dobrou náladou. Osudové setkání v polovině července by možná mohlo nasměrovat život znamení zvěrokruhu zcela novými směry...

Zdroj: Horoskopy 2022