Přejít k hlavnímu obsahu

Extrémní výškové rozdíly slavných: Některé vztahy je neustály, jiné překonaly i další odlišnosti

I celebrity jsou jenom lidé, proto svou výšku neovlivní. A co teprve, když jejich protějšek je o hodně vyšší nebo menší než ony samotné? Ukazuje se, že většina ze známých párů si z výškových rozdílů skutečně nic nedělá. A co víc, možná jim právě vyhovují. Které hvězdné dvojice musely nejen na začátku vztahu překonat extrémní výškové rozdíly? A koho trápí i jiné odlišnosti?

U některých slavných párů jsou rozdíly v jejich vzrůstu tak šokující, že je vůbec překvapivé, že spolu ještě chodí, a co víc, že i tak jim to klape. Někde jsou rozdíly o něco menší, přesto se mnohdy něžné pohlaví z páru musí vzdát oblíbených vysokých podpatků, aby nezahanbilo a doslova nezastínilo svůj protějšek. Překvapí vás, že s menším partnerem žije například i Cameron Diaz, naopak herec známý ze slavné série filmů Harryho Pottera si našel o hodně vyšší partnerku, než je on. Zjistěte, kdo další se potýká s rozdíly ve výšce a rozhodně mu to nevadí.

Na známé páry s výraznými výškovými rozdíly se podívejte do galerie.

Mary-Kate Olsen a Olivier Sarkozy

Jedním z úspěšných párů, které nepřekonaly nejen své výškové rozdíly, je dvojice Mary-Kate Olsen a Olivier Sarkozy. Bývalá herečka pověsila před několika lety herectví na hřebík, aby se mohla začít více věnovat módě a návrhářství. Olivier Sarkozy je kromě bohatého bankéře také bratrem bývalého prezidenta Francie. Mezi tímto známým párem, který se nedávno rozvedl, byl kromě poměrně výrazného rozdílu v jejich výšce také další poměrně výrazný rozdíl. A to v jejich věku. Zatímco výškový rozdíl mezi Mary-Kate Olsen s výškou pouhých 157 cm a jejím 1,90 metrů vysokým bývalým manželem je neuvěřitelných 33 cm, ani jejich věkový rozdíl nezůstává pozadu. Mary-Kate je totiž o 17 let mladší než její bývalý manžel. Přesné důvody rozpadu jejich vztahu však nejsou příliš známé, takže můžeme věřit, že za nimi bylo víc, než rozdílná výška či věk, který ale také pochopitelně mohl při manželských krizích hrát určitou roli.

Cameron Diaz a Benji Madden

Je vidět, že slavná herečka Cameron Diaz se rozdílů v lásce rozhodně nebojí. Její manžel je totiž nejen o 6 let mladší, ale také o 6 centimetrů menší než oblíbená herečka známá například z filmu Prázdniny. To ale jak se zdá vůbec ničemu nevadí a odlišnosti ve vztahu herečky se známým hudebníkem nehrají roli. Tento pár je totiž spolu již od roku 2014, přitom se vzal hned po sedmi měsících chození. Nyní Cameron a Benji společně vychovávají dceru Raddix, která se jim narodila v prosinci roku 2019.

Mohlo by se vám líbit

Fotky bez úprav a filtrů z červeného koberce: Akné, vrásky i pupínky, které neschová Blake Lively ani Kim Kardashian

Met Gala proběhlo a všechny zúčastněné celebrity sdílely svoje dokonalé fotky včetně naprosto perfektního make-upu, který zakryje a vyhladí celý obličej. Jaká je ale realita?
svetzeny.cz

Miley Cyrus a Liam Hemsworth

Herečka známá především z rolí Disney filmů a někdy trochu kontroverzní zpěvačka Miley Cyrus měří 165 cm, zatímco její partner Liam Hemsworth známý z filmové série Hunger Games měří úctyhodných 191 cm. Takže výškový rozdíl mezi Miley a jejím drahým je 26 cm. A to už je docela výrazný výškový rozdíl. Přestože by se Miley díky tomu mohla vedle svého milého cítit jako opravdová princezna, na idylku to v jejich vztahu nevypadá. Pár si prošel totiž hned několika rozchody a návraty. I přesto se ale nakonec v roce 2016 zasnoubil. Jejich vztah se od té doby zdál být v pořádku, avšak nedávno se opět začalo spekulovat o jejich rozchodu. Ať je to tak či tak, výškový rozdíl páru pravděpodobně nebude patřit mezi příčiny jejich vztahových problémů.

Zdroj: drivepedia.com

Mohlo by se vám líbit

‚‚Co je moc, to je příliš,’’ píší fanoušci Kim Kardashian. Ta dostala jako dárek kousek DNA z Marilyn Monroe

Kim Kardashian, která na sobě měla na Met Gala originální šaty Marilyn Monroe, obdržela stříbrnou krabičku od Ripley's Believ It Or Not, která obsahovala pravé blond vlasy zesnulé filmové legendy.
svetzeny.cz