Přejít k hlavnímu obsahu

‚‚Co je moc, to je příliš,’’ píší fanoušci Kim Kardashian. Ta dostala jako dárek kousek DNA z Marilyn Monroe

Info ikona
Kim Kardashian

Kim Kardashian, která na sobě měla na Met Gala originální šaty Marilyn Monroe, obdržela stříbrnou krabičku od Ripley's Believ It Or Not, která obsahovala pravé blond vlasy zesnulé filmové legendy.

Kim Kardashian byla nadšená, že obdržela skutečný kus historie, který vedl k jejímu ikonickému vystoupení na Met Gala začátkem tohoto týdne. Před módní událostí byla hvězda v show, kde dostala stříbrnou krabičku, která obsahovala skutečný pramen blond vlasů Marilyn Monroe.

Prvně šaty, teď má její DNA

Monroe byla letos přímou inspirací pro Kardashianin Met Gala vzhled. Zakladatelka SKIMS měla na sobě nadčasové šaty zdobené drahokamy zesnulé filmové legendy z jejího vystoupení „Všechno nejlepší, pane prezidente“ v roce 1962.

Dárek, který nedostal nikdy nikdo

V klipu na Instagramu, který zveřejnili Ripley's, je Kim Kardashian, jak dostává dárek, o kterém prohlásila, že je „tak skvělý“ a „pro mě tak výjimečný“. ‚‚Páni, tohle se mnou bude spát každou noc,’’ řekla také, než se obrátila na přítele Peta Davidsona a dodala: ‚‚Promiň, zlato.’’

Kim se změnila v repliku

‚‚Šaty za mnoho milionů dolarů byly jen zřídka pozměněny od své původní podoby šatů, natož aby je nosil někdo jiný než Monroe. Velká péče byla věnována zachování tohoto kusu historie pop kultury,’’ stálo na popisku vedle fotografie Kim. ‚‚S přispěním ochránců oděvů, odhadců a archivářů byl stav oděvu nejvyšší prioritou. Věřte tomu nebo ne! Na šatech nebyly provedeny žádné úpravy a Kim se po červeném koberci dokonce změnila v repliku.’’

Není to už moc?

Fanoušci po celém světě se shodují, že Kim je sice ikonou a vypadala úžasně, ovšem je dobré mít jisté hranice. ‚‚Dostat vlasy Marilyn je tak zbytečné. Krabičku někam zahodí hned, jak přijde domů,’’ napsal jeden z fanoušků a další se hned přidal: ‚‚K čemu je to dobré? A proč je Kim ta vyvolená, aby měla doma vlasy MM? Nechápu to.’’

Někteří dokonce mluví o tom, že se jedná o neúctu Marilyn Monroe! ‚‚Nevím, kdo z vás by si přál, aby se rozdávali jeho vlasy po smrti. Neuvěřitelná neúcta takové ikony,’’ napsal jeden ze sledujících Kim Kardashian.

 

Radikální dieta jako bonus

‚‚Dvakrát denně jsem nosila saunový oblek, běhala na běžeckém pásu, úplně vyřadila veškerý cukr a všechny sacharidy a jedla jen tu nejčistší zeleninu a bílkoviny,’’ řekla Vogue o své přísné cvičební rutině. ‚‚Nehladověl jsem, ale byl jsem tak přísný.’’ Při konečném zkoušení šaty perfektně padly. ‚‚Chtělo se mi brečet štěstím," řekla.

Šaty na sobě měla jen pár minut

Pak přišlo Met Gala a Kim Kardashian na sobě měla originální šaty, ovšem pouze několik minut – jen kvůli fotkám, na kterých je ona a její přítel na ikonických schodech Met Gala. Poté si šaty změnila zpět na repliku.

Zdroj: People, Instagram