Přejít k hlavnímu obsahu

Královská rodina: Kate a William údajně našli svůj nový domov! Nečekejte bazény ani vodopády, dům je bývalá chata

Info ikona
Kate a William

Tato volba všechny překvapila. Jedná se o skromný dům, který je v blízkosti u královny a zároveň mu nechybí řádná dávka historie. Podívejte se, jak budou královští bydlet!

Poté, co se na titulní strany dostaly zvěsti o královských nemovitostech a problémech s nalezením nového domu, zdroje blízké královské rodině vysvětlovaly, že princ William a Kate Middleton se připravovali na přestěhování své rodiny do Windsoru, aby byli blíže královně Alžbětě. A zdá se, že královští se konečně usadili! The Sun uvádí, že Kate a William si vybrali svou nemovitost na první dobrou poté, co se objevili „problémy“ s ostatními možnostmi, které jim byly předloženy.

‚‚Najít způsob, jak zajistit, aby Adelaide Cottage fungovala, se zdá být nejlepší a jedinou možností,’’ řekl deníku zasvěcený. ‚‚Se všemi ostatními domy jsou problémy, takže Adelaide bude jasná volba.’’

Co víme o novém domě?

Adelaide Cottage, dříve známá jako Adelaide Lodge, byla postavena v roce 1831 pro královnu Adelaide Consort a pro Williama IV. jako denní dům, místo, které můžete navštívit během dne. Chata se nachází v areálu hradu Windsor. Po smrti krále Williama královna Adelaide ji přestala navštěvovat a královna Viktorie později chodila do domu na čaj. Později byl dům použit jako domov milosti a laskavosti pro Petera Townsenda. Poté byl použit jako místo k pobytu pro bratrance královny z matčiny strany, když je navštívili. V současné době se spekuluje o budoucím domovu vévody a vévodkyně z Cambridge.

Skromný dům pro královskou rodinu

Marie Claire poznamenává, že Adelaide Cottage je „jeden z nejskromnějších domů patřících královně“. Každý, kdo sledoval seriál The Crown, si možná pamatuje rezidenci, kterou kapitán skupiny Peter Townsend (chlap, kterého si chtěla mladá princezna Margaret vzít) ve 40. a 50. letech nazýval domovem.

Časopis také poznamenává, že členové královské rodiny zvažují ponechat Windsor jako domovskou základnu, aby byli blíže školám, do kterých chtějí poslat své děti. Zatímco princ George může nebo nemusí odcházet do internátní školy, ostatní děti mohou navštěvovat školy blíže k Windsoru, což dělá z Adelaide Cottage a jejího klíčového umístění průkopníka.

Zdroj: BBC News, Instyle, Marie Claire, The Sun

Newsletter

Svet Zeny logo

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.