Přejít k hlavnímu obsahu

Nejbizarnější vztahy: Kdo se zamiloval do lustru nebo se zasnoubil s nafukovací pannou? Budete se divit, jak může vypadat štěstí

Mysleli jste si, že vztahy se musejí vždy skládat klasicky jen ze dvou lidí, případně alespoň ze dvou stejných živočišných druhů? Pak jste pravděpodobně na omylu. Alespoň podle některých zvláštních jedinců, kteří si jako své protějšky rozhodně nevybrali někoho jim podobného. Dokazují tak alespoň rčení, že opaky se přitahují. I když v jejich případě už jde spíše o zvrhlý extrém či bizarnost. Nevěříte? Posuďte sami.

Kdo se zamiloval do lustru, je zasnoubený s mimozemšťanem či nafukovací pannou? Neuvěříte, jaké jsou nejdivnější „vztahy“ současnosti. I přesto, že se jim jejich okolí vysmívá či diví, fungují. A některé mají dokonce podporu svého okolí. Jaké jsou ty nejbláznivější svazky, se kterými se v současnosti můžete setkat? Možná, že budete v šoku.

Sňatek s gumovou pannou

Koho by napadlo, že některým pánům stačí ke štěstí namísto manželky gumová panna, bohužel není na omylu. Případů, kdy se muž oženil se silikonovou krasavicí je totiž hned více. Sňatek s gumovou manželkou hrdě prezentuje například kulturista Yuri Tolochko z Kazachstánu, který si svou zvláštní nevěstu vzal v roce 2020. Na svatbě měli kolem 50 hostů a muž se svatbou nebál pochlubit ani na svém instagramu.

K podobnému kroku se rozhodl také jeden muž z Číny. Xie Tianrong, který bydlí se svými rodiči v Hong Kongu, se také rozhodl zasnoubit se svou sexuální hračkou, protože je to pro něj podle jeho názoru snazší než randění s opravdovými ženami, protože na rozdíl od nich, po něm panenky nic nepožadují. Zamilovaný je Xie do své panenky natolik, že jí dává často drahé dárky, včetně iPhonu 12. Že se mu líbí panenky, údajně zjistil muž před několika lety, když jednu zahlédl v obchodě v hongkongské maloobchodní čtvrti. Komu by se však mohlo zdát, že Xie má svou snoubenku především za jedním účelem, byl by vedle. Xie o jeho netradiční snoubence totiž řekl: „Respektuji Mochi a chci ji pouze jako společnici. Už jsem měl lidské přítelkyně, ale teď mě přitahují jen panenky. Nikdy jsem s ní neměl sex," vysvětlil muž svůj netradiční vztah s tím, že kvůli obavám z poškození její pokožky svou snoubenku nikdy ani nepolíbil.

Mohlo by se vám líbit

Nevkus nebo krása? Britney Spears vezl na svatbu kočár jak z pohádky Popelka

Sto lidí, sto chutí. Tak by se dala popsat svatba Britney Spears, která si tak trochu žije ve svém světě. S fanoušky sdílela video, jaký kočár ji vezl na obřad a doslova rozdělila společnost. Co si myslíte vy?
svetzeny.cz

Láska k lustru

Jedna žena z Anglie boří pravděpodobně všechna zažitá dogmata o lásce a vztazích. Koho by totiž napadlo, že je možné milovat nejen živé bytosti, ale také věci? Pětatřicetiletá Amanda z Londýna nebyla podle svých slov nikdy zamilovaná do člověka, zatímco lustry jsou její velkou láskou. Před nějakou dobou byla zakoukaná do Sochy svobody, nyní už ale tato žena vzhlíží zamilovaně pouze ke svému netradičnímu a poněkud zvláštnímu snoubenci s mnoha křišťály – lustru. I přesto, že se jí líbí všechny lustry a další svítidla, má totiž mezi nimi svého favorita. Její vyvolený lustr se stal nedávno jejím snoubencem a žena se netají ani na sociálních sítích a veřejných videích svou zamilovaností.

Médiím se navíc Amanda před časem svěřila s tím, že jde o lásku se vším všudy. Její netradiční partner jí totiž přitahuje i sexuálně, takže je pro ni skutečným idolem.  A víte, jak to bylo se začátkem tohoto prapodivného vztahu? Může za to film Kráska a zvíře. Lustr, který se objevil v tomto pohádkovém snímku, Amandu zaujal na první pohled. Údajně kvůli tomu hned vyrazila do krámů najít co nejpodobnější lustr tomu filmovému.  A když ho konečně objevila, bylo jasno. Zatímco lustrů si žena nakoupila mnoho, jen jeden zůstal jejím partnerem. A právě s ním plánuje Amanda také manželství. Poněkud za hranou, nemyslíte?

Vztah na dálku s mimozemšťanem

Myslíte, že dokonalého partnera na téhle planetě nejspíš nenajdete? Nezoufejte a zkuste jinou planetu. Alespoň tak by vás nejspíše uklidnila londýnská herečka, která se vzdálenosti při vybírání svého spolehlivého partnera rozhodně nebojí. Podle svého přiznání fanouškům na instagramu se totiž údajně londýnská herečka Emanuela Rose rozhodla hodit za hlavu všechny své předchozí nevydařené vztahy a dala se dohromady s mimozemšťanem. A jak se ti dva seznámili? Údajně k počátku jejich spokojeného vztahu výrazně přispěl hereččin instagram, kde se zmínila svým sledujícím, že hledá vztah. Potom jí prý z jejího bytu měl unést záhadný mimozemský tvor, se kterým se herečka nyní vídá. A jejich lásce věří natolik, že ji sdílí i se svými fanoušky na sociálních sítích. Emanuela se dokonce svěřila, že skvétá i její sexuální život, který je údajně lepší než s obyčejným pozemšťanem. Kdo ví, jak je to doopravdy s existencí mimozemšťanů, rozhodně se ale někteří fanoušci začínají na základě příspěvků herečky právem obávat o její duševní zdraví.

Zdroje: knowinsiders.com, youtube.com, instagram.com, nbcnews.com, leeds-live.co.uk, mirror.co.uk

Zobrazit příspěvek na Instagramu
Mohlo by se vám líbit

Neforemné blejzry, brýle z drogérie a další věci, které vám zbytečně přidávají roky. Zbavte se jich jednou pro vždy

Člověk by se měl snažit oblékat přiměřeně svému věku a nesnažit se za každou cenu oblékat jako puberťák, i když už mu dávno není patnáct. V oblékání však mnohdy lidé dělají i opačnou chybu, když si zbytečně přidávají roky některými kousky z šatníku a nevhodnými doplňky. Ať už jste v jakémkoliv věku, vyvarujte se následujícím kouskům a docílíte svěžejšího a mladšího vzhledu.
svetzeny.cz