Přejít k hlavnímu obsahu

Nejkrásnější ženy z řad celebrit nad 40 let: Sofia Vergara, Beyoncé či Simona Krainová

Často se říká, že věk je jen číslo. Je-li vám víc, než na kolik se cítíte, hoďte to za hlavu. U těchto krásek to platí dvojnásob. Vypadá to, že vůbec nestárnou, právě naopak! Popírají přírodní zákony a vypadají čím dál lépe! Přibývající léta se na nich nijak nepodepisují a ony samy se činí, aby jejich postava byla stále výstavní a pleť jako ze žurnálu. Mnohdy kvůli tomu dřou do úmoru a dodržují striktní pravidla, jiným byly do vínku dány dobré geny. Které krásky umí hrát o čas?

Celkově spokojenější

Mnoho slavných krásek se nechalo slyšet, že právě po čtyřicítce dobře vědí, co od života chtějí a kam směřují. "A že je mi padesát? To přece neznamená, že je se vším konec! Ani náhodou. Jsem tak v poločase," rozpovídala se v rozhovoru u Oprah Winfrey latinskoamerická kráska Jennifer Lopez. Které sexy krásky mají přes čtyřicet, ale nikdo by jim tento věk nehádal?

Sofia Vergara

Kráska s kolumbijskými kořeny je velmi často označovaná jako sexsymbol. Své místo na hereckém poli si zajistila rolí okouzlující a svérázné Glorie v sitcomu Moderní rodinka a nyní jde z role do role.

Kate Beckinsale

Původem anglická herečka se objevila v mnoha filmech a seriálech - například ve filmu Mnoho povyku, seriálech Underworld Total Recall. V minulosti se zapojila také do hnutí, které otřáslo Amerikou #MeToo.

Sexy ženy nad 40 let
Mohlo by se vám líbit

Claudia Cardinale a její těžký osud: Kvůli slávě se nechala zotročit a zřekla se syna

Claudia Cardinale patří mezi nejatraktivnější a nejznámější herečky světa. Za slávu však zaplatila krutou daň. Vzdala se kvůli ní svobody i možnosti vychovávat svého syna. Zjistěte, jak kdysi herečka osudově chybovala a zda se jí nakonec podařilo najít pravou lásku.
svetzeny.cz

Jessica Biel

Manželka zpěváka Justina Timberlakea a především herečka se objevila ve filmu Iluzionista nebo také v seriálu Hříšnice.

Natalie Portman

Americká herečka oplývá neobyčejnou elegancí a grácií. Ne nadarmo je v Hollywoodu úspěšnou herečkou, která získala Oscara a dva Zlaté glóby za role ve filmech Černá labuť a Closer. 

Beyoncé

Pokud v Americe existuje královna, je to bez pochyby Beyoncé, které se daří snad vše, na co sáhne. Je úspěšnou a silnou ženou, která je ve svém věku velmi sexy, má krásnou rodinu, milujícího manžela a její hudbu poslouchají miliony lidí na celém světě.

Mohlo by se vám líbit

Krásná Reese Witherspoon se ukázala v plavkách. Fanoušci nevěří, že tomuto tělu je 46 let

Hravý potisk je oblíbený na široké škále letního oblečení a doplňků, jako jsou tašky, šaty, šortky a, jak Reese Witherspoon právě předvedla, plavky. Podívejte se, jak to krásné herečce sekne.
svetzeny.cz

Eva Mendez

Herečka, která v poslední době tíhne spíše k navrhování oděvů, je příkladem toho, že člověk je tak starý, na kolik se cítí. Eva je stále v jednom kole - uvedla na světlo světa oděvní řadu Eva by Eva Mendes a spolupracuje s řetězcem New York & Co. 

Eva Longoria

Všichni si pamatují zhýčkanou a protivnou Gabrielle Solis, kterou bravurně ztvárnila herečka Eva Longoria. Spolupracuje také například s kosmetickou značkou L´Oréal a věnuje se módnímu návrhářství ve spolupráci s New York & Co. 

Jessica Alba

Herečka proslula v romantických komediích i akčních filmech se snažila nenechat se zaškatulkovat do kategorie romantických představitelek a brala také vážnější a fyzicky náročné role, kvůli kterým musela tvrdě dřít.

Sandra Nováková

Také české herečky mají mezi čtyřicátnicemi své zastoupení. Půvabná herečka vystřídala několik seriálů - Ordinace v růžové zahradě, Sestřičky nebo 1. Mise. Objevila se ve filmu Matky a nyní exceluje ve snímku Hádkovi.

Simona Krainová

Příležitostná herečka a česká topmodelka vypadá i na prahu padesátky skvěle a některé své mladší kolegyně by mohla s přehledem strčit do kapsy.

Zdroj: thetrendspotter.net