Přejít k hlavnímu obsahu

Jak by vypadaly děti slavných párů, které se kdysi rozešly: Podívejte se na syna Jennifer Aniston a Brada Pitta či dceru Rihanny a Chrise Browna

Napadlo vás někdy, jak by asi vypadaly děti slavných párů, které se však nakonec rozpadly? Grafik, který si říká Hidreley, si s touto myšlenkou pohrál. Prohlédněte si galerii jeho výtvorů a podívejte se na možné potomky celebrit.

Jak by vypadaly děti slavných párů, které se kdysi rozešly?

Níže naleznete galerii grafika jménem Hidreley Diao, který je známý tím, že si rád hraje s podobou celebrit, pohádkových a filmových postav i historických osobností. Tentokrát se podíval na zoubek tomu, jak by asi vypadaly děti známých osobností, párů, které se z nějakých důvodů rozešly. V galerii můžete vidět například imaginárního syna Jennifer Aniston a Brada Pitta, smyšlenou dceru Rihanny a Chrise Browna či možnou podobu dcery Roberta Pattisona a Kristen Stewart. Dále jsme si pro vás připravili krátké povídání o těch nejzajímavějších párech.

Krásná Reese Witherspoon se ukázala v plavkách. Fanoušci nevěří, že tomuto tělu je 46 let

Hravý potisk je oblíbený na široké škále letního oblečení a doplňků, jako jsou tašky, šaty, šortky a, jak Reese Witherspoon právě předvedla, plavky. Podívejte se, jak to krásné herečce sekne.
svetzeny.cz
Zobrazit příspěvek na Instagramu

Dcera Madonny a Jesuse Luze

Na prvním snímku si můžete prohlédnout roztomilou dívenku, která je imaginárním dítětem Madonny a Jesuse Luze, který se s královnou popu v roce 2010 rozešel s tím, že „nemají vůbec nic společného“. Pohledný model Jesus Luz je o 28 let mladší než slavná zpěvačka a kdysi vztah s Madonnou zapíral s tím, že je to jen jeho kamarádka. Zdroj blízký Jesusovi o vztahu řekl, že je to „zázrak, že jim to vydrželo rok“, jelikož jsou oba ve svých životech někde jinde.

Dcera Rihanny a Chrise Browna

Jak by asi vypadala možná dcera slavného páru? Turbulentní vztah Rihanny a Chrise Browna započal v roce 2008. Byl to první vážný vztah zpěvačky, který byl velmi úzce sledovaný médii. Neměl dlouhého trvání a naštěstí z něj nevzešly žádní potomci. Chris Brown se totiž projevil jako násilník. Rihannu zbil těsně před předáváním cen Grammy. Soud jej uznal vinným, a vyměřil mu pětiletý podmíněný trest, šest měsíců veřejně prospěšných prací a jeden rok terapie, která měla za cíl, aby se již v budoucnu nedopouštěl domácího násilí. Sice se pár dal na krátkou dobu v roce 2012 zase dohromady, ale nemělo to dlouhého trvání, a oba uznali, že bude lepší, když každý půjde svou vlastní cestou.

Představitelka Angeliky Michèle Mercier: V lásce měla neuvěřitelnou smůlu, někdejší kráska je dnes osamělá

Kdysi krásná představitelka Angeliky, markýzy andělů, dnes žije sama a stýská si, že za ní návštěvy nechodí. Velké šťastné rodiny, o které kdysi snila, se nedočkala. Toto je životní příběh Michèle Mercier, ženy, která mohla mít každého muže, nakonec však zůstala úplně sama.
svetzeny.cz

Syn Jennifer Aniston a Brada Pitta

Jen málokterý pár na světě byl tak populární jako Jennifer Aniston a Brad Pitt. Pár spolu začal chodit na konci devadesátých let a těšil se obrovské popularitě a pozornosti médií. V roce 2000 se vzali v Malibu, vše se zdálo zalité sluncem. V roce 2004 Jennifer Aniston v jednom rozhovoru uvedla, že je již připravená založit rodinu. Osud tomu však chtěl jinak, téhož roku Brad Pitt na natáčení filmu Pan a paní Smithovi potkává krásnou Angelinu Jolie, která mu naprosto učaruje, a tak si s ní začne. V lednu 2005 Jennifer Aniston a Brad Pitt světu oficiálně oznamují, že je mezi nimi konec. Zatímco herečka je dodnes bezdětná, Brad Pitt má dětí celkem 6, z toho 3 adoptované.

Zdroje: Instagram Hidreley Diao, Daily Mail, US Magazine, Insider