Přejít k hlavnímu obsahu

Fanoušci jsou bez sebe! Hvězda Přátel, Jennifer Aniston, prozradila, jak to má s Bradem Pittem a kdy bude další svatba

Pár Jennifer Aniston a Brad Pitt jsou všemi fanoušky milováni, ačkoliv než řadu let pár netvoří. Světem neustále kolují spekulace, zda by to tato dvojice nemohla dát znovu dohromady a Jennifer Aniston končeně promluvila!

Dvojice byla manželi od roku 2000 do roku 2005 a jejich vztah stále fascinuje celý svět. Aniston se nedávno objevila se svými hereckými kolegy v talkshow a diskuse se stočila i na Brada Pitta. Na to fanoušci čekali dlouhá léta a nyní jsou u vytržení, že Aniston konečně promluvila.

Charitativní čtení

V září roku 2020 se Pitt a Aniston zúčastnili charitativního virtuálního čtení. Jennifer sdělila, že nebylo nijak nepříjemné vystupovat se svým bývalým partnerem. Naopak! „Bylo to velmi zábavné,“ prozradila Aniston, když se jí fanoušci ptali, jaké bylo čtení milostných scén. „Brad a já jsme kamarádi,“ odpověděla na otázky fanoušků, kteří vyzvídali, jak to spolu mají. „Jsme přátelé!“ Aniston dodala: „Mluvíme spolu a není mezi námi vůbec nic zvláštního, kromě všech ostatních, kteří nás sledují a chtějí, aby mezi námi něco divného bylo, nebo něco předvídají.“

Jennifer Aniston se svlékla, aby oslavila Den Země. Tahle herečka snad nestárne

Herečka Jennifer Aniston už byla několikrát "vyslýchána" ohledně své krásy i dokonalé postavy. Je jí 52 let a nás napadá jediná otázka: Jak to jenom dělá?
svetzeny.cz

Jennifer byla provdaná za herce Justina Therouxe, ale v roce 2018 se rozvedli po více než dvou letech manželství a téměř sedmi letech vztahu. Aniston prohlásila, že se nesnaží s nikým za každou cenu randit a znovu se vdát. „Není to na mém seznamu,“ prozradila Aniston. „Mám zájem, abych našla fantastického partnera a prostě jen žila příjemný život a bavili jsme se navzájem. To je vše, v co doufám. Nepotřebuji papír, abych byla šťastná,“ uzavřela Aniston.