Přejít k hlavnímu obsahu

Jennifer Aniston se svlékla, aby oslavila Den Země. Tahle herečka snad nestárne. Podívejte se, jak vypadá

Info ikona
Jennifer Aniston

Herečka Jennifer Aniston už byla několikrát "vyslýchána" ohledně své krásy i dokonalé postavy. Je jí 52 let a nás napadá jediná otázka: Jak to jenom dělá?

Den Země slavily především zahraniční celebrity, které děkovaly planetě Zemi a nabádaly své fanoušky, aby si více vážili života a dbali na životní prostředí. Zatímco v Česku tento den není moc populární, v zahraničí ano. A uchopila se toho i Jennifer Aniston. Krásná herečka vypadá ve svých 52 letech úžasně a mimo sdílení fotky, kde je polonahá, prozradila také svoje tipy, které ji udržují pořád tak krásnou. 

Sexy Jennifer Aniston

"Šťastný Den země. Dnes si připomínáme, že tahle krásná planeta je jediná, kterou máme...Prosím, udělejme více, abychom ji chránili."

Info ikona
Jennifer Aniston

Tipy od Jennifer Aniston

Studená voda je základ

Stačí jeden pohled na Jennifer Aniston a uvidíte ženu, která má silnou vůli, výborné sebeovládání a nekonečné odhoddlání. Její první rada zní: „Nachystejte si misku s ledovou vodou a stříkejte si obličej 25krát denně. Je to oldschoolový trik, který Joan Crawfordová dělala - jen to probudí vaši pokožku.“

Terapie infračerveným světlem

Je známo, že terapie infračerveným světlem má mnoho výhod, včetně zvýšení celkové cirkulace a zlepšení struktury pokožky a produkce kolagenu. „Mám infračervenou saunu, do které jsem se zamilovala,“ prozradila Jennifer. „Moje kamarádka Courteney Cox - možná ji znáte - měla přenosnou infračervenou saunu, do které chodí. Vypadá to trochu jako malé iglú. Chodím do ní párkrát týdně hned po cvičení v tělocvičně. Všimla jsem si skutečné změny v mé energii, spánku a kůži.“

Málo make-upu

Aniston je jedna z mála celerbit, která se nevyžívá v nánosech make-upu. "Ráda udržuji svůj denní make-up opravdu minimální."

 

Hvězda Přátel, Jennifer Aniston, nechala fanoušky nahlédnout do svého domu. Ten pohled vás dostane

Vždycky nás zajímalo, jak žije jedna z nejslavnějších hereček Hollywoodu, Jennifer Aniston. Svoje soukromí si střeží, nicméně díky Instagramu, můžeme nahlédnout do jejího soukromí, kde nechybí luxus, ale především styl.
svetzeny.cz

Vždy dokonalé vlasy

Ve věku 52 let dosáhla Jennifer nemožného: nikdy jsme ji neviděli se špatným účesem, nebo alespoň neexistuje žádný fotografický důkaz. V rozhovoru prozradila, že se jí to podařilo udržet díky tomu, že se vyhýbá nadměrnému tepelnému stylingu, vlasy suší pouze na vzduchu a používáním vlasové masky jednou týdně.

Péče o tělo i duši

Péče o sebe má mnoho podob a Jen je všechny praktikuje. Neděle je jejím lázeňským dnem: „Obvykle si udělám trochu času na péči o obličej, dám si jen peeling a použiji masku,“ prozradila. Jak vysvětlila později, její rituály v péči o sebe se vztahují i ​​na její stravovací a cvičební rutinu. „Je to jen o tom, že si udělám čas na přípravu. Probudím se o 20 minut dříve, abych si dala tu práci na nějakou meditaci. Už o tom ani nepřemýšlím.“

Kávu vyměňte za celerový džus

V rozhovoru Jennifer prozradila, že její ranní rutina vždy zahrnuje sklenici celerového džusu. „V posledním roce jsem si dělala celerovou šťávu jako první věc ráno. Musím se přinutit, abych nešla přímo ke svému kávovavu." Celer je nabitý vitaminem K, který je vhodný pro oběhový systém a snižování úrovně stresu, což je jistě potřeba, když žijete a pracujete v Hollywoodu.

VÝZVA SVĚTA ŽENY: Podělte se s námi o vaše proměny

Chybí vám motivace a už nemáte tak nějak chuť do ničeho? My se vám pokusíme energii naopak dodat. Svět ženy vyhlašuje výzvu. Čtěte dál a dozvíte se více.
svetzeny.cz

Jennifer Aniston: Přerušovaný půst je její rada na dokonalou postavu

Herečka Jennifer Aniston spoléhá na velmi specifický typ půstu. Nejen, že má díky němu dokonalou postavu, ale i dobrý pocit. Vyzkoušíte ho také?
svetzeny.cz

Horoskop: Nejlepší květen? Týká se především tří znamení zvěrokruhu

Blíží se nový měsíc a s ním i nové štěstí. Tedy alespoň pro tato tři znamení zvěrokruhu. Ty čeká fantastický květen plný pozitivních překvapení. Patříte sem i vy nebo si ještě budete muset chvíli počkat? Přečtěte si, co vám předpovídají hvězdy.
svetzeny.cz